FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Inter. Curtea De Arges 3-2 (2-1)

«14567»
kaymack13.12.2009 14:27
Astristul13.12.2009 14:27

Ala-i Messi ma, ce stiti voi? :D I-a luat la rand pana a bagat-o in ate!

Alex88pl13.12.2009 14:30
kaymack13.12.2009 14:31

2-3 pariez :)) daca nu e blat daca e blat 3-1

Kellerman13.12.2009 14:44

Ce țăran e Frasineanu ala...

red&blue_boy13.12.2009 14:46

Intra Emeghara !!!!!!!!!!!!!!!!

Judy13.12.2009 14:46

intra eme:x

Kellerman13.12.2009 14:46

EMEGHARA !!!!!!!! ESTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!

 

 

In sfarsit intra un JUCATOR !

r3fl3x13.12.2009 14:51
EMEGHARA !!!!!!!! ESTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!

 

 

In sfarsit intra un JUCATOR !

 

Un jucator care nu a jucat aproape 2 ani .

Kellerman13.12.2009 14:53

Nu conteaza, jucatorul asta e GENIAL la orice ora. Crezi ca nu sa pregatit in ultimele 5-6 luni ? atata tot ca ii mai trebuie meciuri, in rest e ok.

radusteaua2313.12.2009 14:55

sau auzit si cetateni cu huiduieli cand il injurau pe ciobanu llor

Astristul13.12.2009 14:58

Din pacate da, s-au auzit si acei cetateni! :(

radusteaua2313.12.2009 15:01

sclavi lu Gigi voi sunteti sclavi lu Gigi

Fan FC Steaua13.12.2009 15:17

Ce mizerie de meci...ce blat ordinar... negru ala chelios de la ei da pase riscante la portar de zici ca-s centrari, cativa de la ei arunca pase care nu pot fi prinse, se pierd mingi aiurea....

 

BLAT NENOROCIT !!!! Mi-e scarba !!!

Vlad Bogdan13.12.2009 15:20

2-2....

 

sa-mi bag picioarele :|

Bombonel9413.12.2009 15:20

=))nici cand avem 2-0 nu suntem in stare sa batem

Astristul13.12.2009 15:21

Gol Inter!

Judy13.12.2009 15:21

il asteptam pe szekely :))

radusteaua2313.12.2009 15:21

2-2 :D

Fan FC Steaua13.12.2009 15:22

Sper sa ne bata astia.... cel putin 2 jucatori de la ei au vorbit sa aranjeze meciul.... sa va uitati cum joaca negrul ala chelios si inca unul de la ei..... si uitai-va cum lupta negrul cu par kone la fiecare minge....

Vlad Bogdan13.12.2009 15:23

In ritmul asta pierdem...

Macar se enerveaza ciobanu` :))

red&blue_boy13.12.2009 15:25

Si meritam sa pierdem...

Vlad Bogdan13.12.2009 15:27

Dumnezeule cum a tras :| :|

Kapetan0s13.12.2009 15:28

GOLASOO!!!!!!!!

Judy13.12.2009 15:28

ohoo ce gol a dat "betivanu" :|

«14567»