FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jiul 1-2 STEAUA!

«123456»
juristcris23.11.2005 05:24

Cred ca Steaua ii va umili pe mineri sambata. Va fi ceva genul 1-4 sau 0-3. Dar nu meciul in sine va fi o problema pentru noi, suporterii stelisti ci faptul ca Steaua a fost exilata din nou (pt a cata oara ???)la Telesport, post care la Oradea nu se receptioneaza.

Cu totii urâm Telesportul, nu-i așa?

cristianotopeanu23.11.2005 05:41

Pronostic Jiul - Steaua : x,2.

 

nu te doare sufletul cand spui pronostic: x,2? ce cauta x in aceasta schema?

 

 

Un pronostic nu se pune cu sufletul ci cu ratiunea. Cu sufletul stai acasa si te uiti la TV...

ulivius23.11.2005 06:35

Sa nu comparam Steaua cu nici o alta echipa de la noi. Daca Steaua vrea, va rupe pe Jiul. Daca se lasa pe tanjeala iar mancam bataie.

 

Este simplu, nici un arbitru n-o poate opri pe Steaua atunci cand lupta pentru victorie.

alex_lef23.11.2005 06:38

Iar vom trai clipe de suspans maxim ascultand-ul pe Safta cum comenteaza meciul :lol: :lol: .La fiecare sut la poarta al nostru iti da impresia ca am ratat o ocazie imensa.As prefera sa nu ascult meciul si dupa terminarea celor 90 de min sa dau frumos la teletext si sa vad un 3-0 linistit pt noi :wink:

FANATIK RED-BLUE23.11.2005 07:37

pustiulik dc mai esti rautacios te spun lu' mamica si nu te va mai lasa pe net la o ora asa de tarzie... :lol: Lasa ma copilul in pace! Lasa-l ca sunt sigur ca el sta numai pe siteuri-le Stelei si al suporterilor Stelei. La varsta lui numai asta faceam.

Teoctist23.11.2005 09:50

Pronostic Jiul - Steaua : x,2.

 

nu te doare sufletul cand spui pronostic: x,2? ce cauta x in aceasta schema?

 

Scuze,dar nu am judecat cu sufletul.

Daca incerc sa judec cu sufletul,imi amintesc automat de scorul pe care l-ai anticipat tu pentru meciul cu Sportul.

Unde ti-a fost sufletul,cand eu cu ratiunea am prezis 1 solist ? :wink:

Motanu D23.11.2005 11:01
L-a pus ca inca nu stim cine e arbitru....daia...ca daca e Corpodean... :lol:

 

Mai rau. E Serea :evil:

O sa avem un meci pe cinste...

sorin_77723.11.2005 11:51

Pronostic Jiul - Steaua : x,2.

 

nu te doare sufletul cand spui pronostic: x,2? ce cauta x in aceasta schema?

 

 

Un pronostic nu se pune cu sufletul ci cu ratiunea. Cu sufletul stai acasa si te uiti la TV...

 

Cu sufletul te poti duce si la meci, ce nevoie mai ai de ratiune atunci... Ce copilul il tin aproape ca asa imi zice ratiunea? :lol: :lol: il tin pentru ca intai imi dicteaza sufletul.

 

Si pana la urma ce legatura are pronosticul cu statul acasa la TV cu sufletul la gura? nu inteleg unde vrei sa bati!!!

Dan_BKL23.11.2005 13:17

Jiul creste de la meci la meci dar totusi e o echipa foarte usor de manevrat

 

 

 

 

 

Jiul 0-2 Steaua

FC National 2-1 Dinamo

misha23.11.2005 17:18
L-a pus ca inca nu stim cine e arbitru....daia...ca daca e Corpodean... :lol:

 

Mai rau. E Serea :evil:

O sa avem un meci pe cinste...

