FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Relansarea Site-ului

«13456710»
Azzido06.02.2010 12:44

hmm, ramane de vazut ce si cum. e undeva pe la mijloc din cate stiu eu.

axl09.07.2010 19:16

Ia uite ba, acuma vad eu ce discutii aprinse au fost pe-aici. Eu unde eram? Cum plec un pic, cum o iau lucrurile razna.

Lari29.07.2010 17:28

Doar mie imi apar comentariile bolduite pe prima pagina la articolul cu Muce? La restul, sunt ok.

Daniel-Ionut29.07.2010 17:34

Si la mine tot la fel apare.

Dragoshel29.07.2010 18:44

rezolvat

 

pentru ca in articol ai uitat sa inchizi codul : </b>

 

ps prea multa bere strica Lari :D

Lari29.07.2010 18:46

:whistle:

 

SORRY! :look:

 

 

Azzido30.07.2010 11:35

:tomato:

100 de lovituri de bici in piata publica

Bogdan01.08.2010 17:13

Mi-a venit o idee. Sa facem pe prima pagina un fel de articol, cateva raduri, legate de Banel si de faptul ca poarta banderola. Si astfel sa se genere discutii in contradictoriu. Asta in limita bunului simt.

Lari05.04.2011 18:15

S-a belit butonasu' ala albastru, concurentu' lu' MujeTrafic.ro, din josu' paginii :no:

Azzido06.04.2011 10:25

fals. functioneste in continuare.

(voi astia de la *** aveti net din Uganda, asta e problema) :console:

Lari06.04.2011 11:03

Dom' inginer, sa moara bibi de te mint, nici de acasa (de unde scriu acum), nu se vad decat 3 punctulete. Daca stii pe cineva la rds sa ma rezolve... :bananadance:

Bogdan06.04.2011 11:07

si-o tot 3 punctulete vad :)

Fane06.04.2011 12:11

mitu :confused:

Lari06.04.2011 13:36

Bogdane, Fane, voi sunteti unguri dovediti, MUCLES! :yes:

Costi06.04.2011 14:38

bha, nici eu nu vad nimic jos la stats :)

axl06.04.2011 14:54

Steț nesanatosi.

Azzido13.04.2011 13:36

s-a renuntat la trafic.ro. nu o sa ne mai folosim de sistemul lor de masurare a vizitelor.

 

Lari13.04.2011 13:43

Bai, baieti, astia vor sa fraudeze traficu' si sa aiba motiv de micsorare a salariilor :ce_oameni:

 

Azzido, si daca nu suntem pe faza la ora 23:59, sa vedem cati oameni au raspuns chemarii, de unde stim ce si cat? :look:

 

LE: MUJE trafic.ro !!! :finger:

Azzido13.04.2011 14:59

exista google analytics si aveti hitstats-ul in dreapta jos. e suficient

Dragoshel15.04.2011 11:28

Azzido cata lume foloseste bookmarkul ala de la sfarsitul fiecarui articol?? eu zic sa punem like si share pentru facebook :)

Azzido15.04.2011 12:17

nu foarte multa lume...

si da, ar fi si asta o idee

Dragoshel18.04.2011 07:13

si azi vei avea timp sa pui acele butoane, nu? :D

sau daca nu se pune cu porcaria aia de program ,putty parca, poate ai 2 minute sa imi explici mie cum se face

Azzido18.04.2011 10:26

daca iti da cu virgula in consola linux, poti sa folosesti winscp, ca la ala dai clickuri. oricum, eu din cate observ avem deja buton de facebook pe site, deci nu vad unde-i graba ?

Costi18.04.2011 17:07

suporterii Stelei vor participa luni, orele 22, la emisiunea nasul-10tv

puteti pune anunt pe site va rog?

 

Dragoshel18.04.2011 21:56

**** reclamele de la goooglleeeee....nu va mai saturati de bani

«13456710»