Cred ca Steaua ii va umili pe mineri sambata. Va fi ceva genul 1-4 sau 0-3. Dar nu meciul in sine va fi o problema pentru noi, suporterii stelisti ci faptul ca Steaua a fost exilata din nou (pt a cata oara ???)la Telesport, post care la Oradea nu se receptioneaza.
Cu totii urâm Telesportul, nu-i așa?
