Cred ca vom castiga la trei goluri diferenta. Iar daca FC Timisoara se impiedica la Brasov si Unirea Urziceni nu bate la mai mult de trei goluri acasa pe Poli Iasi, vom ierna pe primul loc al clasamentului. ![]()
Cred ca vom castiga la trei goluri diferenta. Iar daca FC Timisoara se impiedica la Brasov si Unirea Urziceni nu bate la mai mult de trei goluri acasa pe Poli Iasi, vom ierna pe primul loc al clasamentului. ![]()
Batem si devenim campioni ... de toamna deocamdata.
Tanase trebuie tinut rezerva sa se invete minte un pic. Sa-i fie rusine pt ce a facut. Mentalitate de taran care a dat de bani venit in capitala.
Ten' gura de dobitoc, daca te mai prind pe forumul asta iti dau o palma de iti aplauda urechile.
Rog un administrator sa ii schimbe nick-ul lui asta din "Steaua".
am vazut ca pe site gsp scrie la 18 ca e meciu sau este la 16
sa i urati de bine si pentru noi interzisi sa se auda bine la TV
)
da astia cand trasmit meciu..la jumatea reprizii...
pfoa:| a dat Steaua gol si astia nu dau drumu la mecy la tvX(
gsp ... televiziune de rahat.
astia si digisport, transmit meciul de la jumate.
eurosport 2 FTW !!!!!!
am aflat ca o si dat gol Fc Steaua ... a marcat tziganu.
Suntem in Ghencea si meciul a inceput de 5 minute....sa va fu.t in gat!
se aud baietii nostri!!!! Brigada Ros-Albastra Becali ura noastra Gigi Becali M**E
da.. golul l-am vazut la reluare:).. bine macar ca este injurat ciobanul
LE: gol kapetanos,dar mai bine batea szekely 11m ala ![]()
Numai astia intra in minutul 5. Asa faceau si la meciurile nationalei si pierdeam imnul. Acum intra astia si aflu ca e deja 1-0! ![]()
doar m-am trezit si vad 2-0 ![]()
in sfarsit batem si noi o echipa la mai mult de 2 goluri...
VINDE PLEACA MORI!
Ce oameni si astia la Gsp...bine ca nu dau legatura la pauza...ce sa zic,2-0...presupun ca e extaziat Jiji...sa-i "colindam"in continuare lui Jiji...multa m..e...
doar m-am trezit si vad 2-0in sfarsit batem si noi o echipa la mai mult de 2 goluri...
VINDE PLEACA MORI!
Stai asa ca nu s-a terminat inca meciul! Abia a inceput! ![]()
se aud baietii nostri!!!! Brigada Ros-Albastra Becali ura noastra Gigi Becali M**E
pana la urma u de partea cui esti?
BLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!
Ten' gura de dobitoc, daca te mai prind pe forumul asta iti dau o palma de iti aplauda urechile.
Rog un administrator sa ii schimbe nick-ul lui asta din "Steaua".
Si ma rog cum ii dai tu o palma? Din fata monitorului?
pana la urma u de partea cui esti?
BLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!
pai am interdictie de vre'o 3 meciuri:-?tu ce crezii:-?
Putea fi 3-0!
asaaa maaa >![]()
fratilor e cam blat asta..
GSP cea mai de rahat emisiune!!!!
cum p..m [am auzit de la voi] sa televizezi meciu din min 5 cand deja conduceam cu 1-0.. si la ocaziua lui kapetanos,parca, sa bagi reclame cu box
2-1:)))))))))))))))) ai avut dreptate Astristul
S-a vazut inca odata ce aparare avem..
mama ne-a violat ala apararea...
ce ziceti intra azi Emeghara?![]()
mai bine ma uit la handbal ... Romania - spania 23-22 [min 53.]
pai am interdictie de vre'o 3 meciuri:-?tu ce crezii:-?
"e o pierdere de timp.. meciu asta..decat sa stai sa ingheti de frig degeaba.. mai bn iesii la un suc de 100 de mii:))150 care merg la tribune .. " asta m-a facut sa cred ca esti de partea ciobanului,sincer eu preferam sa mor de frig pe stadion si sa il injur pe cioban...
un site sa vad meciu pls?
S-a vazut inca odata ce aparare avem..
Sau n-avem...Doamne ce gol ne-a dat ala,picau ai nostri pe capete...