FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ceahlaul P. Neamt 1-3 (1-1)

«1789101118»
iNsTiGaToR20.02.2010 19:58

S-a reluat meciu...

saptemai20.02.2010 19:59

pacat ca l-au bulgarit pe iani in prostia lor.saracul era in fata lui slugaritza, aia au vrut sa-l nimereasca pe sclav si l-au lovit pe el.

nemilosul20.02.2010 20:00
țărani.. alte cuvinte nu am .. Aplaudă Szekely .. si primeste bulgar in cap .. țărani ...

tinta era probabil limbita

sabin130720.02.2010 20:00

Ciobanul bun la toate e si crainic mai nou. Numai pe asta n-o mai facuse. Bravo nordistilor care ii sufla in aripi zi de zi, fara voi pobabil Becali s-ar scufunda mai repede si mai usor! Cred ca sunteti mandri de voi, de nivelul la care sunteti si pe care nu incetati sa-l demonstrati. Sper ca in ziua in care Steaua va respira fara Becali voi sa aveti dramul de onoare sa-l urmati pe el si sa continuati sa va identifiati cu tot ce reprezinta acest Becali.

ss lucki20.02.2010 20:03

Rezistai, vajnici urmasi ai plaiesilor lui Stefan, rezistati!

DelPiero1020.02.2010 20:04

Cand ma gandesc cat de fanatic eram pana acum 2-3 ani...ma bucur ca nu mai tin cu Fc Steaua.Ah...si un mare **** Peluzei Fc Steaua.

cristian8620.02.2010 20:06

Acum nu stiu daca sunt in tema, dar P.N. nu e cumparata de fecali de vreo 5 ani ?

Nu e rau sa fii fanatic, dar nu merita in era blat-ter si blat-ini !

David20.02.2010 20:06

Pa Banele!

ss lucki20.02.2010 20:06

Respect Banel

 

Banel, uno di noi!!!

saptemai20.02.2010 20:08

ss lucki, totusi, sa nu ne hazardam.mwye cioricles, adio si-un praz verde.

Tanaru` Young20.02.2010 20:10

Am fost foarte curios,in momentul in care cu totii au plecat la cabine,sa vad reactia Nordului,dar se pare,ca si atunci cand vorbea el ciobandante,ei continuau sa incurajeze echipa,sa-i huiduie pe Sud-istii care il injurau pe retard si sa se comporte exact ca niste sclavi.Cu d-alde d-astia,ne va fi din ce in ce mai greu sa scapam de personaju` ala grotesc din loja.

Cine a citit postarea mea precedenta,imi poate raspunde la cele 2 intrebari pe care le-am adresat ?

David20.02.2010 20:12

Zapata gooool!

zloty20.02.2010 20:12

Zapata uno di noi!!!!! :yes:

ss lucki20.02.2010 20:12
ss lucki, totusi, sa nu ne hazardam.mwye cioricles, adio si-un praz verde.

 

era o ironie, saptemai, bineinteles ca i-as baga un praz verde in curul ale negru si i-as da foc cioroiului!

iNsTiGaToR20.02.2010 20:12

Pasa de gol Zapata !!!!

Kellerman20.02.2010 20:13

RESPECT ZAPATA! WELCOME TO THE CLUB!

David20.02.2010 20:13

Ce meci frumos!

ss lucki20.02.2010 20:13

zapata, uno di noi!

Joga Bonito20.02.2010 20:13

Zapata e cu Peluza Sud! =))))

saptemai20.02.2010 20:14

justitie divina si o flegma pe obrazul gros al peluzei nord!zapata, uno di noi!

STELIST 8620.02.2010 20:15

Prea frumos meciu'!Mai vrem goluri,hai lippi,schimba tactica...cheama-l pe Gigel si spune-i ca vrei marire de salariu!

 

Tanaru` Young20.02.2010 20:15

Buna asta cu "Zapata,uno di noi!!!"

De asemenea,merge si cea cu ... banelus,ca o ironie,desigur,cum spunea si SS LUCKY.

Bai din cat de suparat eram in debutul acestei seri,iata ca lucrurile revin la normal si credeti-ma,ma simt extrem,extrem de fericit.

P.S.:Imi explica si mie cineva care a fost faza cu Szekely,eram jos in fata blocului si din pacate am ratat faza...

P.P.S.:Bravo Fc Steaua 2003,EPIC FAIL !!@

David20.02.2010 20:15

Hai sa fim corecti!Totusi avem o forta a campionatului in fata!

Vlad Bogdan20.02.2010 20:17

=))))))))))))))))))))))) nu mai pot =)))))))))))

 

Zapata e unul dintre noi =)))))))))

ss lucki20.02.2010 20:17

Incredibil cat de bine le aranjeaza VIATA pe toate!!! Ce sa-i faci, Jiji, asa a vrut D-zeu sa te bata acasa ultima clasata, tu taticul Templului, mancami-ai putza de albanez convertit la crestinism

«1789101118»