FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jiul 1-2 STEAUA!

«123456»
iancu dragosh26.11.2005 07:05

Credc ca a venit timpul unei victorii la limita si destul de chinuita. Dupa victoriile clare cu Farul, LENS, Sportul si perioada neagra cu RApid, Cluj si Bistrita cred ca este momentul sa ne intoarcem la victoriile grele, Iasi, Pitesti, Pandurii. DIntre toate echipele enumerate mai sus, Jiul face parte din ultima categorie, tocmai de aceea anticipez un astfel de deznodamant.

meshteroo26.11.2005 09:32

GOL Jiul!!! Jiul - Steaua 1-0!!! :cry: :cry: :cry:

steaua_forewer26.11.2005 09:39

asa ceva e incredibil !!!!! , 1-0 pt Jiul , nu se poate , iar jucam prost ....

meshteroo26.11.2005 09:41

Eu vad meciul...asa o faza tampita a fost...ca mi-e si rusine sa spun :oops:

Bogdan4Steaua26.11.2005 09:56

A fost sau nu offside la gol?

meshteroo26.11.2005 09:59
A fost sau nu offside la gol?

Nici eu nu sunt sigur...pentru ca astia de la Telesport nu au aratat dintr-o pozitie buna faza :cry: ...eu cred ca a fost.

Motanu D26.11.2005 10:07

Offside clar. Si cica arbitrii nu vor mai tine cu Dinamo daca pleaca Craciunescu. A plecat, iar acum tin pe fatza cu Dinamo !!!

meshteroo26.11.2005 10:15

GOOOOOOOLLLLLL!!!Nicolita!!!!! Jiul - Steaua 1-1 !!! Ne-am revenit!!! :D

Last edit: Jiul - Steaua 1-2:gol Dica...o serie de ratari Radoi, Goian, Dica, Nicolita...dintr-un meci plictisitor incepe sa se formeze un meci extraordinar!!! 8)

steaua_forewer26.11.2005 10:42

goooooool Dica !!!! Jiul-Steaua 1-2

horse3726.11.2005 10:42

hai numai disperati! 2-1 a inscris Dica

I.N.Money26.11.2005 10:47

Bravo Dicanio....mereu cand e nevoie .... 8)

I.N.Money26.11.2005 10:59

Suntem pe primul loc... :twisted: bravo baieti....

jaap26.11.2005 11:03

o constatare mai generala...jucam f slab pana la primul gol indiferent in ce poarta pica acesta:)

meshteroo26.11.2005 11:15

Din acest meci m-a surprins portarul Jiului, Hotoboc. In prima repriza a prins vreo 5-6 suturi care puteai sa spui ca sunt imposibile de aparat...

Eu cred ca "eroul meciului" a fost Dica! 8)

steaua_forewer26.11.2005 11:38

golul jiului a fost din ofsaid ........arbitrajele clar au tenta pro-Dinamo si contra Steaua .....numa ca , in ultimele 2 jocuri desi am pornit de la 0-1 datorita arbitrilor , am reusit sa castigam ambele jocuri , in schimb vad ca Dinamo poate sa si piarda chiar daq e ajutata de arbitrii , cum a fost meciul cu FC Arges

fiara726.11.2005 12:10

pai la ce v-ati fi asteptat de la Serea, omu lui Dinamo?

SteauaToronto26.11.2005 12:11

VIDEO REZUMATUL Jiul 1-2 Steaua aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/file_archive

strezahuzum26.11.2005 12:59

Am invins !! Dar totusi mai greu decat ne asteptam. Iarasi am avut in fata o echipa ce si-a dat sufletul pe teren contra noastra, dar in cinstea lor trebuie mentionat ca au jucat cu aceeasi ambitie si contra javrelor. Foarte buna evolutia lui Nicolita ( bravo Jardel ! ), mai ales in repriza a doua !

 

Unicul lucru ce totusi mi se pare ingrijorator este ca in ultimele 4 meciuri am luat gol de fiecare data. Parca apararea nu mai e chiar atat de sigura.

Motanu D26.11.2005 13:34

Pai cu Gloria, CFR si Jiul am luat mai degraba goluri de portar, iar cu Sportul a fost un "pinalti".

Cred ca ne trebuie un portar. Hamutovski nu e deloc in forma, si, cu toate ca are unele interventii de mare portar, ne poate ingropa oricand.

Bogdan4Steaua26.11.2005 13:53

Important e ca am castigat. Nu a fost un meci usor asa cum am anticipat. Importante sunt cele trei puncte. Sa tinem pumnii lui FC National maine.

Motanu D26.11.2005 14:21

Pai Serea parca a fost arbitru la meciul nostru, Corpodean a arbitrat Iasiul....

Are si National o sansa.

Virgil26.11.2005 16:13

Nu am vazut meciul.Citesc ca am castigat greu.Nu asta conteaza,important e ca ne-am indeplinit obiectivul.Victorie si trei puncte.Si nu in ultimul rand trecerea pe primul loc al clasamentului.

Sper ca Nationalul sa faca un meci bun,sa invinga si sa ne consolidam postura de lideri.

FORZA

alex_lef26.11.2005 17:00

Intrebare....daca dinamu face egal ramanem pe primul loc???

misha26.11.2005 17:14
Intrebare....daca Dinamo face egal ramanem pe primul loc???

 

nu ....cel putin asa cred :roll:

Motanu D26.11.2005 18:03

Daca javrele fac egal, atunci ar fi egalitate la puncte, egalitate in meciurile directe si ar conta golaverajul. Iar ei il au mai bun.

«123456»