In primul rand, linkul de meci: http://www.unsports.me/9377/1/Watch-Lucian...vs-Carl-Froch-/
Ca sa nu se piarda.
In al doilea rand, puteau sa fie acolo 30 de mii de oameni strigand impotriva oierului jegos si tot parerea asta o aveam.
Ma dezgusta faptul ca, desi fotbalul romanesc nu aduce performante deloc, in timp ce alte sporturi o fac in mod constant, tot fotbalul e mai mediatizat.
Fotbalul la fotbal.
Daca vrei sa protestezi la Gala lui Bute, protestezi ca nu da meciul pe Pro TV sau Antene sau TVR sau orice alta televiziune pe care sa o prinda tot romanul.
Nu,pentru ca mi-a aratat o alta fata, pe care nu stiam ca o are.
Pun pariu ca e fan Mitica ,Sandu si Ciobanul!
Aoleu!
Da' Bute nu are voie sa fie om? Nu are voie sa fie deranjat de faptul ca la GALA LUI se vorbeste despre fotbal?
In rest presupuneri jenante. Ca Bute e un om cu mult bun simt, muncitor, respectuos, demn de admirat.
Faptul ca un singur gest de-al sau te-a dezgustat asa grav, vine sa imi confirme din nou ceea ce stiam de multa vreme. Si anume ca Bute ar trebui sa renunte la cetatenia romana si sa lupte pentru Canadieni. Ca aici nu e locul lui. Aici nu e iubit, lumea nu-l respecta.