FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Mondiala 2010 - Africa de Sud

«1212223242550»
RobYnho22.06.2010 18:31

S-a facut si Radulescu comentator ..

danimarcu22.06.2010 19:04
S-a facut si Radulescu comentator ..

Pai nu era moderator ? :whistle:

red&blue_boy22.06.2010 19:19

Ce rusine pe francezi,sa-i bata si Africa de Sud!Ultimul loc in grupa...Cred ca au mai uitat cat de cat irlandezii de hentul lui Henry.

 

Desi toata lumea se astepta,Uruguay cu Mexic n-au facut egalul strategic! :)

 

Coreea de Sud a egalat Nigeria,cred ca au cele mai mari sanse la calificare...

Ronnie22.06.2010 20:02

Au avut nigerienii in meciul cu Coreea de Sud ratarea campionatului mondial si una dintre cele mai mari ratari din istoria turneelor finale.

red&blue_boy22.06.2010 20:17

Super faza Messi,gol Palermo !

Ronnie22.06.2010 20:24

Asadar dupa rezultatele de astazi stim primele optimi de finala:

 

Uruguay - Coreea de Sud

Argentina - Mexic

 

red&blue_boy22.06.2010 20:33

Meciuri interesante in optimi,cu Argentina si Uruguay ca favorite....Criticat de multa lume,in primul rand pentru selectie,iata ca pana acum i-a iesit lui Maradona,s-a calificat cu maxim de puncte.

Ronnie22.06.2010 20:40

grupaab.JPG

Ratarea campionatului mondial AICI!

RobYnho22.06.2010 22:03
Pai nu era moderator ? :whistle:

 

Mircea Radulescu ?

David22.06.2010 22:06
Maye22.06.2010 22:28

Domenech a avut azi Africa de Sud pe biletul de la pariuri.

danimarcu23.06.2010 06:00
Mircea Radulescu ?

Da.E atat de des invitat la emisiunile despre can-can,pardon fotbal,incat poate fi lesne confundat cu moderatorii. ;)

blindica23.06.2010 06:36
Au avut nigerienii in meciul cu Coreea de Sud ratarea campionatului mondial si una dintre cele mai mari ratari din istoria turneelor finale.

 

Il decapiteaza cand se intoarce in Nigeria.

David23.06.2010 15:15

Cum rateaza englezii!Ar merita sa fie egalati in minutul 92.

RobYnho23.06.2010 15:49

Gooooooooool SUA ! Min. 92.

Calificare istorica, iar biletul traieste. :D

Ronnie23.06.2010 15:51

Fantastic final de meci pentru SUA!

blindica23.06.2010 16:47

Cred ca SUA vor cotiza un ajutor financiar pt algerieni,se nasc noi relatii externe.Imi pare rau pentru sloveni :(

Kellerman23.06.2010 17:28

Probabil vom avea Anglia - Germania, WOW!

 

Also, Brazilia - Spania ? omg.

red&blue_boy23.06.2010 18:11

Ma bucur ca s-au calificat americanii.Cred ca au meritat.Trebuiau sa invinga si Slovenia,de nu aveau golul ala anulat aiurea...Desi a invins la limita,totusi Anglia astazi a evoluat mai bine.

 

 

Probabil vom avea Anglia - Germania, WOW!

 

Also, Brazilia - Spania ? omg.

 

 

Sper sa nu fie asa...Ar fi pacat sa avem meciuri asa tari in optimi,iar apoi sa ramana echipe mai putin cotate...Oricum,daca se califica,Spania va avea un meci tare,fie cu Brazilia,fie cu Portugalia. :)

red&blue_boy23.06.2010 19:18

La pauza,Ghana-Germania 0-0,iar Australia-Serbia tot 0-0...Meci destul de bun intre Ghana si Germania,nu ma asteptam la o replica asa buna din partea africanilor.

Maye23.06.2010 19:20

Mama , ce bine dorm eu pe Cupa Mondiala.

MoWeed23.06.2010 19:34

Pacat ca s-au calificat nenorocitii aia de americani

Maye23.06.2010 19:36

Mai bine decat slovenii :D

MoWeed23.06.2010 19:39

Mai bine sa ramana americanii cu fotbalul lor, baschetul si "oina".

 

 

RobYnho23.06.2010 19:41
Pacat ca s-au calificat nenorocitii aia de americani

 

Au meritat califcarea.

«1212223242550»