Astia de la Telesport chiar ma enerveaza.Ei au transmis pana in prezent aprox jumatate din meciurile Stelei :roll:
NU e corect sa stau pe gsp sa vad evolutia meciului. :x ca asa,parca nici nu mai sunt "conectata" la joc...parca e un meci amical lipsit de importanta,cum mi se par si cele fara suporteri...
Sper ca in retur sa nu mai avem meciurile transmise de Telesport.Eu ii inteleg ca au nevoie de bani si de audienta si asta e motivu pt care televizeaza meciurile Stelei,dar SA NE LASE :x
Apropo,ce se mai aude de SteauaTV???Becali tot promite de cativa ani ca o sa avem televiziunea nostra.
