Bilete pentru meciul cu International Curtea de Arges:
http://www.steauafc.com/ro/articole/bilete...a_de_arge_2009/
Bilete pentru meciul cu International Curtea de Arges:
http://www.steauafc.com/ro/articole/bilete...a_de_arge_2009/
salut.unde trebuie sa trimit si eu mail ca sa imi scot interdictia? interdictia o am primita de la jandarmerie nu de club.
)))tare asta
salut.unde trebuie sa trimit si eu mail ca sa imi scot interdictia? interdictia o am primita de la jandarmerie nu de club.
Parerea mea ca ar trebui sa trimiti mailul celor care ti-au dat interdictia.
salut.unde trebuie sa trimit si eu mail ca sa imi scot interdictia? interdictia o am primita de la jandarmerie nu de club.
La Haga.
cred ca nici acolo nu ai cistig de cauza!
II batem si pe astia.Dar e egal cu 0!
preturi de derby la un meci cu o echipa no-name ! ![]()
preturi de derby la un meci cu o echipa no-name !![]()
E criza ba! ![]()
Interesant ca e criza la Steaua,unde patronul "baga bani" si la Crapid e intrare libera.
Pe stadionul Steaua, spectatorilor le este INTERZIS sa intre cu urmatoarele obiecte si in urmatoarele situatii:
a) cu materiale pirotehnice de orice natura (artificii, torte, fumigene, etc)
b) cu bauturi alcoolice
c) sub influenta alcoolului
d) cu recipienti cu apa sau bauturi racoritoare de orice fel (sticle, PET, cutii din carton)
e) cu arme albe (cutite, surubelnite, metale ascutite, lacate, etc)
f) cu monezi, brichete, umbrele, manunchiuri de chei, mai multe brelocuri, etc
g) cu steaguri cu bete din plastic cu diametru mai mare de 16 MM
h) cu materiale de propaganda care incita la: denigrarea tarii, xenofobie,ura nationala, rasiala, de clasa ori religioasa, la discriminari de orice fel si la violenta publica
Cu chiloti e voie pe stadion? Sau le e frica ca s-ar putea sufoca tusierii cu aceste arme nimicitoare?
Ar trebui să-i interzică și pe ăia, că-și mai bagă unii bricheta acolo.
Bilete gratuite nu se mai dau. Vremea o să fie proastă. Preconizez că o să se bată recordul numărului de spectatori stabilit la meciul cu Alba Iulia.
Pentru accesul in stadion mai aveti nevoie de:
-bilet
-buletin (copie + original)
-certificatul de nastere
-carnetul de elev (cu note peste 7)
-cartea de munca (sa demonstrezi ca nu esti derbedeu fara servici)
-certificatul de proprietate al casei
-carnetul auto
-certificatul de proprietate al masinii
-polita de asigurare
-rovinieta
-analize la zi
-grupa sanguina
-abonament telefonic platit la zi
-factura de lumina
-factura de intretinere
-factura de la internet
-Tatal Nostru, Crezul si alte 3 rugaciuni
Merge cineva la meci
astept rsp ![]()
M.U.I.E G.I.G.I
bv "Daniel-ionut" ![]()
![]()
)
Pentru accesul in stadion mai aveti nevoie de:-bilet
-buletin (copie + original)
-certificatul de nastere
-carnetul de elev (cu note peste 7)
-cartea de munca (sa demonstrezi ca nu esti derbedeu fara servici)
-certificatul de proprietate al casei
-carnetul auto
-certificatul de proprietate al masinii
-polita de asigurare
-rovinieta
-analize la zi
-grupa sanguina
-abonament telefonic platit la zi
-factura de lumina
-factura de intretinere
-factura de la internet
-Tatal Nostru, Crezul si alte 3 rugaciuni
Da-le idei!
FORZA Becali VINCI PER OI!
Foarte tare! ![]()
@ Daniel-Ionut: Te-ai inspirat de la Mondenii! ![]()
Pentru accesul in stadion mai aveti nevoie de:-bilet
-buletin (copie + original)
-certificatul de nastere
-carnetul de elev (cu note peste 7)
-cartea de munca (sa demonstrezi ca nu esti derbedeu fara servici)
-certificatul de proprietate al casei
-carnetul auto
-certificatul de proprietate al masinii
-polita de asigurare
-rovinieta
-analize la zi
-grupa sanguina
-abonament telefonic platit la zi
-factura de lumina
-factura de intretinere
-factura de la internet
-Tatal Nostru, Crezul si alte 3 rugaciuni
-dovada de vaccinare impotriva gripei porcine
-certificatul de căsătorie al părinților, că n-au trăit in păcat
-buletinele părinților
-certificatele de naștere ale părinților
-cupoanele de pensie ale bunicilor sau, după caz, certificatele de deces
-dovadă de la CNSAS că rudele până la gradul 7 n-au colaborat cu securitatea
-poza buletinului de vot că l-ai votat pe g**i in turul 1 și pe Geoană in turul 2
-cazier
-cartea de identitate a mașinii
-dovada spațiului de locuit
-carnet de membru png
-telefon cu cameră, ca să poți filma huliganii, drogații și derbedeii (cine nu are, va primi de la club; la sfârșitul meciului se va verifica telefonul fiecărui spectator; fiecare spectator este obligat să filmeze cel puțin un drogat/huligan/derbedeu)
-scrisoare de intenție de a participa la meci, tradusă apostille in albaneză, aromână și țigănește (se va verifica existența greșelilor gramaticale; lipsa lor duce la interdicție pe termen nelimitat)
-dovadă de prezență la manifestațiile făcute pentru eliberarea patronului
PERFECT!
Pot sa trimit la sediul clubului lista asta?
Pot, pot?! ![]()
Ma tu vrei abonament gratis pe tot sezonul de le dai idei? ![]()
Vreau cel putin pe viata...
Vreau cel putin pe viata...
O sa ajungi prieten cu Szekely. ![]()
O sa ajungi prieten cu Szekely.![]()
El o sa ajunga prieten cu mine ![]()
CLAR VICTORIE!
Adica ar fi culmea sa aduci puncte de la Timisoara si de la Craiova si sa le pierzi acasa cu Arges!
CLAR VICTORIE!Adica ar fi culmea sa aduci puncte de la Timisoara si de la Craiova si sa le pierzi acasa cu Arges!
Si de ce nu/?
Mingea e rotunda, orice e posibil!
ziceti ma
merge cineva la meci ?
![]()