FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jiul 1-2 STEAUA!

«13456»
I.N.Money26.11.2005 18:03
Pai cu Gloria, CFR si Jiul am luat mai degraba goluri de portar, iar cu Sportul a fost un "pinalti".

Cred ca ne trebuie un portar. Hamutovski nu e deloc in forma, si, cu toate ca are unele interventii de mare portar, ne poate ingropa oricand.

El nu are concurent...de aceea se crede in siguranta...daca suntem in relatii asa bune cu Farul ..poate vine Curca :lol:

Virgil26.11.2005 18:04

Nu ramanem,pentru ca avem golaveraj mai slab decat ei.

Motanu D26.11.2005 18:35
Pai cu Gloria, CFR si Jiul am luat mai degraba goluri de portar, iar cu Sportul a fost un "pinalti".

Cred ca ne trebuie un portar. Hamutovski nu e deloc in forma, si, cu toate ca are unele interventii de mare portar, ne poate ingropa oricand.

El nu are concurent...de aceea se crede in siguranta...daca suntem in relatii asa bune cu Farul ..poate vine Curca :lol:

 

Sau poate-l cumpara Jiji pe Lobont ca e de vanzare !

ghencea8926.11.2005 19:36

De ce nu mai urlati ,mai, ca a fost blat cu Jiul cum faceti de fiecare data cind Dinamo revine spectaculos dupa ce e condusa????Numai voi reusiti "pe bune "rasturnari de astea de scor???? La minerii pe care voi i-ati convins sa voteze cu Mircea Sandu.... atmosfera de mici , gratare, cum va place voua...de aia l-ati ales pe regele gratarelor mincinasul, doar-doar de va ajuta sa ne depasiti... Ce scirba mi-e de ipocrizia voastra de a arata cu degetul pe altii ca fac blaturi, cind voi sinteti cei mai hoti...m-am convins ca ultima sansa de a va opri sa furati si campionatul asta este sa va nimicim in Groapa, in rest se dau toti la o parte din fata voastra(cu citeva exceptii: Bistrita si Clujul)

Motanu D26.11.2005 19:40

Omule, ori nu stii despre ce a fost vorba, ori ai vazut alt meci !

Pana la urma urmei Dinamo e singura echipa "mare" care a facut un blat dovedit. Blatul e blazonul lui Dinamo. Daca nu va place atunci e treaba voastra sa-l schimbati. Dar nu faceti nimic.

Si la urma urmei nu noi primim "pinaltiuri" in minutul 93 si nici nu se dau fundasii la o parte... Daca nu crezi, uita-te la cum a jucat Bacaul (echipa care ne e "prietena") in Ghencea si in Groapa !

Si daca era Blat mai facea Hotoboc meciul vietii !?

 

Daca vrei sa intelegi, bine, daca nu...

I.N.Money26.11.2005 19:42

Lasa ca "ne nimicesc" in Groapa....numai ca o sa aveti un deja vu prin minutul 85... :wink:

Motanu D26.11.2005 19:43

Da... o sa-si aduca aminte de 007...

bebeto26.11.2005 19:50

unde a fost vina lui Hamu in meciul cu CFR?si in meciul cu gloria a stat prost zidul.faza golului de astazi n-am vazut-o inca dar am inteles ca a gresit apararea in primul rind.

 

lumea uita se pare de mingile grele scoase de Hamu in diferite meciuri.cu lens am fost pe stadion si va spun ca daca nu era Hamu meciul se termina 4-1 sau 4-2.

Motanu D26.11.2005 19:58

Nu spun ca Hamu nu e bun sau ca nu are si interventii de mare portar.

Dar are unele momente cand comite erori de debutant. Si nu de putine ori acele goluri conteaza.

Stii cum e, cand un portar apara bine e vina apararii. Cand ia gol e numai vina lui !

I.N.Money26.11.2005 20:17
Nu spun ca Hamu nu e bun sau ca nu are si interventii de mare portar.  

Dar are unele momente cand comite erori de debutant. Si nu de putine ori acele goluri conteaza.

Stii cum e, cand un portar apara bine e vina apararii. Cand ia gol e numai vina lui !

