FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Box

«1234531»
Marius05.06.2010 21:31

sa ma pis pe natia lor de cioroi spurcati... bravo ioane, le-ai aratat bulangiilor cum se bate un sportiv adevarat, l-ai umilit pe aydin la el acasa.

Daniel-Ionut05.06.2010 21:36

Inadmisibil sa lovesti asa parsiveste cu arbitrul de fata! :finger:

Ce natie a fost arbitrul de ring? :hmmm:

Le reseau pansant05.06.2010 21:37
sa ma pis pe natia lor de cioroi spurcati... bravo ioane, le-ai aratat bulangiilor cum se bate un sportiv adevarat, l-ai umilit pe aydin la el acasa.

ce s-a intamplat ma, dati si voi detalii sunteti mai rau ca gsp ca numai la aia esti mai confuz dupa ce ai citi un articol ca inainte

Marius05.06.2010 21:50

pai, Ionut Ion alias Jo Jo Dan a pierdut meciul cu un bulangiu de turk, Selciuk Aydin pe numele lui.

 

Pe langa faptul ca al nostru a primit pumni grupa mare in timp ce meciul era intrerupt sau dupa gong, fara ca arbitrul sa-l depuncteze sau macar sa-l avertizeze pe bulangiul de turc, a mai dominat si meciul si merita sa castige. Numai ca in box e o asemenea corectitudine ca dupa 10 minute de deliberari arbitrii aia au decis ca turcul a castigat.

 

**** turcia

 

arbitrul de ring e englez.

Daniel-Ionut05.06.2010 21:55

Pai vroiai sa ii linseze aia pe arbitrii?

Nu ai vazut cum stateau oamenii de paza... :huh:

red&blue_boy05.06.2010 22:03
Pai vroiai sa ii linseze aia pe arbitrii?

Nu ai vazut cum stateau oamenii de paza... :huh:

 

 

Pai atunci sa nu se mai organizeze gale la ei...Pacat,mai aveam un campion mondial...

Le reseau pansant05.06.2010 22:05
pai, Ionut Ion alias Jo Jo Dan a pierdut meciul cu un bulangiu de turk, Selciuk Aydin pe numele lui.

 

Pe langa faptul ca al nostru a primit pumni grupa mare in timp ce meciul era intrerupt sau dupa gong, fara ca arbitrul sa-l depuncteze sau macar sa-l avertizeze pe bulangiul de turc, a mai dominat si meciul si merita sa castige. Numai ca in box e o asemenea corectitudine ca dupa 10 minute de deliberari arbitrii aia au decis ca turcul a castigat.

 

**** turcia

 

arbitrul de ring e englez.

jeguri,

 

abia astept meciul de fotbal in care turcia sa fie eliminata pe teren propriu de la o campanie pt mondial sau europene printr-un penalty in minutul 93, gol din offside, eliminari incorecte.

clausblaus06.06.2010 08:31

Nu am reusit sa vad meciul,insa decizia nu ma surprinde desi, este greu de digerat.Sunt interese mari si bani multi in box.

Nu este prima si nici ultima decizie controversata in lumea boxului.

Poate este mai bine ca nu am urmarit meciul in direct,ma ofticam cu mult mai mult.Oricum,Dan este un luptator,are calitati ce il recomanda ca un mare campion si este destul de tanar.

RobYnho05.07.2010 13:26
Lucian Bute iși va apară centura la Montreal si nu la Bucuresti asa cum iși dorea romanul. Anuntul a fost facut ieri si publicat de site-ul boxingscene.com, citat de Hotnews. Bute va lupta in Belle Center cu americanul Jesse Brinkley. Gala va avea loc pe 15 octombrie.

Bute iși pune in joc pentru a sasea oară centura mondială de la categoria semi-mijlocie, versiunea IBF. Bute are in palmares 26 de victorii (21 prin KO) si zero infringeri, in timp ce Jesse Brinkley a adunat 35 de victorii (22 prin KO) si cinci infringeri.

 

gesepe

Daniel-Ionut05.07.2010 16:42

Pai se putea...

Era prea frumos ca acest meci sa se dispute la Bucuresti :dry:

mircea_1011.07.2010 17:56

il bate bute pe ala ca pe sacu de box...

AG24.08.2010 12:30

În această dimineață a plecat spre lumea celor drepți Gheorghe Fiat, fost mare boxeur al Romaniei, cel care la Olimpiada de la Helsinki a obținut medalia de bronz la categoria ușoară (60 de kilograme).

 

Colonel in rezerva Gheorghe Fiat, maestru emerit al sportului, a cîștigat o mulțime de turnee in cariera printre altele, in afara medaliei din Finlanda, fiind și campion mondial universitar. Nascut pe 14 ianuarie 1929, in Caraș Severin, Fiat a fost in ultima perioadă de activitate antrenor la clubul Steaua, unde a fost și conducatorul secției de profil.

 

Dumnezeu să-l odihnească!

 

gesepe

puyol24.08.2010 12:50

Dumnezeu sa-l odihneasca..

MoWeed24.08.2010 12:51

Odihneasca-se in pace

BAF-kimi15.10.2010 16:19

Ce nesimtiti, nicio televiziune nu a cumparat meciul lui Bute. :|

blindica15.10.2010 16:34

In schimb o sa fie pe Pro TV Vitali Klitschko impotriva unui boxeur de culoare astmatic :|

 

navodarean15.10.2010 17:54

Daca vreti site, pot sa-l las aici? Pentru meciul lui Bute ?

 

In afara de myp2p...

greenyes15.10.2010 19:30
Daca vreti site, pot sa-l las aici? Pentru meciul lui Bute ?

 

In afara de myp2p...

 

Daca nu e impotriva unor reguli chiar te rog frumos. Daca nu se poate te-as ruga sa-mi trimiti pe privatul link-ul. Multumesc anticipat.

 

Marius

 

red&blue_boy15.10.2010 20:02
Ce nesimtiti, nicio televiziune nu a cumparat meciul lui Bute. :|

Sa le fie rusine...Bine ca transmit tot felul de meciuri ale unor straini...

Daniel-Ionut15.10.2010 20:20

100.000 de euro erau drepturile de televizare pentru aceasta gala in Romania, foarte mare comparativ cu Bulgaria sau alte tari.

Maye15.10.2010 20:23

Nu e nici un bai.

Daca faceti rost de un stream bun , puneti aici.

 

 

navodarean15.10.2010 20:43

http://sportztv.trei.ro/ch2.html

 

Aici o sa fie, intrati acum si vedeti daca se vede/aude bine... e Vaslui cu CFR.

greenyes15.10.2010 21:51
http://sportztv.trei.ro/ch2.html

 

Aici o sa fie, intrati acum si vedeti daca se vede/aude bine... e Vaslui cu CFR.

 

Multumim. Speram sa se vedem meciul!

Maye15.10.2010 21:54

Pe la cat e mai exact?

 

Marius15.10.2010 22:04

5 bute

 

de la 3 parca e jo jo

«1234531»