dayra e poponara.
dayra e poponara.
transexual
@ dayra,
se urca pe gard cand da gol Steluta ..
Acu' ceva vreme zicea tot forumul de el că e poponar. Nu stiu de ce.
@Mrs
studiaza comportamentul copiilor emo
plecata in lumea copiilor emoisti
Acu' ceva vreme zicea tot forumul de el că e poponar. Nu stiu de ce.
n-ai haz !
hazardatu'
se imbata cu apa rece inainte si dupa meciuri
repet.
dayra e ghei.
si Ion e moldovean.
n-ai haz !
N-are intuitie. Evident, nu mă refeream la el.
repet.
dayra e ghei.
si Ion e moldovean.
Are intuitie.
@dayra
sta numai beata ![]()
N-are intuitie. Evident, nu mă refeream la el.
thread-ul se numeste tov de mai sus ..![]()
oricum,dai o bere si te iert !
n-are bani de o bere
n-are bani de bilet de ratb.
El se bagă-n față si mai vrea si bere.
merge cu ratb-ul
daca bea cu un copil de 14 ani, il baga ala sub masa
ii stie pe aia din outlaws.
Crede că are emblema CCA-ului la avatar.
Mircea Solcanu.
Merge pe aratura
Sta in grajd.
Locuieste in bloc-notes.
Marcu Daniel.