ce frumosss
ce frumosss
Bai ce gol! Bravo lui!
Tanase este FOTBALIST!... in sfarsit,acesta este adevaratul Tanase,jucatorul de care am avut nevoie
Ce gol Tanase!Se pare ca a dormit azi noapte cu Jiji nu cu Iulia aia...Parca-l vad pe Jiji dupa meci ca Tanase e iar cel mai tare si ce-a declarat el despre jucator a fost sa-l motiveze...Bla-bla...
Sper sa ne bata astia.... cel putin 2 jucatori de la ei au vorbit sa aranjeze meciul.... sa va uitati cum joaca negrul ala chelios si inca unul de la ei..... si uitai-va cum lupta negrul cu par kone la fiecare minge....
Fan FC Paranoia?
da, deci negrul ala corupt e abiodul sau cum ii zice....
LE: fault inutil pentru galben si o sa mai faca unul, pariu..ca sa ramana in 10
si nu sunt paranoia, urmariti-l pe abiodun si veti edea ca joaca in sictir...de parca zici ca joaca la Steaua...
De pe sport.ro (becaliotii platiti): Min 72: Asediu la poarta argeseana, stelistii nu reuseste sa isi creeze ocazii de gol!
Ne egaleaza astia in ultimul minut ![]()
Victorie chinuita! Noroc cu Tanase!
Nu mi s-a parut victorie chinuita doar ca apararea greseste cam mult.
Sarbatori fericite tuturor!
![]()
Ce sa zic,victorie si cam atat...Desi am mai avut si momente bune de joc...Cele mai importante lucruri sunt revenirea lui Emeghara si golul lui Tanase....Guie Migi !
mai poot sa imi iau bilet gratis cu carnetu:)) sa il mai injur pe cioban la tribuna?:-s ca pe site nu mai scrie ca la Vaslui:(
interdictie de 3 meciuri zici? ![]()
bravo Steaua si bravo tanase a marcat un super gol avea nevoe de asta forza Steaua
uite cum ies puii dupa ploaie..stati fratilor,nu va bucurati asa.Cancerul se extinde.
E clar, duelul pt titlu se va da cu CFR Cluj.
Tanase va ajunge mare fotbalist daca isi va schimba stilul de viata. Si gusturile muzicale.
Se vede dupa cum atinge mingea ca e din alta lume, insa doar cu talent nu ajungi nicaieri.
Hai cu titlul! Forza Steaua
DISPARI!
E clar, duelul pt titlu se va da cu CFR Cluj.
Tanase va ajunge mare fotbalist daca isi va schimba stilul de viata. Si gusturile muzicale.
Se vede dupa cum atinge mingea ca e din alta lume, insa doar cu talent nu ajungi nicaieri.
Hai cu titlul! Forza Steaua
du-te .... tare cu titlul tau cu tot.hai cu locul 10 :X
ps: m-am intalnit cu tanase in zara la unirii,i-am zis sa joace cu sufletul nu doar pt bani... data viitoare ii zic sa isi dea autogol sa pierdem meci de meci poate ma asculta
=)) [nu am vurt sa fac reclama]
E clar, duelul pt titlu se va da cu CFR Cluj.
Eu zic sa nu-ti mai faci sperante pentru titlu. La lotul pe care il avem in momentul de fata, plus ca nu se anunta la Steaua achizitii mai de Doamne-ajuta, nu prea avem sanse. Iar dupa castigarea unui nou mandat de presedinte al lui Traian Basescu, Paszkany va avea mare infuenta in fotbalul romanesc.
PS: S-au auzit bine la televizor scandarile impotriva ciobanului?
da sau auzit destul de bine scandarile si huiduielile cetatenilor:))
da sau auzit destul de bine scandarile si huiduielile cetatenilor:))
Din pacate pentru contestatarii creditorului (printre care ma enumar si eu), remarc aparatia unei noi 'specii' pe Ghencea: suporterul tacut care se bucura cand Steaua castiga. Nu fac misto ci doar remarc ca suntem din ce in ce mai putini! Dupa meci, cand baietii din sectorul 22 de la T2 au plecat, au ramas destui care il aplaudau pe Stoichita!!! Adaugam si 'huidacii' de la tribuna I si avem exact tabloul pe care-l visa creditorul!
Si cum ma rog face el rau ?
A fost modificat mesajul astfel incat detaliile au disparut