Eu nu stiu cum de ajung astfel de specii pe acest forum...si nu inteleg cum de adminii sau moderatorii nu i-au nici un fel de masura...din 5 cuvinte spuse 3 sunt jigniri asupra echipei noastre...credeti ca la ei pe forum ni s-ar tolera asa ceva???de fapt am vazut ca pe forumul lor se injura ca la usha cortului...daca vreti sa avem un forum decent unde lumea sa intre pt a discuta, comenta sau pur si simplu citi ceva ar trebui luate masuri...in afara de reddog nu am vazut alt dinamovist cu bun simt...
Vreau sa spun ca nici reddog nu a fost dinamovist de bun simt la inceputurile sale pe acest forum.Norocul lui a fost ca incet-incet a reusit sa renunte la agresivitatea si mistoul pe care le etala si sa devina in cele din urma ceea ce e acum.Un dinamovist de bun simt.La acest lucru au contribuit rabdarea si contrele forumistilor de atunci,ingaduinta admin-ului sef,precum si dorinta lui de a ramane fidel acestui forum democratic.
