hmm, ramane de vazut ce si cum. e undeva pe la mijloc din cate stiu eu.
hmm, ramane de vazut ce si cum. e undeva pe la mijloc din cate stiu eu.
Ia uite ba, acuma vad eu ce discutii aprinse au fost pe-aici. Eu unde eram? Cum plec un pic, cum o iau lucrurile razna.
Doar mie imi apar comentariile bolduite pe prima pagina la articolul cu Muce? La restul, sunt ok.
Si la mine tot la fel apare.
rezolvat
pentru ca in articol ai uitat sa inchizi codul : </b>
ps prea multa bere strica Lari ![]()
![]()
SORRY! ![]()
![]()
100 de lovituri de bici in piata publica
Mi-a venit o idee. Sa facem pe prima pagina un fel de articol, cateva raduri, legate de Banel si de faptul ca poarta banderola. Si astfel sa se genere discutii in contradictoriu. Asta in limita bunului simt.
S-a belit butonasu' ala albastru, concurentu' lu' MujeTrafic.ro, din josu' paginii ![]()
fals. functioneste in continuare.
(voi astia de la *** aveti net din Uganda, asta e problema) ![]()
Dom' inginer, sa moara bibi de te mint, nici de acasa (de unde scriu acum), nu se vad decat 3 punctulete. Daca stii pe cineva la rds sa ma rezolve... ![]()
si-o tot 3 punctulete vad ![]()
mitu ![]()
Bogdane, Fane, voi sunteti unguri dovediti, MUCLES! ![]()
bha, nici eu nu vad nimic jos la stats ![]()
Steț nesanatosi.
s-a renuntat la trafic.ro. nu o sa ne mai folosim de sistemul lor de masurare a vizitelor.
Bai, baieti, astia vor sa fraudeze traficu' si sa aiba motiv de micsorare a salariilor ![]()
Azzido, si daca nu suntem pe faza la ora 23:59, sa vedem cati oameni au raspuns chemarii, de unde stim ce si cat? ![]()
LE: MUJE trafic.ro !!! ![]()
exista google analytics si aveti hitstats-ul in dreapta jos. e suficient
Azzido cata lume foloseste bookmarkul ala de la sfarsitul fiecarui articol?? eu zic sa punem like si share pentru facebook ![]()
nu foarte multa lume...
si da, ar fi si asta o idee
si azi vei avea timp sa pui acele butoane, nu? ![]()
sau daca nu se pune cu porcaria aia de program ,putty parca, poate ai 2 minute sa imi explici mie cum se face
daca iti da cu virgula in consola linux, poti sa folosesti winscp, ca la ala dai clickuri. oricum, eu din cate observ avem deja buton de facebook pe site, deci nu vad unde-i graba ?
suporterii Stelei vor participa luni, orele 22, la emisiunea nasul-10tv
puteti pune anunt pe site va rog?
**** reclamele de la goooglleeeee....nu va mai saturati de bani