FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Mondiala 2010 - Africa de Sud

«1363738394050»
RobYnho02.07.2010 20:56

Hai sa vedem si primul joc decis la penalty-uri. :D

Adrian02.07.2010 20:58

Ala a fost paraguay-japonia :))

Maye02.07.2010 20:58
Hai sa vedem si primul joc decis la penalty-uri. :D

Ba tu ce ai baut?

Intai gresesti scorul si acum uiti de Paraguay-Japonia.

RobYnho02.07.2010 21:00
Ala a fost paraguay-japonia :))

 

Jur ca nu stiam ca acel meci s-a decis la penalty-uri. :))

 

 

Ba tu ce ai baut?

Intai gresesti scorul si acum uiti de Paraguay-Japonia.

 

Nimic, ma. Poate aia e problema.

Adrian02.07.2010 21:01

Senzational ce meci!

Nu m-am inselat cand am zis mai devreme ca o sa fie un all out war :D

 

 

baaaaaaaaaaaa

Ronnie02.07.2010 21:01

CE MECI, FRATE!!!

RobYnho02.07.2010 21:01

Bai, Adriane, ce dreptate ai avut tu zicand ca acesta va fi cel mai tare meci din sferturi. :))

 

 

Ala-i. Hai cu penalty-urile. :D

 

Se sinucid astia daca nu castiga la penalty-uri.

Ronnie02.07.2010 21:03

INCREDIBIL!!! Acest meci va ramane in istorie daca Ghana nu se va califica si Suarez va deveni erou national!

Maye02.07.2010 21:04

esteee baaaaaaaaaaaaaaa

Adrian02.07.2010 21:04

S-a mai intamplat. Nu ar fi prima data :D

 

INCREDIBIL!!! Acest meci va ramane in istorie daca Ghana nu se va califica si Suarez va deveni erou national!
MoWeed02.07.2010 21:04

Ce rau imi pare de Ghana!

 

Bah Roby nu mai posta azi, te faci de ras...

RobYnho02.07.2010 21:05
Bah Roby nu mai posta azi, te faci de ras...

 

Bine. Ma culc dupa meci.

MoWeed02.07.2010 21:06
:))
Maye02.07.2010 21:07

Haide celestii mei!

RobYnho02.07.2010 21:08

Inca ceva. :D

Nu cred ca Uruguay-ul poate pierde calificarea. Sa vedem cat de tari sunt psihic ghanezii .

MoWeed02.07.2010 21:08

Eu as vrea sa castige Ghana, dar probabil vor castiga uruguayenii. Au moralul mult mai bun dupa ratarea penalty-ului

RobYnho02.07.2010 21:10

Are sange in coaee Gyan.

MoWeed02.07.2010 21:10

Are **** Gyan. Tre sa ai curaj sa bati penalty dupa ce tocmai ratasei in meci

RobYnho02.07.2010 21:13

Si s-a cam dus pentru ghanezi. Sau nu.

 

 

Ce meci. :))

MoWeed02.07.2010 21:13

Nu as fi asa sigur

 

LE: Ba da :))

RobYnho02.07.2010 21:14

Acum da.

MoWeed02.07.2010 21:16

Ce **** are si uruguayanul.

 

A batut ca Mutu :))

iNsTiGaToR02.07.2010 21:17

Pacat...as fi vrut Ghana in semifinale (mortii lu suarez..)

Maye02.07.2010 21:17

Musleraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

RobYnho02.07.2010 21:19

Noroc ca s-a dus biletul de la primul meci si asa am putut privii cu detasare acest meci.

«1363738394050»