FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1150151152153154168»
RobYnho21.04.2010 19:57

Alcoolica.

dayra21.04.2010 20:04

Minte cu nerusinare. :hypocrite:

RobYnho21.04.2010 20:05

Daca tot sunt mincinos, esti frumoasa.

dayra21.04.2010 20:08

Recunoaste ca e mincinos.

Are dreptate cand minte ca-s frumyyyy.

Maye21.04.2010 23:10

mai buna decat timisorencele

red&blue_boy22.04.2010 08:48

N.H.L.

bogdanbog22.04.2010 08:50

fecali FAN! :D

red&blue_boy22.04.2010 08:53

N-a nimerit-o !

bogdanbog22.04.2010 08:58

Suparat ca n-am nimerit-o.

red&blue_boy22.04.2010 09:01

N-a nimerit-o nici de data asta! :D

Abia asteapta sa-l injure pe Jiji duminica!

bogdanbog22.04.2010 09:04

Nici el n-a nimerit-o:D

Il injur pe Jiji in fiecare zi, iar duminica, in fata TV-ului:D

KuzMaN22.04.2010 09:06

Este unu din interzisi!

Maye22.04.2010 09:10

Cel cu vinul.

bogdanbog22.04.2010 09:13

I s-a facut pofta.

red&blue_boy22.04.2010 09:16

I-o da la mumu zilnic lui Jiji , la fel ca noi ceilalti antibecalisti!

bogdanbog22.04.2010 09:17

Si-a revenit.:D

Maye22.04.2010 09:19

Om ce recunoaste poftele.

bogdanbog22.04.2010 09:21

Baiat cumsecade, ar da si la altul.

Maye22.04.2010 09:31

Cum le stie el , ca un om mare.

RobYnho22.04.2010 09:47

Alt consumator.

bogdanbog22.04.2010 09:48

Cotizantul sef.

Daniel-Ionut25.04.2010 08:06

alt donator

bogdanbog25.04.2010 08:24

Fc Steaua fan.

red&blue_boy25.04.2010 08:26

Sta ascuns....

bogdanbog25.04.2010 08:32

Stie el ce stie.

«1150151152153154168»