FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Mondiala 2010 - Africa de Sud

«1202122232450»
David21.06.2010 19:11
Da, frumos gol!

Pacat ca nu ma pot bucura pe deplin de acest meci.Nu pot sa il aud pe unul din comentatori,care are un tic verbal extrem de deranjant,repetand mult prea des cuvantul "acolo"."A fost ceva acolo", " a reusit sa dribleze acolo","s-a intamplat ceva acolo".Nu ma mai deranjeaza atat de mult vuvuzelele de cand a inceput sa comenteze baiatul asta... :thumbdown:

Uite aici fara comentarii!

Aici!

 

Alex88pl21.06.2010 19:22

Spania daca nu mai da un gol repede o sa tremure pe final de meci..Portugalia a prins o zi perfecta.pana acum per total mi se pare un mondial cu un nivel scazut.multe echipe care nu au ce cauta in Africa.

vlad21.06.2010 19:23

Cat pe ce sa lesine Ibrahimovici in fotoliul de acasa cand a vazut ce minge in oua a luat Pique!

Cred ca o sa-i frece Ronaldo bilutele lui Pique ca este mai aproape de el.

"Doare? Dă să pupe Ronnie!"

 

PS : Ronnie de la Portugalia nu Ronnie de Bacau.

danimarcu21.06.2010 19:26
Uite aici fara comentarii!

Aici!

Nu-mi merge,zice ca nu-i valabil pt teritoriul unde ma aflu :)

Mersi oricum,lasa ca ma mai sacrific un pic,pana ma scoate omul din sarite de tot.Daca era numai Olaianos era perfect,dar celalalt parca are o voce de vanzator de butelii... :thumbdown:

red&blue_boy21.06.2010 19:34

Se anunta un meci interesant Brazilia-Portugalia!Sper sa se califice amandoua...I-au prins astazi pe sarmanii coreeni,le-au umplut poarta.A dat si saracul Ronaldo un gol...

Spania cred ca va invinge si astazi,si pe Chile...Ce meci vor avea in sferturi!!!

David21.06.2010 19:40

Ce goluri da Villa,se vede ca a semnat deja cu Barca!

red&blue_boy21.06.2010 19:40

2-0 !!! Villa !!! Vamos !

vlad21.06.2010 19:42

Pique chiar se joaca cu emotiile lui Ibra. Cum o rezista sa-l vada cu borsul pe gura?

 

 

 

Daniel-Ionut21.06.2010 19:49

¡Vamos a España! :clap:

 

Trebuia sa il lase pe Ramos :sleep:

 

red&blue_boy21.06.2010 19:49

Pentru Villa e mai greu sa nimereasca poarta de la 11 m !!! :)

David21.06.2010 19:53

Executia a fost frumoasa!Poarta daca era mai mare!

Maye21.06.2010 19:59

Nu stiu cum dracu au ajuns unele echipe la acest Mondial.

ady.fcsb21.06.2010 20:00

Pai daca in preliminarii joaca cu pescari si bucatari .. :D

red&blue_boy21.06.2010 20:25

Meciuri interesante in ultima etapa : Portugalia-Brazilia si Spania-Chile ! Care vor duce si la niste dispute la fel de interesante in optimi. :)

Maye21.06.2010 20:28

Pare mai interesanta partea asta de tablou.

MoWeed21.06.2010 20:59
Pique chiar se joaca cu emotiile lui Ibra. Cum o rezista sa-l vada cu borsul pe gura?

:)))

blindica21.06.2010 22:04
Da, frumos gol!

Pacat ca nu ma pot bucura pe deplin de acest meci.Nu pot sa il aud pe unul din comentatori,care are un tic verbal extrem de deranjant,repetand mult prea des cuvantul "acolo"."A fost ceva acolo", " a reusit sa dribleze acolo","s-a intamplat ceva acolo".Nu ma mai deranjeaza atat de mult vuvuzelele de cand a inceput sa comenteze baiatul asta... :thumbdown:

 

Mai este un comentator care are tic verbal ''pana la urma''...

 

 

Meciuri interesante in ultima etapa : Portugalia-Brazilia si Spania-Chile ! Care vor duce si la niste dispute la fel de interesante in optimi. :)

 

Da` si Nigeria vs Coreea de Sud,Anglia vs Slovenia,Uruguay vs Mexic...

red&blue_boy22.06.2010 05:29
Da` si Nigeria vs Coreea de Sud,Anglia vs Slovenia,Uruguay vs Mexic...

 

 

Asa e.Eu m-am referit strict la meciurile din grupele ce s-au jucat ieri. :)

*Alecs*22.06.2010 09:48

Stie cineva un stream pentru Telesport care sa mearga ?

Ronnie22.06.2010 09:54

@Alecs

 

Si eu am cautat de m-am rupt un stream pentru Telesport si n-am gasit, dar cred ca o sa ma uit la meciuri pe site-ul asta. Au o claritate excelenta.

*Alecs*22.06.2010 10:24

Ok. Merci. O sa incerc unde ai zis, daca nu raman cu myp2p.

MoWeed22.06.2010 10:50
@Alecs

 

Si eu am cautat de m-am rupt un stream pentru Telesport si n-am gasit, dar cred ca o sa ma uit la meciuri pe site-ul asta. Au o claritate excelenta.

Asa este, il recomand si eu.

David22.06.2010 14:55

Franta e SUPERBA!

blindica22.06.2010 14:56

In ce hal se lasa francezii,non-combat...

Maye22.06.2010 15:02

Inca 2 boabe si nu scapam de triburi.

«1202122232450»