nu vorbeste swahili
nu vorbeste swahili
Vorbeste limba Na'Vi.
pastor la palat...
Pac-Pac!
se crede Gigel hehehehehehehehe
Suge lapte de la mioare!
Are niste glume foarte tari. Abia, abia daca imi scoate un zambet uneori.
Ce-mi plac glumele mele!
Nu intelege modul in care decurg lucrurile pe acest topic.
Copilu' lu Arsenal.
A inteles regula topicului.
E baiat de treaba.
Vrea o bere.
Vrea sa-i dea lui MoWeed un vin de Porto
Vrea sa faca cinste la toti!
vrea totul moca
Nu stie ca azi se implineste un an de cand lucrez pe jumatate de salar din cauza crizei.
Nu stie ca jumatatea aia de salariu reprezinta mai mult decat venitul meu ![]()
Nu stie ca Portugalia nu e tocmai Spania sau Anglia. ![]()
Nu stie ca portugalia fara ronalzu e ca pi*da fara *************
Nu stie ca injuraturile sunt interzise prin regulament
@danimarcu
Zgarcitule ![]()
Tu stii tot regulamentu'?
Are o semnatura prea lunga .
@danimarcu
Zgarcitule
De asemenea nu stie ca pana la sfarsitul lui februarie imi voi primi restul de bani si voi face baie in vin de Porto.
(daca mai ramane ceva dupa ce platesc restantele adunate
)
Nu are mila pentru un student sarac ![]()
Nu vrea sa vina aici in excursie sa-l cinstesc cum se cuvine.