FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«17273747576168»
RaMs3s23.01.2010 23:46

o sa-mi plateasca biletu de avion , si il scot eu la o caramea cu pedale cum ajung acolo !

STELIST 8624.01.2010 08:55

E grele ce vrei tu!

bogdanbog24.01.2010 18:31

unknow application

David24.01.2010 18:34

somer

Ronnie24.01.2010 18:43

Fidel forumului.

MikStelista24.01.2010 18:45

Joaca bine pool (nici macar un meci nu mi-a dat :ras: )

KERATOCONUS24.01.2010 18:46

E nepoata lui ne-a Gigi.

Ronnie24.01.2010 18:47

Nu are bani de avatar.

MikStelista24.01.2010 18:47

Minte :D

 

 

Pff...nu e pt tine Ronnie :D

AG24.01.2010 18:51

inghetza aseara la patinoar

KERATOCONUS24.01.2010 18:52

Ii place sa se bage-n fata. Nu respecta niciodata randul.

Ronnie24.01.2010 19:01

Rocker :)

danimarcu24.01.2010 19:10

Mananca "poale-n brau" de trei ori pe zi.

KERATOCONUS24.01.2010 19:12

Il bate gandul sa se intoarca in Romania. :bananadance:

 

 

David24.01.2010 19:26

Ii danseaza banana.

MikStelista24.01.2010 19:44

danseaza ca banana

 

@ ag

De unde stii? :))

Ronnie24.01.2010 19:48

Focoasa Andreea

David24.01.2010 20:11

flirteur profesionist

AG24.01.2010 21:08

n'are somn

 

@ ag

De unde stii? :))

te'am vazut,dar nu m'am bagat in seama ca erai cu baietii tai acolo, cine stie ce impresii isi faceau :))

danimarcu24.01.2010 21:11

Vrea sa-l enerveze pe Maye.

KERATOCONUS24.01.2010 21:49

Nu vrea sa enerveze pe nimeni.

red&blue_boy25.01.2010 07:50

Pasnic...

Maye25.01.2010 14:13

Dj-AuR3L

RobYnho25.01.2010 14:28

Cerseste.

Maye25.01.2010 14:34

Nu da nimic.

«17273747576168»