FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«16768697071168»
Marius22.01.2010 19:04

dayra e poponara.

bogdanbog22.01.2010 19:05

transexual

S.S.Lazio22.01.2010 19:05

@ dayra,

se urca pe gard cand da gol Steluta ..

1on22.01.2010 19:06

Acu' ceva vreme zicea tot forumul de el că e poponar. Nu stiu de ce.

dayra22.01.2010 19:06

@Mrs

studiaza comportamentul copiilor emo

bogdanbog22.01.2010 19:08

plecata in lumea copiilor emoisti

S.S.Lazio22.01.2010 19:08
Acu' ceva vreme zicea tot forumul de el că e poponar. Nu stiu de ce.

 

 

n-ai haz !

bogdanbog22.01.2010 19:08

hazardatu'

dayra22.01.2010 19:08

se imbata cu apa rece inainte si dupa meciuri

Marius22.01.2010 19:09

repet.

 

dayra e ghei.

 

si Ion e moldovean.

1on22.01.2010 19:09
n-ai haz !

 

N-are intuitie. Evident, nu mă refeream la el.

 

repet.

 

dayra e ghei.

 

si Ion e moldovean.

Are intuitie.

bogdanbog22.01.2010 19:10

@dayra

 

sta numai beata :D

S.S.Lazio22.01.2010 19:10
N-are intuitie. Evident, nu mă refeream la el.

 

thread-ul se numeste tov de mai sus ..:)

oricum,dai o bere si te iert !

bogdanbog22.01.2010 19:11

n-are bani de o bere

S.S.Lazio22.01.2010 19:12

n-are bani de bilet de ratb.

1on22.01.2010 19:12

El se bagă-n față si mai vrea si bere.

bogdanbog22.01.2010 19:12

merge cu ratb-ul

dayra22.01.2010 19:15

daca bea cu un copil de 14 ani, il baga ala sub masa

S.S.Lazio22.01.2010 19:16

ii stie pe aia din outlaws.

1on22.01.2010 19:18

Crede că are emblema CCA-ului la avatar.

BAF-kimi22.01.2010 19:28

Mircea Solcanu.

1on22.01.2010 19:33

Merge pe aratura

BAF-kimi22.01.2010 19:34

Sta in grajd.

danimarcu22.01.2010 19:39

Locuieste in bloc-notes.

1on22.01.2010 19:42

Marcu Daniel.

«16768697071168»