FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ceahlaul P. Neamt 1-3 (1-1)

«12345618»
ViNdE pLeAkA mOrY19.02.2010 09:41

 

frate spiridusule nu am chef de mistouri am intrb ca un simplu suporter v-am dat in cam cu chestia cu intrb eu ma duc azi pe la 2 sa imi iau bilet si nush unde sa imi iau la nord sau t2 ce asa de greu sa primes un rsp ? sp si mi-e mai repede ca trebuie sa plec si la sc

Daniel-Ionut19.02.2010 09:42

Iti iei bilet unde te simti tu cel mai bine.

ViNdE pLeAkA mOrY19.02.2010 09:45

poi da bosule dar eu ma duc mai mult sa il injur e Gigi si nu vreau sa se uite stadionu la mn sa o fac singur

 

MikStelista19.02.2010 09:47

Cine a zis ca esti singurul care-l injura?

ViNdE pLeAkA mOrY19.02.2010 09:47

poi da frate da nush unde sa stau tu unde iti iei bilet ?

Daniel-Ionut19.02.2010 09:48
poi da frate da nush unde sa stau tu unde iti iei bilet ?

 

Ea e sora :))

MikStelista19.02.2010 09:50
poi da frate da nush unde sa stau tu unde iti iei bilet ?

 

Cel mai probabil la T2, daca nu vor intra si cei interzisi!

Daniel-Ionut19.02.2010 09:53

Am alta idee!!!

Mergi si vezi unde se dau biletele alea gratuite (daca se dau) si pana cand, si ne spui si noua :yes: si iti iei acolo :P

mountytoma19.02.2010 10:48
eu as zice ca pentru inceput ar trebui sa incercam sa profitam de asta, in sensul ca injuraturi la greu pana incepe meciul si pe urma pauza, stai sa ti se dreaga gatul pan la pauza. Poate asa se vor reusi proteste pe o perioada mai lunga, cateva etape. Ca daca incepem cu guie migi din minutul unul, iarasi o sa interzica la gramada si este posibil ca la meciurile viitoare sa nu mai protesteze nimeni, nemai avand cine.

 

Ar trebui profitat mult de bannere, ca uneori astea au in presa un ecou mai bun de cat injuraturile, din ce am observat eu, banerele inteligente au aparut mereu in ziare, s-a comentat pe marginea lor, in schimb nimeni nu a vorbit ca s-a strigat de 353671 de ori, guie migi.

 

de acord cu tine, dar oare e posibil sa fii in tribune si sa nu-i dai **** ciobanului decat inainte si dupa meci ,si in pauza? cam greu de realizat asta, dar ar fi grozav.

 

oricum, parerea mea este ca re-acceptarea suporterilor in tribune are o singura motivatie reala: gigiotul are nevoie de banii de pe bilete!!!!

 

revenind la meci, eu cred ca nemtenii au sanse 67% sa plece cu punct sau puncte din Ghencea. in afara de Zapata, Golanski, Plesan, Szekely si Kapetanos (ca Stancu e rezerva), nu prea are cine sa joace fotbal la noi. iar sa strice, he he, ia priviti-l pa Banel si pe siamezii armeni!

 

imi doresc de la returul asta victorii doar cu CFR, Dinamo si rapid. in rest, sa pierdem tot tot tot. ca sa plece jigodia asta odata cu tot neamul lui de prosti cu gatul ros de traista

Francezu2219.02.2010 10:50

Biletu este 5 LEI AM INTELES ..... :X vb SAMBATA ,,,,,in NORD tovarasi mei :X ;)),,,,,,FORTzza Steaua ! ! ! ...

 

Daniel-Ionut19.02.2010 11:41
Biletu este 5 LEI AM INTELES .....

 

Ai inteles gresit, ca e 10 lei!

Marius Peluza Nord19.02.2010 12:14
Pe unde stai? Eu vin cu tata cu masina.Poate ne intalnim.

PS: Cazati-va la T2.Eventual luati si bilete gratuite ca sa ii intre la cioban in buzunar plua.

 

Stau exact in capat la cora.:) dami un pm cv cu id tau sau cv sa vb dak vrei

banner.jpg

ViNdE pLeAkA mOrY19.02.2010 12:26

inca nu am ajuns sa imi iau bilet cred ca pe la 1 ora plec de acasa stau in berceni ...IMI IAU BILET LA T2 SPER SA VINA CINEVA CA SA AM CU CINE SA IL INJUR PE Jiji

Daniel-Ionut19.02.2010 12:34

De-abia astept sa iti iei bilet! :D

ViNdE pLeAkA mOrY19.02.2010 12:36

unde ti-ai luat bilet??????

kata_roby19.02.2010 12:52

Mai gasesk bilet si sambata? :)

MikStelista19.02.2010 13:04

Sa speram! Eu tot maine ma duc sa imi iau :)

Bogdan19.02.2010 13:24

Ce intrebare... nu stiu daca s-au vandut 1000 de bilete ieri si azi...

Daniel-Ionut19.02.2010 13:46
unde ti-ai luat bilet??????

 

Nord.

Si normal ca o sa se gaseasca bilete pana la ora meciului... chiar si dupa!!! :)

luck8719.02.2010 14:30

Scrisoarea semnata Mihai(limbi) Stoichita m-a emotionat pana la lacrimi...

Mi-am dat seama ca tot ce imi doresc e sa vad Steaua in sampions lig la toamna,de ce sa ma intereseze de glorii umilite,cupa Romaniei....s.a.m.d

Pe mine m-ai convins domnule limbi;)

pytycrys19.02.2010 16:25

Are careva idee unde se dau bilete gratis pentru elevi ?

Daniel-Ionut19.02.2010 16:29
Gigi Becali i-a invitat pe suporterii interzisi la palatul sau din Aleea Alexandru pentru discutii. Patronul Stelei este dispus sa stearga toate interdictiile acestora cu conditia ca fanii sa sustina echipa si sa nu il mai injure. Steaua incepe sambata returul, de la ora 20.30 cu Ceahlaul Piatra Neamt.

 

Nu stiam eu de ce este pustiu pe site... ati plecat spre nea Gigi nazdravanilor :naughty::))

r3fl3x19.02.2010 16:56
Are careva idee unde se dau bilete gratis pentru elevi ?

 

La T2.. dar azi s-au dat pana la ora 14.. o sa incerc si maine cand se deschid casele

Marius Peluza Nord19.02.2010 17:00

sa imi lasatzi si mie un bilet :)

banner.jpg

radusteaua2319.02.2010 17:17

nu mai va duceti la meci sa vada ciobanu stadionu goll cica vor fi 10 mi de suporteri poate cu cei interzisi faceam 10 mi

«12345618»