FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1151152153154155168»
Daniel-Ionut25.04.2010 08:44

Invisible to everyone

Ronnie25.04.2010 08:44

pi2da!

Daniel-Ionut25.04.2010 08:46

Bayern Munchen

bogdanbog25.04.2010 08:46

pi2da cu nick de baiat.

Daniel-Ionut25.04.2010 09:31

Vise, fantezii...

dayra25.04.2010 09:36

Leneeeees.

Daniel-Ionut26.04.2010 10:46

Numai pentru postarea de mai sus m'am dus ieri sa imi iau bilet si la fotbal, sa ii demonstrez ca nu sunt lenes! :D

red&blue_boy26.04.2010 10:48

Nu vrea sa imi spuna daca la handbal a fost responsabil cu atmosfera! :D

bogdanbog27.04.2010 19:33

Nici el nu crede ce zice.

Maye27.04.2010 19:39

Iubit in Toronto de Toronto.

bogdanbog27.04.2010 19:44

Putin rautacios, toronto ne iubeste pe toti. :))

Maye27.04.2010 19:53

Ca de obicei : stie el ce stie.

bogdanbog28.04.2010 18:37

Nu se satura sa ma laude. :D

Maye28.04.2010 22:50

Laudaros.

AG29.04.2010 07:43

o tarfa care se tufe si tufe pentru bani

Maye29.04.2010 08:59

doar o curva

dayra29.04.2010 09:15

Se plimba cu barca pe Dunare.

Maye29.04.2010 09:21

Doar de maine iubito , doar de maine.

bogdanbog29.04.2010 17:58

De maine, pescar.

Ronnie29.04.2010 19:06

Un clasic.

dayra29.04.2010 19:22

Parleur de francais.

Maye29.04.2010 19:22

iubi

red&blue_boy29.04.2010 19:28

N.H.L.

 

 

bogdanbog29.04.2010 19:32

Amator.

Maye29.04.2010 19:36

dayra ma iubeste

«1151152153154155168»