FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ceahlaul P. Neamt 1-3 (1-1)

«1234518»
Daniel-Ionut18.02.2010 12:20
Ba tu esti retardat?

 

Vorbeste mai frumos! :dry:

Maye18.02.2010 12:21

Pai baga la cap , ce-i important in momentul asta si vorbesc cum vrea plua ta.

f234567k18.02.2010 16:36

biletele alea gratuite pe baza de carnet de elev/student in ce zona a stadionului se dau? nu de alta dar prefer sa beau de 10/15 ron decat sa-i bag lui banii in buzunar.

Daniel-Ionut18.02.2010 16:56
biletele alea gratuite pe baza de carnet de elev/student in ce zona a stadionului se dau? nu de alta dar prefer sa beau de 10/15 ron decat sa-i bag lui banii in buzunar.

 

Da chiar ma... unde se dau? :hmmm:

Vreau la nord... da cred ca doar la t2 sau t1 se dau biletele gratuite.

r3fl3x18.02.2010 17:12
Da chiar ma... unde se dau? :hmmm:

Vreau la nord... da cred ca doar la t2 sau t1 se dau biletele gratuite.

 

daca iti iei bilete pt elevi, trebuie sa mergi si cu buletinul ?

gio_stgloria18.02.2010 17:13

se mai dau biletele alea pentru studenti ?din cate stiam eu nu se mai dau , stiti voi mai multe ?

Marius Peluza Nord18.02.2010 17:20

sa dat decat la meciul cu Vaslui ultima oara ;)

 

 

 

se mai dau biletele alea pentru studenti ?din cate stiam eu nu se mai dau , stiti voi mai multe ?
Maye18.02.2010 17:20
daca iti iei bilete pt elevi, trebuie sa mergi si cu buletinul ?

Cu carnetul de note , ca pe vremea lui Ceasca.

Bogdan18.02.2010 19:24

am fost eu azi pe la 17 si biletele alea gratuite erau pana la ora 14

r3fl3x18.02.2010 19:41
am fost eu azi pe la 17 si biletele alea gratuite erau pana la ora 14

 

Si maine e tot pana la 14? :| daca e la fel,nu pot ajunge..

Bogdan18.02.2010 19:43

habar n-am.

ViNdE pLeAkA mOrY18.02.2010 19:47

am si eu o intrb unde va strangeti cei ne interzisi la t 2 sau nord ? astept rsp urgent ms anticipat

radusteaua2318.02.2010 19:47

sa facem frot comun cu cei interzisi sa nu venim la meciuri sa vada Becali ca nu o fie 10 mi de suporteri cum a declarat pe gsp cu tot cu biletele gratuite

 

 

ViNdE pLeAkA mOrY18.02.2010 19:55

am si eu o intrb unde va strangeti cei ne interzisi la t 2 sau nord ? astept rsp urgent ms anticipat??????????????? maine ma duc sa imii iau bilet si ca sa stiu unde imi iau

ViNdE pLeAkA mOrY18.02.2010 19:59

astept rso urgent maine ma duc imi iau biliet cu toate ca sunt interzis am aranjat totu de bilet si vreau sa ii dau **** lu Gigi

ViNdE pLeAkA mOrY18.02.2010 20:09

daca se poate un rsp cat mai urgen maine la pranz ma duc sa imi iau bilet si sa stiu unde iau ????????????????

 

:P:P:X:X:X

spiridusu18.02.2010 22:20
daca se poate un rsp cat mai urgen maine la pranz ma duc sa imi iau bilet si sa stiu unde iau ????????????????

 

:P:P:X:X:X

 

la loja ne strangem. vezi sa iti iei fotoliu aproape de argati.

Marius Peluza Nord18.02.2010 23:40

nu frate la loja te minte :| dc minti ma baiathu??:(

 

iatzi mah la fotolii :)

 

la loja ne strangem. vezi sa iti iei fotoliu aproape de argati.

banner.jpg

Marius Peluza Nord18.02.2010 23:46

App Pantelimonul sus mana :) io cu cn vin acasa?:) iar ma plictisesc pana acasa:| singur.

pytycrys19.02.2010 08:41
App Pantelimonul sus mana :) io cu cn vin acasa?:) iar ma plictisesc pana acasa:| singur.

 

Pe unde stai? Eu vin cu tata cu masina.Poate ne intalnim.

PS: Cazati-va la T2.Eventual luati si bilete gratuite ca sa ii intre la cioban in buzunar plua.

ViNdE pLeAkA mOrY19.02.2010 09:06

ba ce oamneni frate nu puteti sa vb se vede ca sunteti sclavii lui Gigi va doare mana sa sp unde stati la t 2 sau PN??????????????

Daniel-Ionut19.02.2010 09:27
am si eu o intrb unde va strangeti cei ne interzisi la t 2 sau nord ?

 

O Romanie intreaga este neinterzisa... :)

Deci peste tot...

ViNdE pLeAkA mOrY19.02.2010 09:30

pana la urma ramne sa ma duc la t 2 daca am noroc sa se stranga care va bn daca nu iar bn sa ne pisam pe Gigi

spiridusu19.02.2010 09:39

sigur nu te-a pus nemuritorul jijel sa faci o inspectie pe aci'?...asa inainte de meci.

 

 

vedeti s-a suparat baiatul pe voi.sclavi lui gegel ce sunteti :)))

Bogdan19.02.2010 09:41

@ViNdE pLeAkA mOrY oricunde iti iei bilet tot o sa poti sa-l injuri pe cioban. Ce e asa greu?

«1234518»