Ce teapa si-a luat Real . Ar fi tare sa plece in vara asta si Van der Vaart si la anul sa ia balonul de aur,sau Benzema
. Finala va fi Olanda - Spania si cred ca Spania va lua trofeul . Sansele sunt de 55 % Spania si 45 % Olanda. Parerea mea.. Iar finala mica va fi castigata din nou de Germania.
