Urmatorul meci de campionat va fi impotriva Vasluiului o echipa care este practic deja retrograda in Divizia B!
Comentarii aici inaintea si dupa meci!
De acum fiecare meci va fi insotit de un poll!
Urmatorul meci de campionat va fi impotriva Vasluiului o echipa care este practic deja retrograda in Divizia B!
Comentarii aici inaintea si dupa meci!
De acum fiecare meci va fi insotit de un poll!
Ultimu meci acasa...si din cate se pare ultimul meci cu Oleg pe banca :cry: ..3 puncte ca sa fim campioni de toamna
I-am vazut pe vaslueni la Iasi. Sunt jalnici. Daca nu-i tratam ca pe ultimii fraieri le dam de la 4 in sus.
Claudiu e terminat, patronul lor acuza pe cine nu trebuie iar pe Rednic il stim cu totii...
Urmatorul meci de campionat va fi impotriva Vasluiului o echipa care este practic deja retrograda in Divizia B!
obligatoriu victorie...... trebuie sa terminam in sarbatoare acest tur
Presupun ca va fi un meci in care pe teren se va vedea o singura echipa.Steaua.
Problema invingatorului va fi astfel gata rezolvata.
Al doilea an consecutiv in care vom fi socotiti campioni ai toamnei.
Lucrul asta e de bun augur,pentru ca in sezonul trecut,a fost urmat de titlul oficial de campioni ai tarii.
Sa fie si in sezonul acesta !
normal asa ar trebui sa fie cum zici tu virgil...o sa vedem...desi eu sunt convins ca Steaua va castiga si va face si spectacol.. asa ca la ultimul meci din tur
De la celebra serie a Stelei din anii 90 nu a mai fost o echipa 2 ani la rand campioana tarii....poate acum e timpul sa reinviem legenda....ce Lyon are palmaresu nostru?? :lol: si de 5 ani domina ligue 1 :wink:
Trebuie sa castigam cu orice pret cu FC Vaslui. Asa cum s-a mai spus, totul e sa nu ii tratam de sus. Sper ca Raducanu sa nu se trezeasca tocmai acum din pasa proasta in care se afla. Daca Poli reuseste sa profite de pasa proasta a cainilor, avem sansa sa ne distantam la 4 puncte in fata in conditiile in care avem un retur mai usor decat Dinamo.
Victorie casa nu complicam situatia. Nu imi este teama de catei cat imi este teama ca se apropie Poli...
sper ca cineva se gandeste deja la ceva banere cu super 14 pentru ca totusi in ciuda inteligentei artificiale de care da dovada a fost unul din jucatorii care ne-au bucurat si ne-au distrat la maxim.inainte sa ma contraziceti sper ca totusi nu uitati de el SUPER 14 Claudiu!!!.unul din jucatorii care mi-au ramas la inima alaturi de Danciulescu si [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color].un suporter cu 7-8 ani de stadion...
Pacat de Claudiu ca nu mai joaca absolut nimic.L-am vazut in meciul cu Sportul,in care parca fugea de minge.
Pacat de Claudiu ca nu mai joaca absolut nimic.L-am vazut in meciul cu Sportul,in care parca fugea de minge.
Iar eu l-am vazut in cel cu Iasiul cand efectiv a facut figuratie si si-a cam batut joc de fotbal.
Pacat de el.
hmmm .. nu stiu daca a fost chiar asa super 14 Raducanu cand a fost la noi... e o fire bataioasa si alt mare atacant care sa-l puna in umbra nu aveam pe atunci ... stiu multe goluri in care mingea se lovea efectiv de el ... avea si bulan cu carul se pare insa ca a ramas fara el ![]()
Doamne fereste sa ii revina acest noroc exact in meciul cu noi. S-ar putea sa abordeze partida cu ambitie pentru a dovedi ca nu e un jucator slab.
hmmm .. nu stiu daca a fost chiar asa super 14 Raducanu cand a fost la noi... e o fire bataioasa si alt mare atacant care sa-l puna in umbra nu aveam pe atunci ... stiu multe goluri in care mingea se lovea efectiv de el ... avea si bulan cu carul se pare insa ca a ramas fara el![]()
Un fel de Inzagi??? :lol:
Steaua-Vaslui 1-0. Sau 2-1. Ideea e ca va fi mai greu decit credem. Ai nostri vor da totul in meciul cu suedezii, meci pe care probabil il vor cistiga, iar apoi se vor relaxa psihic. Ce bine ar fi sa putem folosi toti jucatorii din lot fara sa se vada diferenta in joc...
In cupa Vaslui a pierdut cu Poli Iasi, desi iesenii au folosit destui juniori sau fotbalisti necunoscuti tot meciul. Asa ca in meciul cu Vasluiul am putea odihnii cativa titulari si am putea incepe cu Cristea, Baciu, Balan sau Oprita.
Cu alte cuvinte sa-i privim un pic de sus ? Nu cred ca Protasov va judeca asa lucrurile.Va juca 11-le de baza si va consuma exact cata energie trebuie pentru a castiga,nimic in plus.Probabil ca va fi un meci care nu va pune mari probleme.
Nu trebuie sa-i privim de sus. Daca facem asta riscam sa pierdem lamentabil. Dar nici nu trebuie sa consumam prea multa energie cu o echipa de 2 bani.
Pentru ce sa mai economisim energie ? Meciul cu Hertha va fi peste 9 zile de la meciul cu Vasluiul,si apoi...vacanta ! ![]()
Ok.
Sa le dam atunci 7 sau 8-0 !!!!
Cu echipa standard.
Nu cred ca Gigi o sa-si bata joc de Porumboiu.3-4 goluri si spectacolul de despartire sunt suficiente.
4-0. Ca asta e "standardul" impus de Steaua ![]()
4-0 din care doua le da Dica...
Un fel de Inzagi??? :lol:
eh .. ceva in genul ... e prea trasa de par comparatia totusi ... inzaghi mai dadea si din stiinta goluri
... Claudiu mai rar