FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Mondiala 2010 - Africa de Sud

«1333435363750»
ady.fcsb02.07.2010 15:12

1-1 :clap: Gol Felipe Melo :bananadance:

Ronnie02.07.2010 15:13

Brazilia este cea mai avantajata echipa de la acest campionat mondial. Sa recapitulam:

-Mingile jucate cu mana de Fabiano din meciul cu Coasta de Fildes

-Hentul lui Juan cand Ronaldo scapa singur cu portarul

-Hentul lui Lucio din minutul 93 din meciul cu Portugalia

-Bastos nu primeste al doilea cartonas galben in meciul cu Olanda

 

Cateva greseli majore, parerea mea.

RobYnho02.07.2010 15:19
-Bastos nu primeste al doilea cartonas galben in meciul cu Olanda

 

Pe reluare s-a vazut altceva. Nu a fost nici macar contact.

red&blue_boy02.07.2010 15:19
-Bastos nu primeste al doilea cartonas galben in meciul cu Olanda

 

Nu cred ca a fost de galben intrarea lui Bastos.N-a prea fost contact...Bine,daca vrea,arbitrul putea sa-l dea...

David02.07.2010 15:20

S-a trezit Olanda! :hooray:

 

 

Goooool Robinho!

 

Olanda 0 - 1 Brazilia min. 10

Tu dupa ce marchezi ai timp sa intri pe forum sa postezi?! Nu ti-am vazut laptopul. De unde l-ai scos?

red&blue_boy02.07.2010 15:25
Tu dupa ce marchezi ai timp sa intri pe forum sa postezi?! Nu ti-am vazut laptopul. De unde l-ai scos?

 

Buna asta ! :))

 

 

2-1 Olanda !!!! Bai,n-as fi crezut !!!

RobYnho02.07.2010 15:25

Olanda 2 - 1 Brazilia

 

min.68

David02.07.2010 15:25

Superba Olanda! :inlove:

Ronnie02.07.2010 15:26

Daca a fost contact sau nu, mai putin conteaza pentru ca arbitrul a vazut contact de a dat lovitura libera, asa cred eu. :)

 

2-1 OLANDA!!! Fantastic!

red&blue_boy02.07.2010 15:27

Ce final de meci o sa avem !!! Egaleaza Brazilia si o sa avem prelungiri ! :)

RobYnho02.07.2010 15:27
Tu dupa ce marchezi ai timp sa intri pe forum sa postezi?! Nu ti-am vazut laptopul. De unde l-ai scos?

 

Am intrat de la vestiare, ma. :))

David02.07.2010 15:29

Eu sper la un 3-1!!Daca trece de o echipa excelenta a Braziliei totusi,atat imi doresc!O finala Olanda-Germania si Olanda campioana mondiala.Atat imi doresc.

 

Rosu Felipe Melo!

RobYnho02.07.2010 15:30

Greu de crezut ca vor mai revenii brazilienii. Rosu Felipe Melo.

red&blue_boy02.07.2010 15:31

Le-a mancat meciul Melo brazilienilor...Si eu daca Brazilia e out imi doresc sa ajunga Olanda in finala si sa si castige!

David02.07.2010 15:32

Sa fie asta generatia care depaseste performantele celei a lui Van Basten?Sa nu ma avant totusi...

RobYnho02.07.2010 15:33

Homalaii sigur isi doresc ca Argentina sa castige acest CM. Doar il vor vedea pe butoiasul atomic jubiland in plua goala. :))

David02.07.2010 15:35

Sa il vad pe Snjeider ridicand al 4-lea trofeu la rand anul asta!

red&blue_boy02.07.2010 15:36
Sa fie asta generatia care depaseste performantele celei a lui Van Basten?Sa nu ma avant totusi...

 

Chiar ca ar fi o surpriza.Au avut olandezii generatii mai bune in anii trecuti si n-au reusit asta,in special in "98...Poate acum e momentul!!!

RobYnho02.07.2010 15:40

Filoti, alt handicapat.

David02.07.2010 15:43
Si Olanda va avea un cuvant greu spre foarte greu.

Un portar excelent,Van der Saar,o rezerva buna,Stekelenburg,fundasi nu tocmai cunoscuti,asta fiindu-le calcaiul lui Ahile,cu un mare plus totusi,Gio van Bronckhorst,una bucata Van Bommel,Sneijder,van der Vaart,deci un mijloc de vis si atacanti superbi precum Babel,Kuijt,Robben,Ruud van Nistelrooij si Robin van Persie.Tind sa cred ca e mai tare ca Brazilia,Argentina sau Germania.

Bine,Van der Sar nu a fost,nici van Nistelrooij dar in rest cred ca am nimerito!

 

LE.Isi bat joc de ocazii olandezii.

RobYnho02.07.2010 15:45

Isi cam bat joc olandezii de oportunitatile care apar pe contraatac.

red&blue_boy02.07.2010 15:45

David,esti mai tare decat Dumitru Dragomir !!! :)

ady.fcsb02.07.2010 15:47

Ce privire are Dani Alves ..sper intr-o semifinala Olanda-Uruguay

David02.07.2010 15:49

Cat era cota pentru Brazilia pauza Olanda final?

ady.fcsb02.07.2010 15:50

OLANDA este prima semifinalista !!!

«1333435363750»