 

cum naiba..dintre atatia arbitri..fix asta s-a gasit la noi :evil: :evil:

I.N.Money23.11.2005 17:29

Bine ca a revenit Serea :evil: :evil: :evil:

Bogdan4Steaua23.11.2005 20:36
Bine ca a revenit Serea  :evil:  :evil:  :evil:

 

Sper sa nu fi revenit cu o misiune "sfanta".

FortuneTeller24.11.2005 02:37

Jiul-Steaua 0-3. Nu cred ca e nimic de comentat.

Virgil24.11.2005 09:13

Ba da.Comentariile dupa meci. :wink:

reddog24.11.2005 13:09
Jiul-Steaua 0-3. Nu cred ca e nimic de comentat.

 

 

Mi se pare cam prea mare acest scor, chiar daca sunteti favoriti indiscutabil. Se va vedea daca asa va fi dupa meci.

FortuneTeller24.11.2005 16:52

Pai de ce sa fie mare? Steaua vine dupa odihna, au moralul ridicat dupa ce s-au apropiat la 2 puncte de Dinamo si joaca cu Jiul, o echipa situata valoric intre Diviziile A si B. Probleme: desconsideratia pentru adversar, terenul si eventual ghinion gramada. Cu desconsideratia n-ar trebui sa fie probleme, au luat deja caft de la Bistrita.

redandblue25.11.2005 05:31
Jiul-Steaua 0-3. Nu cred ca e nimic de comentat.

 

 

Mi se pare cam prea mare acest scor, chiar daca sunteti favoriti indiscutabil. Se va vedea daca asa va fi dupa meci.

E mare reddod? dar de un 4-0 ce zici...?
Bogdan4Steaua25.11.2005 10:57
Jiul-Steaua 0-3. Nu cred ca e nimic de comentat.

 

 

Mi se pare cam prea mare acest scor, chiar daca sunteti favoriti indiscutabil. Se va vedea daca asa va fi dupa meci.

E mare reddod? dar de un 4-0 ce zici...?

 

Eventual 0-4 pentru ca jucam in deplasare. :wink:

ulivius25.11.2005 11:48

Eu m-as multumi si cu un 0-1. Cred ca Iacob va marca.

SteauaToronto25.11.2005 18:11

Jiul - Steaua maine la ora 14:00 va fi transmis de FCSTEAUA.RO prin live text + video instant! Va rog vizitati fcsteaua.ro si in partea dreapta la meciul urmator e un link spre comentariul! Va asteptam!!!!

Lamishto25.11.2005 20:22
Jiul - Steaua maine la ora 14:00 va fi transmis de FCSTEAUA.RO prin live text + video instant! Va rog vizitati fcsteaua.ro si in partea dreapta la meciul urmator e un link spre comentariul! Va asteptam!!!!

 

 

 

O sa avetzi un meci destul de greu

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Dogs Of War

Bogdan4Steaua25.11.2005 21:03

Sper sa nu avem jucatori accidentati dupa meciul de maine. Nu cred ca ne va fi usor, insa trebuie sa invingem. Ne trebuie moral pentru meciul de joi.

I.N.Money25.11.2005 22:26

In meciul asta....o sa dam peste 2 fosti jucatori ai Stelei..Hotoboc...si Damian Militaru.Militaru un jucator zic eu care si-a facut datoria fata de Steaua....si nu putem sa uitam golurile sale...mai ales euro-golul de la Istanbul ,cu Fener.... 8) multumim....

Un!t3d Roon3y26.11.2005 04:46

daca am, reusit la constanta 4-1 nu vad dc nu am putea un 3-0 sec si la Petrosani.Sper sa nu avem vreo surpriza....

meshteroo26.11.2005 07:05
Eu zic ca e clar, nu ? Noi batem laPetrosani, "cainii" egal cu National..noi mai batem cu Vaslui, "cainii" cel mult egal cu Poli si asta e....

Inca unul care gandeshte la fel ca mine!!! :D Tine-o tot asa!!! :D

«123456»