FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Inter. Curtea De Arges 3-2 (2-1)

«1234567»
RaMs3s11.12.2009 15:24

sunt multi care nu sunt interzisi si nu vin ! nu zic de cei interzisi...restu e cancan :))

Daniel-Ionut11.12.2009 15:40
sunt multi care nu sunt interzisi si nu vin ! nu zic de cei interzisi...restu e cancan :))

 

O intreaga Romanie nu e interzisa si nu vine, deci... :D

DelPiero1011.12.2009 17:06

Steaua nu fura...n-are Jiji bani,stati linistit.Oricum,ii batem pe amaratii astia.

The Game11.12.2009 19:37

Ii batem si p-astia si gibonul ratat o sa primeasca din nou mumu in cantitati industriale.

dakk11.12.2009 19:41

Pana la urma il mai contesta careva pe creditor? nu de alta dar am pregatit 3 prieteni pentru asta. nu au ei treaba cu fotbalul dar au CNP-ul curat si stiu ei ce tre' sa faca. O sa ma inlocuiasca cu succes. totusi nu as vrea sa ii trimit degeaba.

cu Vasluiul a mai fost contestat?

kata_roby11.12.2009 20:56

Sper sal injuram tot meciul cu international p cioban .. baietzii aia catzi ori mai fi in peluza..

Si care mai vine la ''derbyul etapei '' ?

kaymack11.12.2009 21:51
din punctul meu de vedere nu prea ai ce manevre sa faci

 

 

parerea ta :))

 

 

 

MEREU PREZENT

SA IL CONTEST!

 

 

VINDE PLEACA MORI!

 

 

ps: BLAT!

Bombonel9411.12.2009 22:09
Sper sal injuram tot meciul cu international p cioban .. baietzii aia catzi ori mai fi in peluza..

Si care mai vine la ''derbyul etapei '' ?

 

e o pierdere de timp.. meciu asta..decat sa stai sa ingheti de frig degeaba.. mai bn iesii la un suc de 100 de mii:))150 care merg la tribune ..:))

kaymack11.12.2009 22:10

@bombonel ai fost ironic?

RaMs3s11.12.2009 22:15

@ Bombonel ... pe pariu ca te uiti la HannaH montana :))

 

Lari12.12.2009 05:26

Pana la urma, vorba lu' Fane:

 

Am plecat sa colidam,

Lu' Jiji muje sa-i dam!

radusteaua2312.12.2009 07:41

am plecat sa colindam dom dom sa inaltam / maine seara Lu' Jiji muje sa-i dam! dom dom sa inaltam :))))

El ragazzo STELIST12.12.2009 11:34

Off-topic : pentru ca tot se`apropie sarbatorile,as avea si eu un colind : Dom` Dom` sa`naltam/Pe Jiji noi ne pi(3,14)sh@m/Dom` Dom` sa`naltam/"daiam" la mumu sa`i dam :)) !

ON-TOPIC : Sper sa luam bataie,dar sincer,cred ca baietii aia 2,nenea Kape si Szekely iar ne vor "strica" afacerile...

ii batem pe amarati cu un 2-1 asa...

 

P.S.:VPM !

Astristul12.12.2009 12:19

Iar 2-1? Iar Kapetanos si Szekely? Iar ultimul minut? Deci am intra in istoria fotbalului daca s-ar intampla acest scenariu si la meciul cu FC International! :)

kata_roby12.12.2009 13:45

Salut zicetimi si mie la ce tribuna sa mutat galeria ? 1 sau 2 .. altul mia zis trib 2 altul 1.. pana la urma l ce tribuna e?

vinde pleaca mori12.12.2009 15:04

baa eu mi-am luat la 2 o venit cineva la 2...2 :D

kaymack12.12.2009 15:44
baa eu mi-am luat la 2 o venit cineva la 2...2 :D

 

 

stai linistit ca nu ai sa fi singur.

fredysteaua12.12.2009 19:16

tribuna 2 baieti ;)

r3fl3x12.12.2009 21:31
tribuna 2 baieti ;)

 

eu nici acum nu pot sa intru:|

vinde pleaca mori12.12.2009 22:53

sper sa fim cativa insi la t 2 ce zici ne stragem :X?

radusteaua2313.12.2009 08:19

[r3fl3x][eu nici acum nu pot sa intru:| ]

 

pai eu sunt interzis de la meciul cu Bistrita cand a anulat toate abonamentele crezi ca vom mai intra vrodata

 

 

 

vinde pleaca mori13.12.2009 08:23

vine cineva la t 2 :D ? astept rsp ms :)

r3fl3x13.12.2009 09:58
[r3fl3x][eu nici acum nu pot sa intru:| ]

 

pai eu sunt interzis de la meciul cu Bistrita cand a anulat toate abonamentele crezi ca vom mai intra vrodata

 

da, cand o sa plece Gigi:|

radusteaua2313.12.2009 10:05

avem de asteptat :(

red&blue_boy13.12.2009 10:09

Ciobanul naibii...M..e Jiji !!!

«1234567»