FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Mondiala 2010 - Africa de Sud

«1181920212250»
sabin130718.06.2010 19:25

Englezii macar au constanta in joc. La un nivel penibil. Totusi trebuie sa fim intelegatori, in fata lor se afla fabuloasa natioanala a Algeriei.

red&blue_boy18.06.2010 20:11

De necrezut,e aproape terminat meciul si Anglia nu e in stare sa dea un gol Algeriei...Barem in final sper sa reuseasca un gol...

Maye18.06.2010 20:23

Anglia nu trece de Algeria , iar grupa C este cea mai echilibrata.

red&blue_boy18.06.2010 20:26

E si un aspect pozitiv,n-au luat gol! :D James a scapat!

Ronnie18.06.2010 20:26

Total neinspirati jucatorii Angliei. Cu o etapa inainte de final toate echipele au sanse la calificare. Practic, cine castiga in meciurile Anglia-Slovenia si SUA-Algeria merge mai departe. Doar Algeria nu depinde doar de ea, ca sa se califice trebuie sa bata si Slovenia sa piarda.

David18.06.2010 20:31

Am si eu o viziune tragico comica:Franta,Anglia si Spania stau acasa!

Ronnie18.06.2010 20:42

Eu zic sa va bagati toti banii pe Anglia ca iese campiona mondiala. Probabil ca dupa meciul asta aveti o cota frumusica. :)

 

 

Maye18.06.2010 20:48
Am si eu o viziune tragico comica:Franta,Anglia si Spania stau acasa!

Nu stau acasa.

In cel mai rau caz o sa plece acasa.

red&blue_boy18.06.2010 20:49
Am si eu o viziune tragico comica:Franta,Anglia si Spania stau acasa!

 

Cred ca doar Franta va pleca acasa...

sabin130718.06.2010 20:54
Eu zic sa va bagati toti banii pe Anglia ca iese campiona mondiala. Probabil ca dupa meciul asta aveti o cota frumusica. :)

Da, ma gandesc sa caut oferte de credite pentru bilete, sa pariez ca Anglia va lega mai mult de 3 pase. :)

Cred ca vor bate pe Slovenia, dar in optimi n-au nici o sansa atat timp cat pentru Capello fotbalul pare un mister greu de patruns.

 

 

David18.06.2010 21:18

Capello,Domenech &Del Bosque! :inlove:

Stryker18.06.2010 22:44

la Spania treaba sta un pic diferit, ei au inca sanse destul de mari sa se califice si sa ajunga departe, ce au jucat cu Elvetia, desi au pierdut a fost peste ce au jucat Anglia si Franta, care dupa parerea mea, in cel mai bun caz se vor califica maxim in optimi (cam greu de crezut in cazul cocosiilor ), Spania are potential destul de mare, e posibil sa invete din aceasta infrangere si sa revina mai determinati si mai pusi pe treaba

Daniel-Ionut19.06.2010 07:53
Am si eu o viziune tragico comica:Franta,Anglia si Spania stau acasa!

 

Si eu am o viziune, cum ca infrangerea cu Elvetia, va fi singura pentru Spania la aceste mondiale.

*Alecs*19.06.2010 08:24

Wayne Rooney parasind terenul si adresand un mesaj pentru fani:

http://www.youtube.com/watch?v=I3oc1pWwkXM

Maye19.06.2010 10:56

Roo nu se lasa pana nu bate pe cineva in Africa.

 

Dupa aia merge linistit inapoi in Insula.

blindica19.06.2010 11:29
Capello,Domenech &Del Bosque! :inlove:

 

Vicente del Bosque e prea meserias,isi revine.

red&blue_boy19.06.2010 15:25

Olanda a invins cu 1-0 Japonia,gol Sneijder,dupa o prestatie nu prea stralucita si s-a calificat in optimi...

 

Ghana-Australia e 1-1 in minutul '70,australienii fiind cei care au deschis scorul...Se anunta un final interesant!

 

 

LE : Rezultat final Ghana-Australia 1-1...Se anunta dispute interesante in ultimele meciuri ale grupei...Cred ca Serbia si Germania se vor califica...

ady.fcsb19.06.2010 18:43

1-0 Camerun.Danezii astia sunt slabi rau.E doar umbra echipei din preliminarii si nu inteleg de ce.Ii vedeam peste Camerun.

Ronnie19.06.2010 19:14

1-1 acum. Superb meci!

red&blue_boy19.06.2010 20:27

Danemarca a invins Camerun cu 2-1,dupa un meci placut,cu destule ocazii.Camerun sunt out !

RobYnho20.06.2010 12:00

Slovacia 0 - 2 Paraguay

Vlad Bogdan20.06.2010 14:22

Italia 0-1 New Zeeland.

 

CE MONDIAL DE C.A.C.A.T.!

ady.fcsb20.06.2010 14:45
Italia 0-1 New Zeeland.

 

CE MONDIAL DE C.A.C.A.T.!

 

Dar de ce scrii Italia in romana si apoi scrii Noua Zeelanda in engleza? :shifty:

red&blue_boy20.06.2010 14:53

Italia-Noua Zeelanda 1-1- la pauza...Un meci slab,daca nici pe astia nu-i bat italienii...

RobYnho20.06.2010 14:53

Ca asa apare si pe oferta de pariuri. :))

«1181920212250»