Mai bine sa ramana americanii cu fotbalul lor, baschetul si "oina".
Vor ramane cu alea.
O sa ii scoata sarbii.
Mai bine sa ramana americanii cu fotbalul lor, baschetul si "oina".
Vor ramane cu alea.
O sa ii scoata sarbii.
Magnific golul lui Ozil.
Germania conduce...Se prefigureaza un duel cu Anglia...
Hai Srbija!
Mama lor de canguri.
Mama lor de canguri
... 1-0.. Cahill
Ce ti-e si cu sarbii astia...Sper sa intoarca rezultatul...
Da...2-0 ![]()
Daca sarbii vor iesi , eu nu ma mai uit la acest mondial.
Sarbii nu mai au nici o sansa.
Ma asteptam la sarbi sa fie revelatia turneului,cand colo au sa fie deceptia turneului...Au dat si ei gol,e 2-1 pentru Australia...Poate-poate...
La 2-2 Serbia se califica. Si au avut un penalty neacordat in min 91.
Germania-Anglia !!! Cred ca nemtii sunt favoriti,dar eu sper sa-i scoata Rooney and Co...
Serbia ![]()
E un rezultat excelent... plus ca Vidic a cam fost responsabil pentru ambele goluri...
Un Mondial de rahat.
Imputitii aia de nemti au dat-o la pace cu tribalii.
Sarbii au avut penalty clar in prelungiri. Ei au fost sanctionati pentru asemenea greseli.
Sa ma pis pe Mondialul lui Blatter si pe fotbalul modern.
Asadar, pana acum avem 4 optimi de finala:
Uruguay - Coreea de Sud
Argentina - Mexic
Ghana - SUA
Anglia - Germania
Un Mondial de rahat.
Imputitii aia de nemti au dat-o la pace cu tribalii.
Sarbii au avut penalty clar in prelungiri. Ei au fost sanctionati pentru asemenea greseli.
Sa ma pis pe Mondialul lui Blatter si pe fotbalul modern.
S-au inteles dupa sau inaintea golului lui Cahill? ![]()
Ai vazut ultimele 25 de minute dintre turcaleti si tribali?
Imputitii aia de nemti au dat-o la pace cu tribalii.Sarbii au avut penalty clar in prelungiri. Ei au fost sanctionati pentru asemenea greseli.
Sa ma pis pe Mondialul lui Blatter si pe fotbalul modern.
Pacat de sarbi...Urata atitudinea din finalul meciului Germania-Ghana,cand asteptau sa se termine odata meciul,sa fie calificate impreuna.Probabil au mers si la dus impreuna! ![]()
Cred ca e extaziat Blatter ca s-a calificat si o echipa din Africa mai departe... ![]()
Asadar, pana acum avem 4 optimi de finala:
Uruguay - Coreea de Sud
Argentina - Mexic
Ghana - SUA
Anglia - Germania
Si apar cotele bune. ![]()
Pacat de sarbi...Urata atitudinea din finalul meciului Germania-Ghana,cand asteptau sa se termine odata meciul,sa fie calificate impreuna.Probabil au mers si la dus impreuna!
Cred ca e extaziat Blatter ca s-a calificat si o echipa din Africa mai departe...
Niste nesimtiti nemtii astia.
Nici macar nu sunt nemti. Niste panarame adunate din toate colturile planetei.
Niste urati care strica fotbalul.
Imi e scarba de mondialul asta.
Urata atitudinea din finalul meciului Germania-Ghana,cand asteptau sa se termine odata meciul,sa fie calificate impreuna.
Chiar asa,ce nesimtiti!
Trebuia sa isi riste calificarea ca sa ne faca noua pe plac... ![]()
Glumeam, desigur.E logic ca interesul poarta fesul.
Chiar asa,ce nesimtiti!Trebuia sa isi riste calificarea ca sa ne faca noua pe plac...
Glumeam, desigur.E logic ca interesul poarta fesul.
Asteptau rahatii sa dea gol Ghana ca sa nu joace cu Anglia.
Ghanezii stateau sa nu primeasca gol , ca sa nu ii scoata Australia.
Pai asta e fotbal mai Dani?
Asta e fotbalul zilelor noastre?
Ma pis pe el si sper sa ii usuce in bataie si englezii si dobitocii aia de americani.
Incredibil ce s-a intamplat cu Serbia ... nu cred ca se astepta cineva la scenariul asta ![]()
Uruguay si Argentina indraznesc sa spun ca vor juca in proportie de 90% in semifinale
Si apar cotele bune.![]()
Oricum, cotele respective nu vor conta ca tu pierzi orice bilet.
Urata atitudinea nemtilor dar, sa fim seriosi. Cine nu ar fi facut la fel?
Oricum, cotele respective nu vor conta ca tu pierzi orice bilet.
Invidios esti, ma!
Nu esti informat.