FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Relansarea Site-ului

«14567810»
Lari18.04.2011 22:15

Nu ne mai saturam de bani....

money_girl.jpg

Azzido19.04.2011 03:51
suporterii Stelei vor participa luni, orele 22, la emisiunea nasul-10tv

puteti pune anunt pe site va rog?

gata!

Costi19.04.2011 07:37

poti sa-l scoti te rog, acum, pentru ca a trecut si ziua de luni, si orele 22, si emisiunea si tot :))

I.N.Money19.04.2011 08:39

A inregistrat-o cineva? Poate o punem pe tracker

Azzido19.04.2011 09:40

pai ma, in plm. ai scris asta la

CITAT(Costi @ Apr 18 2011, 08:07 PM)
, deci esti dubios
Lari05.05.2011 17:30

Cand sunt pe prima pagina, se vede poza de la articolul cu Olaroiu. Cand intru in articol, nu se mai vede. Azzido, iar ai drogat bagheta magica? :king:

I.N.Money05.05.2011 18:07

Eu nu o vad deloc.

Lari05.05.2011 18:16

Psihoza... A iesit de tot.

Azzido05.05.2011 22:26

rahat, cred ca e agenturili straine de vina

Lari05.05.2011 23:54
:finger: lor, daaa! :tomato:
Lari16.10.2011 22:20

Am votat de pe Chrome, nu mi s-au aratat rezultatele dupa ce am terminat "treaba", am intrat pe Mozilla sa vad daca e de la mine, dar n-am mai putut vota, pentru ca acolo se vedeau rezultatele.

Azzido17.10.2011 17:08

rahat, probleme in paradis :)

imi pare rau, dar nu te pot ajuta. browserele noi apar, fcsteaua.ro ramane acelasi

Lari14.01.2012 15:32
:blush: Sunt sanse sa se vada numarul de like-uri pentru facebook pentru fiecare articol in parte, nu alea ~2500 de like-uri pentru fcs.ro? :blush:
Azzido14.01.2012 20:11

in principiu da, doar ca trebuie sa aiba si cine sa faca modificarile astea

Daniel-Ionut22.04.2012 08:51

Site-ul steauarugby arata genial :w00t:

Nu am putea implementa si noi macar la urmatorul meci ca acolo? Chestia cu ceasul, clasament, programul etapei, si daca s-ar putea ca la cateva secunde sa se schimbe si sa apara urmatorul meci al echipei de baschet, rugby, si tot asa. Greu? :unsure:

 

http://www.steauarugby.com/ro/

Dragoshel23.04.2012 13:59

il stresez eu pe George dar de maine ca azi e ziua lui :D

Azzido24.04.2012 18:49

teoretic Mutu fute pamantul, practic Mutu n-are timp sa futa pamantul, pt ca sta prea mult in club.

asa si cu noi, teoretic daca ne suparam putin ii dam jos pe steaufc.com de pe primul loc in google, practic noi nu prea ne suparam ca... n-avem timp sau motivatie.

asa si cu modificarile, multe putem face, putine le punem in practica.

Dragoshel24.04.2012 19:04

si Mutu asta nu poate singur sa futa pamantu...

Lari10.05.2012 20:57

Mie imi place mult cum se vad meciurile pe situl promovat de Matican la fiecare joc al Stelei, www.p2phd.eu. Marea lor majoritate sunt HD, mai ales cele din Liga I.

 

Asa ca mi-am luat libertatea de a-l intreba daca poate rezolva cu un cod embed, gandindu-ma sa ajutam un roman de-al nostru sa prospere.

 

Raspunsul lui:

 

"problema e alta, noi ce avantaje avem! Puteti sa ne puneti primii la TV Live ? sau un link mare dedesupt de stream cu mesajul : Streaming asigurat de P2PHD.eu"

 

@Costi

@Azzido

Voi ce ziceti?

 

Personal, ma enerveaza oamenii carora li se ofera sansa de a-si creste traficul gratuit, si vor si mai mult. Dar voi sunteti sefii si puteti discuta direct cu el, ca nu cre'ca va permiteti o secretara :DMatican e omu'.

 

Din cate vad, omu' nu a postat pana acu' decat linkuri catre situ' lui.

 

M-am bagat in ciorba asta, pentru a avea si eu o solutie la indemana, in cazul in care oamenii care se pricep nu sunt in zona.

 

Plus de asta, io ma gandeam chiar sa facem live video la Campionatul European, sa se discute si pe prima pagina a sitului, nu numai pe forum, despre fotbalul de calitate. :rolleyes:

 

In cazul in care va enerveaza si pe voi pozitia lui Matican, o lasam cum a cazut, dar o sa va rog sa creati un thread pe "Moderare" unde fie sa postati o lista cu situri care au codul embed disponibil, fie sa ... nush, caka maka, sa nu pice doar pe voi problema...

blindica10.05.2012 21:08

Daca-mi permiteti, apropos de ceea ce spune Lari, daca va hotarati sa-i acceptati pe baietii respectivi, ce-ati spune de un banner pentru Live Video?

 

Eventual fara numele site-ului lor in caz ca va place ideea dar nu acceptati promo-ul pentru ei si, bineinteles, nu neaparat exemplul meu:

 

EST2hZ1336687686.jpg

Azzido10.05.2012 23:36

mai da-l ma in rahat cu siteul lui, in loc sa zica mersi ca nu-si ia ban pt ca posteaza doar linkuri catre siteul lui, mai are si pretentii de parca ar fi singurul site din lume care transmite meciurile pe net.

daca ne enerveaza putin ii furam si codul catre stream si nu-i punem nici link :)

pe mine ma enerveaza astia care vin cu tupeu, deci eu cred ca am putea sa ne lipsim de serviciile lui, dar daca vreti voi...

Lari10.05.2012 23:43

Nu, fratioare! Parerea mea e sora geamana cu a ta. :rolleyes:

 

Ideea e ca, daca Dragoshel s-a saturat, ma gandeam sa fim acoperiti cumva pe problema asta... Sau, poate nu s-a saturat Dragoshel atat de mult :steag_sah_mic:

Dragoshel11.05.2012 06:47

atunci ii sterg mereu postul cand pune linkul si iau streamul de la el de pe site.

 

Lari11.05.2012 14:54

Asa, asa, bagati-ma in gura lupului... :gathering:

gio_stgloria11.05.2012 17:08

Nu inteleg , care-i treaba cu streamurile astea ? Exista saituri unde se gasesc streamuri la fiecare meci al Stelei. Unul dintre ele digisport.info . Ati putea sa luati de acolo , de fiecare data sunt 1-2 streamuri de genul celor pe care le puneti pe site si mai sunt sopcasturi care cred ca nu va intereseaza. Nu stiu care e procedura atunci cand le postati aici , dar poate va ajuta.

«14567810»