FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Inter. Curtea De Arges 3-2 (2-1)

«1567»
radusteaua2313.12.2009 15:29

ce frumosss

Astristul13.12.2009 15:29

Bai ce gol! Bravo lui!

ros-albastru4ever13.12.2009 15:30

Tanase este FOTBALIST!... in sfarsit,acesta este adevaratul Tanase,jucatorul de care am avut nevoie

red&blue_boy13.12.2009 15:30

Ce gol Tanase!Se pare ca a dormit azi noapte cu Jiji nu cu Iulia aia...Parca-l vad pe Jiji dupa meci ca Tanase e iar cel mai tare si ce-a declarat el despre jucator a fost sa-l motiveze...Bla-bla...

Joga Bonito13.12.2009 15:30
Sper sa ne bata astia.... cel putin 2 jucatori de la ei au vorbit sa aranjeze meciul.... sa va uitati cum joaca negrul ala chelios si inca unul de la ei..... si uitai-va cum lupta negrul cu par kone la fiecare minge....

 

Fan FC Paranoia?

Fan FC Steaua13.12.2009 15:31

da, deci negrul ala corupt e abiodul sau cum ii zice....

 

LE: fault inutil pentru galben si o sa mai faca unul, pariu..ca sa ramana in 10

 

si nu sunt paranoia, urmariti-l pe abiodun si veti edea ca joaca in sictir...de parca zici ca joaca la Steaua...

 

De pe sport.ro (becaliotii platiti): Min 72: Asediu la poarta argeseana, stelistii nu reuseste sa isi creeze ocazii de gol!

Kapetan0s13.12.2009 15:45

Ne egaleaza astia in ultimul minut :))

Astristul13.12.2009 15:53

Victorie chinuita! Noroc cu Tanase!

BlaUGranA13.12.2009 15:56

Nu mi s-a parut victorie chinuita doar ca apararea greseste cam mult.

Sarbatori fericite tuturor!

 

:steag_cruce_invers:

red&blue_boy13.12.2009 15:57

Ce sa zic,victorie si cam atat...Desi am mai avut si momente bune de joc...Cele mai importante lucruri sunt revenirea lui Emeghara si golul lui Tanase....Guie Migi !

dayra13.12.2009 16:11
mai poot sa imi iau bilet gratis cu carnetu:)) sa il mai injur pe cioban la tribuna?:-s ca pe site nu mai scrie ca la Vaslui:(

 

 

interdictie de 3 meciuri zici? :))

ionel_9413.12.2009 16:19

bravo Steaua si bravo tanase a marcat un super gol avea nevoe de asta forza Steaua

4_ever_steaua13.12.2009 16:21

uite cum ies puii dupa ploaie..stati fratilor,nu va bucurati asa.Cancerul se extinde.

Steaua198013.12.2009 16:33

E clar, duelul pt titlu se va da cu CFR Cluj.

 

Tanase va ajunge mare fotbalist daca isi va schimba stilul de viata. Si gusturile muzicale.

 

Se vede dupa cum atinge mingea ca e din alta lume, insa doar cu talent nu ajungi nicaieri.

 

Hai cu titlul! Forza Steaua

Kellerman13.12.2009 16:48

DISPARI!

kaymack13.12.2009 16:54
E clar, duelul pt titlu se va da cu CFR Cluj.

 

Tanase va ajunge mare fotbalist daca isi va schimba stilul de viata. Si gusturile muzicale.

 

Se vede dupa cum atinge mingea ca e din alta lume, insa doar cu talent nu ajungi nicaieri.

 

Hai cu titlul! Forza Steaua

 

 

 

du-te .... tare cu titlul tau cu tot.hai cu locul 10 :X

 

 

ps: m-am intalnit cu tanase in zara la unirii,i-am zis sa joace cu sufletul nu doar pt bani... data viitoare ii zic sa isi dea autogol sa pierdem meci de meci poate ma asculta :)) =)) [nu am vurt sa fac reclama]

KERATOCONUS13.12.2009 17:06
E clar, duelul pt titlu se va da cu CFR Cluj.

 

Eu zic sa nu-ti mai faci sperante pentru titlu. La lotul pe care il avem in momentul de fata, plus ca nu se anunta la Steaua achizitii mai de Doamne-ajuta, nu prea avem sanse. Iar dupa castigarea unui nou mandat de presedinte al lui Traian Basescu, Paszkany va avea mare infuenta in fotbalul romanesc.

 

PS: S-au auzit bine la televizor scandarile impotriva ciobanului?

radusteaua2313.12.2009 17:23

da sau auzit destul de bine scandarile si huiduielile cetatenilor:))

uvictor13.12.2009 19:24
da sau auzit destul de bine scandarile si huiduielile cetatenilor:))

Din pacate pentru contestatarii creditorului (printre care ma enumar si eu), remarc aparatia unei noi 'specii' pe Ghencea: suporterul tacut care se bucura cand Steaua castiga. Nu fac misto ci doar remarc ca suntem din ce in ce mai putini! Dupa meci, cand baietii din sectorul 22 de la T2 au plecat, au ramas destui care il aplaudau pe Stoichita!!! Adaugam si 'huidacii' de la tribuna I si avem exact tabloul pe care-l visa creditorul!

 

Kellerman13.12.2009 21:48

Si cum ma rog face el rau ?

MoWeed13.12.2009 22:50

A fost modificat mesajul astfel incat detaliile au disparut

«1567»