FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«17071727374168»
MoWeed23.01.2010 09:09

Canta pe la nunti

AG23.01.2010 09:24

viseaza la o luna de miere in insulele " gura la buci " :))

danimarcu23.01.2010 09:30

Ar da orice pt o noapte de sex salbatic cu Nikita.

MoWeed23.01.2010 09:31

A avut o noapte de sex salbatic cu Naomi

gio_stgloria23.01.2010 09:37

are o imaginatie bolnava.

AG23.01.2010 09:44

i'a dat o boala de imaginatie lui mo

MoWeed23.01.2010 09:46

a luat o boala cu "S" de la Maye :D

Ronnie23.01.2010 09:47

Om batran.

AG23.01.2010 09:49

deturneaza avioane

gio_stgloria23.01.2010 09:50

mananca rachete

AG23.01.2010 09:52

vine la flamaropol

Ronnie23.01.2010 09:56

Cel mai bogat om de pe forum.

danimarcu23.01.2010 09:57

Vrea sa castige la loto,dar nu joaca niciodata.

AG23.01.2010 09:57

vorbeste prostii , nici eu nu stiu cati bani am

danimarcu23.01.2010 10:04

Se gandeste sa cumpere Steaua de la Gigi

AG23.01.2010 10:06

va fi mana mea dreapta

Maye23.01.2010 11:15

Un stang.

David23.01.2010 11:32

Crede eronat ca Sibiul e mai frumos decat Oradea.

Maye23.01.2010 11:54

Sta intr-un oras mult mai nasol decat Capitala Culturala Europeana 2007.

AG23.01.2010 12:19

sta prae departe de templu

Maye23.01.2010 12:22

Un om care stie multe.

AG23.01.2010 12:48

un om ce ma va imbata pe 30

David23.01.2010 13:01

Numar de masina argesean.

AG23.01.2010 13:05

nu stie k AG sunt initialele mele

ssilviu_1923.01.2010 13:59

(il) Adora (pe) Gigi

«17071727374168»