Hamu a inceput sa scada dupa ce s-a lovit prima data la cap in iarna lui 2004.....in tur in sezonul 2003-2004 daca nu ma insel nu a luat nici un gol el pe teren propriu...

Bogdan4Steaua26.11.2005 20:21

Lasa frustrarile deoparte omule. Mai bine te-ai uita in propria ograda. Poate va ajuta maine arbitrii ca pe noi ne-au luxat azi.

sorin_77726.11.2005 20:24
Lasa ca "ne nimicesc" in Groapa....numai ca o sa aveti un deja vu prin minutul 85... :wink:

 

minutul 85 din groapa o sa fie ca "ziua cartitei"...

I.N.Money26.11.2005 20:31

Daca tot Cristea e protagonistul...cu atat mai bine...

FanSteaua4Life26.11.2005 20:41

Se stie ceva de Iacob???...A iesit accidentat de pe teren... :?:

Motanu D26.11.2005 20:43

"Ziarele" nu zic nimic special despre asta. Nu pare sa fie ceva grav.

Cred ca joaca cu suedezii !

I.N.Money26.11.2005 20:56
"Ziarele" nu zic nimic special despre asta. Nu pare sa fie ceva grav.

Cred ca joaca cu suedezii !

"Ziarele" sunt interesate de plecarea lui Oleg la Dnepr... :evil:

Motanu D26.11.2005 20:58

Corect. Inca un articol pentru "galetusa" :evil:

armanovici27.11.2005 07:10
De ce nu mai urlati ,mai, ca a fost blat cu Jiul cum faceti de fiecare data cind Dinamo revine spectaculos dupa ce e condusa????Numai voi reusiti "pe bune "rasturnari de astea de scor???? La minerii pe care voi i-a-ti convins sa voteze cu Mircea Sandu.... atmosfera de mici , gratare, cum va place voua...de aia l-a-ti ales pe regele gratarelor mincinasul, doar-doar de va ajuta sa ne depasiti... Ce scirba mi-e de ipocrizia voastra de a arata cu degetul pe altii ca fac blaturi, cind voi sinteti cei mai hoti...m-am convins ca ultima sansa de a va opri sa furati si campionatul asta este sa va nimicim in Groapa, in rest se dau toti la o parte din fata voastra(cu citeva exceptii: Bistrita si Clujul)

 

Am impresia ca vii aici ca sa pornesti discutii care nu isi au rostul si care vor degenera...

 

Incearca sa fii on topic si sa nu mai folosesti "cuvinte grele/inflamabile"..

 

In caz contrar vom fi nevoiti sa luam masuri...Ia exemplu de la mascota noastra reddog!

bebeto27.11.2005 07:49

se pare ca trebuie sa purtam numai discutii academice si cultivate cu potaile care mai apar pe site ca sa nu ni se stearga posturile.

 

pt administratori:suntem suporteri nu academicieni.

armanovici27.11.2005 08:09

Postarile au fost sterse pt ca erau off-topic si nici decum pt ca nu ar fi fost academice....Va readuc la cunostinta ca subiectul topicului este Jiul-Steaua si Dinamo-Knatarspurfeleag sau 17 nentori-Dinamo..Discutati pe marginea meciului,dezbateti daca a fost blat sau nu( ) si nu o sa fie nici o problema...dar e pacat ca din 10 pagini de topic 2 sa fie discutii,eternele discutii,pe tema rivalitatii dintre noi si ei!!!

 

Succes in continuare!

SteauaToronto27.11.2005 10:17

Este 1-0 la pauza pentru National! Daca se mentine scorul aceasta Steaua e pe primul loc! Forza Nationallll!

Motanu D27.11.2005 10:51

2-0.

Suntem pe primul loc !

alex_lef27.11.2005 10:59

faceti un nou topic Steaua pe primul loc :lol: :lol: :lol: ..... stiu ca era .....da dupa ce am trecut pe locul 2 nu l-am mai vazut :D

Motanu D27.11.2005 11:02

Offtopic: Sportul - Rapid 1-0 !!!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ayrton27.11.2005 11:18

Suntem din nou pe locul 1 !!! Erau cam deziluzionati comentatorii tvr... :lol: :lol:

«13456»