Il stiam baiat darnic...
Il stiam baiat darnic...
stie bine.
brunetzik il urmareste
Spre deosebire de el, eu sunt darnic. ![]()
Vrea sa fie profesionist...
@bogdanbog
N-a uitat ca sunt datoare cu o cola.
Chitroasa.
Il mananca pielea.
iubi
Spera la dayra. ![]()
Stie ca e plin de pizde , dar stie si eu ca dayra sutnem predestinati.
Stie ca dayra(morticia) imi vorbeste doar mie(Gomes) in franceza ![]()
il mananca intre dinti
stie ca fac razboi mondial pentru dayra ![]()
Te sparg pustiulica pentru ea
Gata ma ca i se urca la cap pe urma ![]()
ea merita ba . ea merita orice.
Corect... mai ales salariul de pe 31.
Amenintat
Degeaba
Aloooo, razboinicul luminii "care este"...las` ca vezi tu.
Faci misto de mine cu "salariul".
Rest of my life.
Il sustin in razboi.
1 bere
Daca-l rezolv pe Daniel-ionut, am o naveta.
Plus una.