Pai cu Gloria, CFR si Jiul am luat mai degraba goluri de portar, iar cu Sportul a fost un "pinalti".Cred ca ne trebuie un portar. Hamutovski nu e deloc in forma, si, cu toate ca are unele interventii de mare portar, ne poate ingropa oricand.
El nu are concurent...de aceea se crede in siguranta...daca suntem in relatii asa bune cu Farul ..poate vine Curca :lol:
