Astept cu nerabdare meciul cu vasluienii,pentru ca sunt nerabdator sa terminam turul in pozitia de lideri de toamna.
Sper ca Oleg Protasov sa-si revada punctul de vedere si sa ramana la noi.
Ma bucur ca ultima etapa din primele 15,va oferi posibilitatea fanilor sa-si ia ramas bun in direct de la echipa,pana in primavara.
Vom trai fericiti sarbatorile de iarna,suntem cei mai buni pentru a doua oara consecutiv in ultima vreme!
FORZA
