@Tanaru' Young
Ma faci sa rad. Sau sa plang. Pentru ca nu pot sa imi dau seama cum un "stelist" se poate bucura atunci cand echipa lui pierde. La dinam0 - Steaua vei fi in culmea fericirii daca ne bat cateii, nu? Presupun ca o sa si iesi pe strada cu fularul alb-rosu, ca asa-i la moda.
Te fac sa razi ? Esti penibil mai omule draga.Tu si stelistii tai de ocazie banuiesc ca suferiti la aceasta infrangere,pentru ca pe voi nu va intereseaza in ce fel sunt obtinute rezultatele,atat timp cat ele sunt pozitive.Stii tu, e o chestiune de onoare.Cat despre intrebarea adresata,nici nu stiu ce sa mai zic,pentru ca mi-e teama ca te bag in ceata rau de tot,asa ca,du-te si culca-te,maine , dupa ce te speli putin pe fata,poate vei privi altfel lucrurile,sau ti-a spalat ciobanu` creieru` ?
