el este optimistul familiei!
el este optimistul familiei!
no comment.....adica mai putin de 5 nu cred ca le dam...topicul ar trebui sa se numeasca "sub sau peste 5 lui Vaslui?" :lol: 8)
Singurul motiv care ma face sa vreau sa-i umilim e Rednic ala..care mereu comenteaza ceva...insa cand il vad pe Raducanu pe Falemi sau toti banii pe care ii investeste acolo Porumboiu....as vrea decat un 2 , 3 la O.
bah dar cand se joaca ??? si il pe ce canal il dau ???
Steaua 4 Vaslui 0...clar!!! 8) :lol:
Ii batem 99,999999999999999999%!!!
Vasluiul...vai de ei!!! Claudiu Raducanu este un mare RATALAU!!!
Nu trebuie sa ne facem griji!!! Trebuie sa mergem la meci cu gandul ca vom catiga...nu cu gandul ca vaaaaiii...Raducanu ne pune pericoool!!!(vai ce frica mi-e de el :lol: )...bine ai zis tu Motanu D. 8)
Steaua joaca maine de la 18 in direct la National TV ![]()
![]()
![]()
De fapt, mai corect ar fi: Vasluiul pierde la scor, maine de la 18 in direct pe National TV !!! :twisted: :twisted: :twisted:
chiar incorect nu m-am exprimat si sa-ti spun si de ce: maine o sa fie o singura echipa pe teren care o sa joace cu adevarat fotbal,Steaua,iar cealalta nici nu-si va da seama ce a lovit-o :twisted: :twisted: :twisted:[/b]
Pai faptul ca Steaua joaca fotbal adevarat credeam ca se subintelege...
De aia vorbeam doar de sparring-partneri...
Tehnicianul Mircea Rednic consideră că SC Vaslui are șanse să obțină un rezultat bun, duminică, in meciul din deplasare cu Steaua, din etapa a XV-a a Diviziei A, deși crede că această partidă va fi foarte dificilă.
Rednic a precizat, in cadrul unei conferințe de presă, că va face tot posibilul ca jucătorii săi să iși vândă cât mai scump pielea. "Sperăm să facem o partidă bună, chiar dacă intâlnim formația momentului. Trebuie să ținem cont că Steaua este pe primul loc și, in plus, singura echipă constantă, care joacă la fel de bine atât in campionat cât și in cupele europene. Totuși, merg pe ideea că echipele mici pot crea probleme", a menționat tehnicianul.
Mircea Rednic, care ii va folosi in partida de duminică pe cei doi foști componenți ai formației bucureștene, Nana Falemi și Claudiu Răducanu, și-a exprimat speranța că aceștia vor demonstra că nu degeaba au evoluat la Steaua. În plus, Rednic consideră că merită ca celor doi jucători să li se ofere o șansă. Antrenorul echipei vasluiene crede că ar putea sparge ghinionul formației sale la București și să obțină prima victorie din actuala ediție de campionat. (gsp)
Cam indraznet Rednic asta...auzi prima lor victorie chiar impotriva noastra...sa mori de ras nu alta...
Rednic asta e un mare maestru in a spune prostii ! Se va confirma si dupa meciul de maine !
va rog mult imi spuneti si mie pretul biletelor????? .............imi cer scuze daca cineva a mai intrebat asta :wink:
Hmmm sunt putin cam speriat de ultimul meci deoarece vom juca pe un teren impracticabil
dar sper ca baietzii se vor mobiliza :lol:
1 solist...nu percep altceva...
va rog mult imi spuneti si mie pretul biletelor????? .............imi cer scuze daca cineva a mai intrebat asta :wink:
http://www.steauafc.ro/nou/index.php?cat=n...noutati&id=3451
In opinia mea FC Vaslui ar trebui sa fie mult mai sus in clasament prin prisma lotului de care dispune si a banilor investiti. Asadar eu nu cred ca pozitia pe care o ocupa azi in clasament este chiar relevanta. Trebuie sa ii batem maine, insa nu ne va fi atat de usor. Mai ales ca sunt specialisti in egaluri.
In alta ordine de idei, daca totul decurge cum trebuie, noi batem pe FC Vaslui, Dinamo pierde cu Timisoara si astfel ne distantam la 4 puncte de locul 2 si obtinem pentru al doilea an consecutiv titlul de campioana de toamna. Sa dea Dumnezeu sa fie asa.
Hai Steaua. Sa incheiem anul cu stil, vorba celor de pe site-ul UEFA.
Doamne ajuta si pe Steaua si pe Timisoara in meciurile etapei acestea ! :lol:
va rog mult imi spuneti si mie pretul biletelor????? .............imi cer scuze daca cineva a mai intrebat asta :wink:
merci virgil :!: ![]()
frate nu stiu da mie in meciul asta nu imi e frica de nimic in afara de "traditie"...vasluiul e lanterna rosie si nu are nici o victorie siii vin in Ghencea dupa o performanta a Stelei...asta nu va suna a Poli Iasi anul trecut? ar fi groaznic sa pierdem in Ghencea in ultima etapa...si sa pierdem locul intai... :cry: ar fi asa de trist....si eventual sa ne mai dea si prostanul de Raducanu vreun gol
Fratele meu dar tare pesimist esti. Ce scenariu din Ring bagi aici... Nu concep alt rezultat decat victoria.
frate n-as putea sa-ti fiu sigur...cel mult sora...si oricum...s-a intamplat inainte...sper sa nu se intample azi...uitati-va la meci macar sa vedeti in ce hal arata gazonul...iar Olaroiu nu vrea ca Steaua sa evolueze pe alt stadion in retur
e minutul 7 si e 1-0 pentru Steluta...gol Dica!
GOOOOOOOL Magica Steaua !! Masacrul a inceput :twisted: :twisted: ...
Dica puncteaza pentru a opta oara !
GOOOOOL Dica! SENZATIONAL actiune a lui Bostina!
E 1-0 la pauza. Sper sa marcam inca un gol imediat dupa pauza pentru a nu mai avea emotii.
Mai degraba gazonul imi da emotii. Sper sa nu se accidenteze nimeni. Cred ca si terenurile proaspat arate ale lui Porumboiu sunt mai practicabile decat Gazonul de pe Ghencea !
gazonul din Ghencea e rusinos...bine ca nu mai avem nici un meci pe Ghencea in cupele europene anul asta...ar fi bine sa mai dam un gol devreme in repriza a doua si sa terminam pe primul loc ![]()