FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«16970717273168»
Maye22.01.2010 21:25

Nu crede bine.

ssilviu_1922.01.2010 21:27

n-a aflat ca Mediasul e oras inca de la 1200

Maye22.01.2010 21:29

Inca mai crede ca Mediasul e un oras.

S.S.Lazio22.01.2010 21:33

iar au inceput astia 2 ! :))

ssilviu_1922.01.2010 21:33

A fost la Medias s-o vada pe Steaua,ca pe la Sibiu nu prea ajunge echipa lui Jiji-pt maye

Poate a fost si el la Medias :))))

Maye22.01.2010 21:34

Tina pe ciubote

 

Nu ajunge la Capitala , pentru ca Sibiul il uraste pe cioban.

ssilviu_1922.01.2010 21:38

Nu stie ca mai nou Sibiul s-a mutat la Valcea.Sau mai bine zis:Valcea a inghitit Sibiul

Maye22.01.2010 21:45

In plua mea , aici iti dau dreptate.

 

Chiar toate minunatiile padurii vin din Vl la Sb.

 

 

Dar asta nu schimba cu nimic media inalta de cocalarism din Medgyes.

danimarcu22.01.2010 21:48

A ajuns la un numitor comun cu ssilviu 19

gio_stgloria22.01.2010 21:53

marcu care-ti trage-n cwr cu arcu

danimarcu22.01.2010 21:55

Vrea si el o sageata.

ssilviu_1922.01.2010 22:01

Cupidon

danimarcu22.01.2010 22:04

Crede ca arcul meu bate pana la Medias.

ssilviu_1922.01.2010 22:10

Arcul lui nu bate nici pana la Faro :D

Maye22.01.2010 22:16

Ii este rusine ca ulita lui nu are lumina.

AG23.01.2010 00:08

nu ii e rusine sa'si expuna unicul neuron in randuri

Maye23.01.2010 00:21

Nici macar un neuron nu mai are.

AG23.01.2010 00:29

sta pe wc cand se pisa

Maye23.01.2010 00:45

Nu se mai pisa.

KERATOCONUS23.01.2010 00:55

Este mandru ca ulita lui are lumina.

Maye23.01.2010 01:00

Se bucura in exces de minunatiile tehnologiei moderne.

KERATOCONUS23.01.2010 01:30

S-a bagat in patutz si a adormit repede. La opt dimineata pleaca cu vaca la pascut.

AG23.01.2010 01:42

se intanleste la 8 cu maye

BAF-kimi23.01.2010 08:46

Ar vrea si el sa mearga cu vaca pe camp.

AG23.01.2010 09:06

el emrge cu ea la mc

«16970717273168»