Ala-i Messi ma, ce stiti voi?
I-a luat la rand pana a bagat-o in ate!
2-3 pariez
daca nu e blat daca e blat 3-1
Ce țăran e Frasineanu ala...
Intra Emeghara !!!!!!!!!!!!!!!!
intra eme:x
EMEGHARA !!!!!!!! ESTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!
In sfarsit intra un JUCATOR !
EMEGHARA !!!!!!!! ESTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!
In sfarsit intra un JUCATOR !
Un jucator care nu a jucat aproape 2 ani .
Nu conteaza, jucatorul asta e GENIAL la orice ora. Crezi ca nu sa pregatit in ultimele 5-6 luni ? atata tot ca ii mai trebuie meciuri, in rest e ok.
sau auzit si cetateni cu huiduieli cand il injurau pe ciobanu llor
Din pacate da, s-au auzit si acei cetateni! ![]()
sclavi lu Gigi voi sunteti sclavi lu Gigi
Ce mizerie de meci...ce blat ordinar... negru ala chelios de la ei da pase riscante la portar de zici ca-s centrari, cativa de la ei arunca pase care nu pot fi prinse, se pierd mingi aiurea....
BLAT NENOROCIT !!!! Mi-e scarba !!!
2-2....
sa-mi bag picioarele ![]()
=))nici cand avem 2-0 nu suntem in stare sa batem
Gol Inter!
il asteptam pe szekely ![]()
2-2 ![]()
Sper sa ne bata astia.... cel putin 2 jucatori de la ei au vorbit sa aranjeze meciul.... sa va uitati cum joaca negrul ala chelios si inca unul de la ei..... si uitai-va cum lupta negrul cu par kone la fiecare minge....
In ritmul asta pierdem...
Macar se enerveaza ciobanu` ![]()
Si meritam sa pierdem...
Dumnezeule cum a tras
:|
GOLASOO!!!!!!!!
ohoo ce gol a dat "betivanu" ![]()