FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ceahlaul P. Neamt 1-3 (1-1)

«18910111218»
predatorpulse720.02.2010 20:18

Gata s-a terminat cu Zapata,a plecat ciobanila si probabil ii va fi terminat contractul. Nu conteaza,imi pare bine pentru Rufay,merita mai mult.

 

Eu nu inteleg de ce s-a suparat Jiji,e voia lui Dumnezeu,nu? La fel si galbenul lui Banel care s-a agatat ca un scai de baiatul ala,desi stia ca are galben. Sigur e voia Domnului si la faza asta.

 

Vorbind serios,eu nu simt nimic pentru Fc Steaua. Aceast sferto-echipa nu are nimic din spiritul Stelei iar vandutii ciobanului pot sa-i pupe fundul in continuare.

 

Si vanduti si batuti.

 

Abia astept plecarea maimutei si le urez numai bine putinilor baieti talentati de la Fc Steaua.Merita sa plece la mai bine.

 

FORZA Steaua!!! (oriunde ai fi).

Intotdeauna superiori.

Judy20.02.2010 20:18
Hai sa fim corecti!Totusi avem o forta a campionatului in fata!

 

corect... anu' asta au ajuns in UCL ...

superbbb meci:))

RaDoooI20.02.2010 20:19

Pentru toti noii veniti la Fc Steaua 2003: BINE ATI VENIT!

David20.02.2010 20:19

VPM!Sper ca meciul asta sa fie o palma mare pe fata lui Jiji.

STELIST 8620.02.2010 20:19

Gigi,Sa iti iau familia la **** da'n'general pe tine!

cornisa5820.02.2010 20:20

 

 

Nu vom pierde cu Ceahlaul desigur, care se afla pe ultimul loc al clasamentului cu numai 10 puncte, 2 victorii si minus 22 la diferenta intre golurile marcate si cele primite.

 

Da si eu asa credeam dar suntem chiar penibili ne meritam soarta

David20.02.2010 20:21

Se aude doar Peluza Sud!"Gigi-Gigi-Gigi lasa-neeeee,lasa-neeee,lasa-neeee!Gigi-Gigi-Gigi lasa-neeeee,lasa-neeee,lasa-neeee!"

Tanaru` Young20.02.2010 20:21

ASA-i ca-i tare asta ?

=))))))))))))))))))))))) nu mai pot =)))))))))))

 

Zapata e unul dintre noi =)))))))))

saptemai20.02.2010 20:21

cat de negru, sumbru si malefic fusese inceputul serii cu refrenele peluzei nord in surdina pe atat de magnific este finalul cu linistea de mormant si cu sclavetii SI VANDUTI, SI BATUTI!sper ca a meritat, ieftinilor!

STELIST 8620.02.2010 20:22

GOOOOOOOOOOOOL Steaua!BRAVO BAH!

iNsTiGaToR20.02.2010 20:22

3-1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOOD JOB !!!!!!!

zloty20.02.2010 20:22

E numai bine ,daca il da afara pe Ruffay jucatorul poate va merge la un club care il respecta si in locul lui va intra pleosnita de tatarusanu.

 

 

Si a venit si boaba nr 3 :yes: Sa fie voia lu Dumnezeu?? :yes:

David20.02.2010 20:22

3-1!

Kellerman20.02.2010 20:23

Dumnezeu E STELIST!

ss lucki20.02.2010 20:23

Se uita nevasta-mea la mine si crede ca am innebunit ca ma bucur la golurile moldovenilor! Deh, n-am avut pretentia sa fiu normal niciodata!

David20.02.2010 20:24

VICTORIE!

saptemai20.02.2010 20:25

1-3 extaaaaaaaz, multumesc stramosilor mei daci pentru aceasta seara magnifica si pentru portia de justitie impartita pamantenilor.PGB, acum va trebui sa va vindeti si in rate fara buletin!

cornisa5820.02.2010 20:25

1 - 3 ce inceput in forță a returului Hai nu stiu cine :thumbdown:

David20.02.2010 20:28

Becali,du-te!

RaDoooI20.02.2010 20:28

E incredibil, E PERFECT!

 

O seara care a inceput MIZERABIL. Steaua a dat gol, prin Kapetanos(ma bucur pentru el, bine ca a dat el gol, sa-i mearga bine la nationala Greciei).

 

Apoi a venit momentul magic. GOL Ceahlaul (nu stiu cine a dat), a venit pauza, a venit intreruperea, a venit cartonasul rosu, a intervenit Zapata, a plecat Gigi din Ghencea (doar din loja din pacate), si-au luat m... aia care au facut pact cu bo$$ul, si a mai dat gol si acest Badescu, o minune de jucator (haotic, habar n-are cum sa joace fotbal, totusi a inscris). CE SEARA MAGICA PE FOTOLIU!

ss lucki20.02.2010 20:29

De ce tac semintarii? De ce s-au oprit cei de la PN? De ce nu ne arata cocosila sa tacem din gura? De ce nu arunca Gibonul cu mere din loja?

 

Intrebari fara raspuns

 

David20.02.2010 20:29

Peluza Nord a plecat!

nemilosul20.02.2010 20:30

o sa zica pipiii ca datorita bulgarelui primit in tartacuta am pierdut meciul,l-a zdruncinat atat de tare incat a uitat tactica.

Tanaru` Young20.02.2010 20:30

Doamne ce seara...ITI MULTUMIM CA EXISTI,DUMNEZEULE MARE !

Ce prost incepuse seara si cat de frumos se termina.

PRESIMT O MARE FRUSTRARE DIN PARTEA vandutilor,dar si a incultului.

iNsTiGaToR20.02.2010 20:31

BINEEEEEE OSTENII MEI!!! :)):steag_sah_mic:

«18910111218»