Gata s-a terminat cu Zapata,a plecat ciobanila si probabil ii va fi terminat contractul. Nu conteaza,imi pare bine pentru Rufay,merita mai mult.
Eu nu inteleg de ce s-a suparat Jiji,e voia lui Dumnezeu,nu? La fel si galbenul lui Banel care s-a agatat ca un scai de baiatul ala,desi stia ca are galben. Sigur e voia Domnului si la faza asta.
Vorbind serios,eu nu simt nimic pentru Fc Steaua. Aceast sferto-echipa nu are nimic din spiritul Stelei iar vandutii ciobanului pot sa-i pupe fundul in continuare.
Si vanduti si batuti.
Abia astept plecarea maimutei si le urez numai bine putinilor baieti talentati de la Fc Steaua.Merita sa plece la mai bine.
FORZA Steaua!!! (oriunde ai fi).
Intotdeauna superiori.
