sa ma pis pe natia lor de cioroi spurcati... bravo ioane, le-ai aratat bulangiilor cum se bate un sportiv adevarat, l-ai umilit pe aydin la el acasa.
sa ma pis pe natia lor de cioroi spurcati... bravo ioane, le-ai aratat bulangiilor cum se bate un sportiv adevarat, l-ai umilit pe aydin la el acasa.
Inadmisibil sa lovesti asa parsiveste cu arbitrul de fata! ![]()
Ce natie a fost arbitrul de ring? ![]()
sa ma pis pe natia lor de cioroi spurcati... bravo ioane, le-ai aratat bulangiilor cum se bate un sportiv adevarat, l-ai umilit pe aydin la el acasa.
ce s-a intamplat ma, dati si voi detalii sunteti mai rau ca gsp ca numai la aia esti mai confuz dupa ce ai citi un articol ca inainte
pai, Ionut Ion alias Jo Jo Dan a pierdut meciul cu un bulangiu de turk, Selciuk Aydin pe numele lui.
Pe langa faptul ca al nostru a primit pumni grupa mare in timp ce meciul era intrerupt sau dupa gong, fara ca arbitrul sa-l depuncteze sau macar sa-l avertizeze pe bulangiul de turc, a mai dominat si meciul si merita sa castige. Numai ca in box e o asemenea corectitudine ca dupa 10 minute de deliberari arbitrii aia au decis ca turcul a castigat.
**** turcia
arbitrul de ring e englez.
Pai vroiai sa ii linseze aia pe arbitrii?
Nu ai vazut cum stateau oamenii de paza... ![]()
Pai vroiai sa ii linseze aia pe arbitrii?Nu ai vazut cum stateau oamenii de paza...
Pai atunci sa nu se mai organizeze gale la ei...Pacat,mai aveam un campion mondial...
pai, Ionut Ion alias Jo Jo Dan a pierdut meciul cu un bulangiu de turk, Selciuk Aydin pe numele lui.
Pe langa faptul ca al nostru a primit pumni grupa mare in timp ce meciul era intrerupt sau dupa gong, fara ca arbitrul sa-l depuncteze sau macar sa-l avertizeze pe bulangiul de turc, a mai dominat si meciul si merita sa castige. Numai ca in box e o asemenea corectitudine ca dupa 10 minute de deliberari arbitrii aia au decis ca turcul a castigat.
**** turcia
arbitrul de ring e englez.
jeguri,
abia astept meciul de fotbal in care turcia sa fie eliminata pe teren propriu de la o campanie pt mondial sau europene printr-un penalty in minutul 93, gol din offside, eliminari incorecte.
Nu am reusit sa vad meciul,insa decizia nu ma surprinde desi, este greu de digerat.Sunt interese mari si bani multi in box.
Nu este prima si nici ultima decizie controversata in lumea boxului.
Poate este mai bine ca nu am urmarit meciul in direct,ma ofticam cu mult mai mult.Oricum,Dan este un luptator,are calitati ce il recomanda ca un mare campion si este destul de tanar.
Lucian Bute iși va apară centura la Montreal si nu la Bucuresti asa cum iși dorea romanul. Anuntul a fost facut ieri si publicat de site-ul boxingscene.com, citat de Hotnews. Bute va lupta in Belle Center cu americanul Jesse Brinkley. Gala va avea loc pe 15 octombrie.Bute iși pune in joc pentru a sasea oară centura mondială de la categoria semi-mijlocie, versiunea IBF. Bute are in palmares 26 de victorii (21 prin KO) si zero infringeri, in timp ce Jesse Brinkley a adunat 35 de victorii (22 prin KO) si cinci infringeri.
gesepe
Pai se putea...
Era prea frumos ca acest meci sa se dispute la Bucuresti ![]()
il bate bute pe ala ca pe sacu de box...
În această dimineață a plecat spre lumea celor drepți Gheorghe Fiat, fost mare boxeur al Romaniei, cel care la Olimpiada de la Helsinki a obținut medalia de bronz la categoria ușoară (60 de kilograme).
Colonel in rezerva Gheorghe Fiat, maestru emerit al sportului, a cîștigat o mulțime de turnee in cariera printre altele, in afara medaliei din Finlanda, fiind și campion mondial universitar. Nascut pe 14 ianuarie 1929, in Caraș Severin, Fiat a fost in ultima perioadă de activitate antrenor la clubul Steaua, unde a fost și conducatorul secției de profil.
Dumnezeu să-l odihnească!
gesepe
Dumnezeu sa-l odihneasca..
Odihneasca-se in pace
Ce nesimtiti, nicio televiziune nu a cumparat meciul lui Bute. ![]()
In schimb o sa fie pe Pro TV Vitali Klitschko impotriva unui boxeur de culoare astmatic ![]()
Daca vreti site, pot sa-l las aici? Pentru meciul lui Bute ?
In afara de myp2p...
Daca vreti site, pot sa-l las aici? Pentru meciul lui Bute ?
In afara de myp2p...
Daca nu e impotriva unor reguli chiar te rog frumos. Daca nu se poate te-as ruga sa-mi trimiti pe privatul link-ul. Multumesc anticipat.
Marius
Ce nesimtiti, nicio televiziune nu a cumparat meciul lui Bute.![]()
Sa le fie rusine...Bine ca transmit tot felul de meciuri ale unor straini...
100.000 de euro erau drepturile de televizare pentru aceasta gala in Romania, foarte mare comparativ cu Bulgaria sau alte tari.
Nu e nici un bai.
Daca faceti rost de un stream bun , puneti aici.
http://sportztv.trei.ro/ch2.html
Aici o sa fie, intrati acum si vedeti daca se vede/aude bine... e Vaslui cu CFR.
http://sportztv.trei.ro/ch2.html
Aici o sa fie, intrati acum si vedeti daca se vede/aude bine... e Vaslui cu CFR.
Multumim. Speram sa se vedem meciul!
Pe la cat e mai exact?
5 bute
de la 3 parca e jo jo