FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Mondiala 2010 - Africa de Sud

«1222324252650»
Maye23.06.2010 19:43
Mai bine sa ramana americanii cu fotbalul lor, baschetul si "oina".

Vor ramane cu alea.

O sa ii scoata sarbii.

RobYnho23.06.2010 19:46

Magnific golul lui Ozil.

red&blue_boy23.06.2010 19:49

Germania conduce...Se prefigureaza un duel cu Anglia...

Maye23.06.2010 19:52

Hai Srbija!

Mama lor de canguri.

ady.fcsb23.06.2010 19:54

Mama lor de canguri :D ... 1-0.. Cahill

red&blue_boy23.06.2010 19:56

Ce ti-e si cu sarbii astia...Sper sa intoarca rezultatul...

ady.fcsb23.06.2010 20:00

Da...2-0 :shit:

Maye23.06.2010 20:02

Daca sarbii vor iesi , eu nu ma mai uit la acest mondial.

RobYnho23.06.2010 20:04

Sarbii nu mai au nici o sansa.

red&blue_boy23.06.2010 20:11

Ma asteptam la sarbi sa fie revelatia turneului,cand colo au sa fie deceptia turneului...Au dat si ei gol,e 2-1 pentru Australia...Poate-poate...

Ronnie23.06.2010 20:21

La 2-2 Serbia se califica. Si au avut un penalty neacordat in min 91.

red&blue_boy23.06.2010 20:26

Germania-Anglia !!! Cred ca nemtii sunt favoriti,dar eu sper sa-i scoata Rooney and Co...

Alexandru H.23.06.2010 20:27

Serbia :thumbup:

 

E un rezultat excelent... plus ca Vidic a cam fost responsabil pentru ambele goluri...

Maye23.06.2010 20:27

Un Mondial de rahat.

 

Imputitii aia de nemti au dat-o la pace cu tribalii.

Sarbii au avut penalty clar in prelungiri. Ei au fost sanctionati pentru asemenea greseli.

 

Sa ma pis pe Mondialul lui Blatter si pe fotbalul modern.

Ronnie23.06.2010 20:29

Asadar, pana acum avem 4 optimi de finala:

 

Uruguay - Coreea de Sud

Argentina - Mexic

Ghana - SUA

Anglia - Germania

Alexandru H.23.06.2010 20:29
Un Mondial de rahat.

 

Imputitii aia de nemti au dat-o la pace cu tribalii.

Sarbii au avut penalty clar in prelungiri. Ei au fost sanctionati pentru asemenea greseli.

 

Sa ma pis pe Mondialul lui Blatter si pe fotbalul modern.

 

S-au inteles dupa sau inaintea golului lui Cahill? :oops:

Maye23.06.2010 20:34

Ai vazut ultimele 25 de minute dintre turcaleti si tribali?

red&blue_boy23.06.2010 20:39
Imputitii aia de nemti au dat-o la pace cu tribalii.

Sarbii au avut penalty clar in prelungiri. Ei au fost sanctionati pentru asemenea greseli.

 

Sa ma pis pe Mondialul lui Blatter si pe fotbalul modern.

 

Pacat de sarbi...Urata atitudinea din finalul meciului Germania-Ghana,cand asteptau sa se termine odata meciul,sa fie calificate impreuna.Probabil au mers si la dus impreuna! :D

 

 

Cred ca e extaziat Blatter ca s-a calificat si o echipa din Africa mai departe... :dry:

RobYnho23.06.2010 20:44
Asadar, pana acum avem 4 optimi de finala:

 

Uruguay - Coreea de Sud

Argentina - Mexic

Ghana - SUA

Anglia - Germania

 

Si apar cotele bune. :D

Maye23.06.2010 20:55
Pacat de sarbi...Urata atitudinea din finalul meciului Germania-Ghana,cand asteptau sa se termine odata meciul,sa fie calificate impreuna.Probabil au mers si la dus impreuna! :D

 

 

Cred ca e extaziat Blatter ca s-a calificat si o echipa din Africa mai departe... :dry:

Niste nesimtiti nemtii astia.

Nici macar nu sunt nemti. Niste panarame adunate din toate colturile planetei.

Niste urati care strica fotbalul.

Imi e scarba de mondialul asta.

danimarcu23.06.2010 20:55
Urata atitudinea din finalul meciului Germania-Ghana,cand asteptau sa se termine odata meciul,sa fie calificate impreuna.

Chiar asa,ce nesimtiti!

Trebuia sa isi riste calificarea ca sa ne faca noua pe plac... :)

 

Glumeam, desigur.E logic ca interesul poarta fesul.

Maye23.06.2010 21:01
Chiar asa,ce nesimtiti!

Trebuia sa isi riste calificarea ca sa ne faca noua pe plac... :)

 

Glumeam, desigur.E logic ca interesul poarta fesul.

Asteptau rahatii sa dea gol Ghana ca sa nu joace cu Anglia.

Ghanezii stateau sa nu primeasca gol , ca sa nu ii scoata Australia.

 

Pai asta e fotbal mai Dani?

Asta e fotbalul zilelor noastre?

Ma pis pe el si sper sa ii usuce in bataie si englezii si dobitocii aia de americani.

Stryker23.06.2010 21:03

Incredibil ce s-a intamplat cu Serbia ... nu cred ca se astepta cineva la scenariul asta :blink:

 

Uruguay si Argentina indraznesc sa spun ca vor juca in proportie de 90% in semifinale

MoWeed23.06.2010 21:03
Si apar cotele bune. :D

Oricum, cotele respective nu vor conta ca tu pierzi orice bilet.

 

Urata atitudinea nemtilor dar, sa fim seriosi. Cine nu ar fi facut la fel?

RobYnho23.06.2010 21:05
Oricum, cotele respective nu vor conta ca tu pierzi orice bilet.

 

Invidios esti, ma!

Nu esti informat.

«1222324252650»