Hai sa vedem si primul joc decis la penalty-uri. ![]()
Hai sa vedem si primul joc decis la penalty-uri. ![]()
Ala a fost paraguay-japonia ![]()
Hai sa vedem si primul joc decis la penalty-uri.![]()
Ba tu ce ai baut?
Intai gresesti scorul si acum uiti de Paraguay-Japonia.
Ala a fost paraguay-japonia![]()
Jur ca nu stiam ca acel meci s-a decis la penalty-uri. ![]()
Ba tu ce ai baut?Intai gresesti scorul si acum uiti de Paraguay-Japonia.
Nimic, ma. Poate aia e problema.
Senzational ce meci!
Nu m-am inselat cand am zis mai devreme ca o sa fie un all out war ![]()
baaaaaaaaaaaa
CE MECI, FRATE!!!
Bai, Adriane, ce dreptate ai avut tu zicand ca acesta va fi cel mai tare meci din sferturi. ![]()
Ala-i. Hai cu penalty-urile. ![]()
Se sinucid astia daca nu castiga la penalty-uri.
INCREDIBIL!!! Acest meci va ramane in istorie daca Ghana nu se va califica si Suarez va deveni erou national!
esteee baaaaaaaaaaaaaaa
S-a mai intamplat. Nu ar fi prima data ![]()
INCREDIBIL!!! Acest meci va ramane in istorie daca Ghana nu se va califica si Suarez va deveni erou national!
Ce rau imi pare de Ghana!
Bah Roby nu mai posta azi, te faci de ras...
Bah Roby nu mai posta azi, te faci de ras...
Bine. Ma culc dupa meci.
Haide celestii mei!
Inca ceva. ![]()
Nu cred ca Uruguay-ul poate pierde calificarea. Sa vedem cat de tari sunt psihic ghanezii .
Eu as vrea sa castige Ghana, dar probabil vor castiga uruguayenii. Au moralul mult mai bun dupa ratarea penalty-ului
Are sange in coaee Gyan.
Are **** Gyan. Tre sa ai curaj sa bati penalty dupa ce tocmai ratasei in meci
Si s-a cam dus pentru ghanezi. Sau nu.
Ce meci. ![]()
Nu as fi asa sigur
LE: Ba da ![]()
Acum da.
Ce **** are si uruguayanul.
A batut ca Mutu ![]()
Pacat...as fi vrut Ghana in semifinale (mortii lu suarez..)
Musleraaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Noroc ca s-a dus biletul de la primul meci si asa am putut privii cu detasare acest meci.