FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1153154155156157168»
red&blue_boy29.04.2010 20:39

Il sustin si eu in razboi! :D

Maye29.04.2010 20:40

Razboinicii mei :))

dayra29.04.2010 20:40

Sweet hooligan.

 

 

S.S.Lazio29.04.2010 20:44

cand ii zic ca nu stie sa CANTE,daramite sa bata din palme pe "Dale" ..nu ma crede !

Maye29.04.2010 20:44

Vorbeste cu iubita mea.

S.S.Lazio29.04.2010 20:46

se ataca

dayra29.04.2010 20:47

@SS Lazio

 

Nu vrea sa recunoasca faptul ca am cantat frumos "dale"...cu batutul din palme are dreptate, n-aveam chef. :D

 

@Maye

 

Trebuia sa fii undeva acum.

BAF-kimi29.04.2010 21:02

Laila Ali, cica bate pe toata lumea :-j

dayra29.04.2010 21:08

Vrea si el.

bogdanbog29.04.2010 21:12

Nu stie ca a fost boxeur.

dayra29.04.2010 21:14

Induce audienta in eroare. :D

bogdanbog29.04.2010 21:17

Vrea direct KO.

dayra29.04.2010 21:21

Vede el KO cand ii voi da sticla de cola...direct in cap.

bogdanbog29.04.2010 21:24

Vamos atletico!!!

red&blue_boy29.04.2010 21:26

Liverpool !

dayra29.04.2010 21:28

Stie el ce stie. :D

bogdanbog29.04.2010 21:28

liverpenis!

dayra29.04.2010 21:29

M-a enervat.Cu prima ocazie, o fura. :chair:

bogdanbog29.04.2010 21:34

Am facut-o sa planga :kisstogether:

dayra29.04.2010 21:38

Minte.

Asta e...parca ar fi prima calificare ratata de Liverpool.

bogdanbog29.04.2010 21:40

O da la intors acum...

red&blue_boy29.04.2010 21:45

Bucuros ca a fost eliminata Liverpool...

bogdanbog29.04.2010 21:56

Se inseala, bucuros ca e suparata dayra. :D

Maye30.04.2010 01:56

Un bucuros.

 

@dayra

 

Stie ca m-am trezit in miez de noapte cu gandul la ea.

dayra30.04.2010 09:41

:blush:

Plecat pe Dunare.

«1153154155156157168»