FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jiul 1-2 STEAUA!

«1456»
Motanu D27.11.2005 11:32
Suntem din nou pe locul 1 !!! Erau cam deziluzionati comentatorii tvr... :lol:  :lol:

Sarmanii... Mi-e mila de ei si de "Mister" :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ayrton27.11.2005 12:08

Hai ca e tare Dinu asta ! Se foloseste de jocul bun al Stelei si priceperea lui Oleg pentru, probabil, a-si face loc la Dinamo... :)

reddog05.12.2005 19:47
De ce nu mai urlati ,mai, ca a fost blat cu Jiul cum faceti de fiecare data cind Dinamo revine spectaculos dupa ce e condusa????Numai voi reusiti "pe bune "rasturnari de astea de scor???? La minerii pe care voi i-a-ti convins sa voteze cu Mircea Sandu.... atmosfera de mici , gratare, cum va place voua...de aia l-a-ti ales pe regele gratarelor mincinasul, doar-doar de va ajuta sa ne depasiti... Ce scirba mi-e de ipocrizia voastra de a arata cu degetul pe altii ca fac blaturi, cind voi sinteti cei mai hoti...m-am convins ca ultima sansa de a va opri sa furati si campionatul asta este sa va nimicim in Groapa, in rest se dau toti la o parte din fata voastra(cu citeva exceptii: Bistrita si Clujul)

 

Am impresia ca vii aici ca sa pornesti discutii care nu isi au rostul si care vor degenera...

 

Incearca sa fii on topic si sa nu mai folosesti "cuvinte grele/inflamabile"..

 

In caz contrar vom fi nevoiti sa luam masuri...Ia exemplu de la mascota noastra reddog!

 

 

Din moment ce esti moderator ma asteptam la mai mult de la tine decat sa o dai intr-una cu chestia asta telefonata cu "mascota". No comment. Sa nu imi spui ca vad cartonas acum. Dar ma astept si la asta.

«1456»