FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Mondiala 2010 - Africa de Sud

«1394041424350»
red&blue_boy03.07.2010 16:26
2 echipe au fost distruse de 2 idioti.

Nu il mai pun si pe Domenech.

 

Domenech n-are rost,se stia de mult de ce e in stare,si in 2006 cand au ajuns in finala el era de multe ori pe langa...Iata ca pana la urma Maradona si Dunga sunt out,si datorita fixurilor lor...Pacat de jucatorii celor doua tari,dar poate si astia au fost de multe ori supraevaluati.Daca Maradona n-a avut raspuns tactic,nici Messi,Tevez sau Higuain n-au facut nimic...

David03.07.2010 16:30
Germania-Olanda va fi finala! :thumbsup:

Gresesc cumva?

ady.fcsb03.07.2010 16:35

Messi saracu parca era din alt film . Nici n-ai cu cine. Pai nu i-a Messi mingea sa se duca cu ea singur si o i-a cacaciosu ala de Di Maria . Plus ca nu ai cum sa bati Germania cu fundasi ca Otamendi,Demichelis ,Heinze si Burdisso. Fara Zanetti e varza apararea Argentinei. La mijloc..parca nici n-au avut mijloc. Higuain...Higuainuu masii de treaba..a fost petarda azi.

Low - Maradona 4-0. Aici s-a facut diferenta,pe banca tehnica. Messi joaca mai bine la Barcelona nu numai pentru faptul ca ii are colegi pe Xavi si Inieste ,ci si pentru ca Barca are ANTRENOR. Pacat..pacat de jucatorii foarte buni pe care ii au argentinienii in atac.

red&blue_boy03.07.2010 16:37
Gresesc cumva?

 

Cred ca nu,desi sper sa fie Olanda-Spania... :)

David03.07.2010 16:40
David

 

Olanda - Brazilia 1

Uruguay - Ghana 1

 

Argentina - Germania 2

Paraguay - Spania 2

 

Deocamdata 3 meciuri din 4 la concursul de pronosticuri,si foarte probabil vor fi 4 din 4.

 

LE .Shit,Uruguay-Ghana egal.

Kellerman03.07.2010 16:53

Mama ce viol le-au dat "nemtii" la argentinieni. :D

 

Finala va fi Olanda - Spania dupa ce Spania ii da super viol "germaniei".

Adrian03.07.2010 17:02

Incep sa cred ca ma pricep la fotbal :D

Just as I predicted. Germania a calcat in picioare echipa lui Maratona. Nu e Low mare antrenor dar Maratona nu e antrenor deloc!

Foarte bun Muller. O sa fie mare.

RobYnho03.07.2010 17:04
Foarte bun Muller. O sa fie mare.

 

Este si va mai creste.

red&blue_boy03.07.2010 17:08

Si Khedira mi se pare un jucator bun,poate nu spunea multe pana acum,dar isi face cu brio treaba la mijloc...

RobYnho03.07.2010 17:11

Khedira isi facea bine treaba si la Stuttgart pana acum.

valentin2day03.07.2010 17:45

totusi eu cred ca daca Nicolita juca pt Argentina n-aveau probleme

Bogdan03.07.2010 18:13

@Adrian eu din tot meciul am remarcat 2 oameni: Schweinsteiger si Khedira. Fara ei la mijloc Germania era praf. Primul mi se pare fenomenal. N-a miscat Mesi in fata lui.

weedandweird03.07.2010 18:34

In ciuda meciului foarte bun facut de nemtia,raman consecvent;

finala va fi SPANIA-Olanda.

FURIA ROJA va invinge nemtia!HOWGH!

RobYnho03.07.2010 19:18

Paraguay 0 - 0 Spania La pauza.

MoWeed03.07.2010 19:20

Desi n-au aratat mai nimic pana acum, tot cred ca va castiga Spania.

Dar cu jocul asta n-au nici o sansa cu nemtii...

danimarcu03.07.2010 19:44
Paraguay 0 - 0 Spania La pauza.

De fapt 1-0,dar nu a vazut arbitrul... :thumbdown:

f234567k03.07.2010 19:45

Apara Casillaaaaaaaaas. Si uite asa nu se dezbraca Larisa pt paraguayeni :thumbup:

BAF-kimi03.07.2010 19:46

Deci eram mai mult ca sigur, ca o sa apere Casillas.

iNsTiGaToR03.07.2010 19:46

Apara Casillas !!!

 

Penalty pentru Spania !!

Daniel-Ionut03.07.2010 19:47

IKER IKER IKER IKER IKER IKER IKER!!!

 

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ce meci :))

iNsTiGaToR03.07.2010 19:47

Si se repeta :))

 

LE : .. incredibil :wacko:

red&blue_boy03.07.2010 19:48

Ce faze,ce meci ! Doua 11m ratate consecutiv!!!

iNsTiGaToR03.07.2010 19:49

Mai bine batea Casillas penalty-ul

Maye03.07.2010 19:50

A fost penalty.

BAF-kimi03.07.2010 19:50

Oricum Germania o sa castige CM. :)

«1394041424350»