FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Mondiala 2010 - Africa de Sud

«1161718192050»
Stryker16.06.2010 21:19

Frumoasa victoria Uruguayului, bravo lor, cred ca au mari sanse sa treaca de optimi daca nu intalnesc pe vecinii lor argentinienii.

 

Spania a dezamagit crunt, dupa parerea mea, ar trebui sa joace simplu 4-4-2 cu Torres si Villa atacanti, s-a vazut ca dupa ce a intrat Torres

si au schimbat sistemul de joc, au inceput sa joace mai bine, insa cu toate aste nu a pierdut inca nimic, pot bate lejer si pe Honduras si pe Chile, singura problema este ca ar putea intalni Brazilia daca ies pe 2 in grupa si asta nu cred ca isi doreau, oricum si in acest caz sansele ar fi impartite, Brazilia nu mai este echipa care baga in sperieti orice adversar, au trebuit sa munceasca serios pt o victorie cu Coreea de Nord si sincer nu cred ca vor avea viata lunga la acest mondial.

f234567k16.06.2010 22:21
blindica17.06.2010 06:54

42 seconds by you

 

We all bow down to the horn master :dry:

 

360,759 times in total

Vlad Bogdan17.06.2010 07:35

Ce bine imi pare ca o iau ciorile incontinuu. Sa se duca acasa cu tot cu suporteri si vuvuzele!

FuNNky LowE suD17.06.2010 11:34

frate am pierdut la pariuri 250 de euro spain-elvetia :O doamneee a pierdut cu 0-1 spania doamneee

RobYnho17.06.2010 12:49
frate am pierdut la pariuri 250 de euro spain-elvetia :O doamneee a pierdut cu 0-1 spania doamneee

 

Copile, lasa vraja. Vraja e-n lapte. Milky-Milky Way.

ady.fcsb17.06.2010 13:58
:D . Prima echipa calificata mai departe :Argentina. Cine credeti ca se va califica dintre Nigeria si Coreea de Sud?
blindica17.06.2010 14:00

Pipppppppppitaaaaaaaaaaaaa Higuain hattrick la Argentina vs Coreea de Sud ! Se vede ca joaca la Real Madrid :rolleyes: . Argentinienii propun si ei un golgeter care pare sa aiba si o baza reala pt cat mai multe goluri.

 

@adyfcsb ,inca nu stim daca nu se califica Grecia.

RobYnho17.06.2010 14:17
@adyfcsb ,inca nu stim daca nu se califica Grecia.

 

1-0 pentru Nigeria. :(

Vlad Bogdan17.06.2010 14:23
frate am pierdut la pariuri 250 de euro spain-elvetia :O doamneee a pierdut cu 0-1 spania doamneee

 

 

 

Da, si ceapa-i branza. Te cam bate limba romana, si postezi doar imbecilitati, fara suparare.

 

Pe cealalta parte, imi pare rau ca Grecia este eliminata. Cu cat se califica mai multe echipe africane, cu atat NU vom scapa de numarul urias de vuvuzelisti. Of Doamne...

RobYnho17.06.2010 14:36
Pe cealalta parte, imi pare rau ca Grecia este eliminata.de vuvuzelisti.

 

 

Cine stie .. :D

Rosu Nigeria.

RobYnho17.06.2010 14:46

1-1. Hai baietii, hai juvetii.

Biletul traieste. :))

blindica17.06.2010 14:57

D-asta erai tu suparat,nu ca au sanse sporite africanii.Oricum,am avut dreptate cu sansele lor si ca inca nu sunt eliminati.S-au vazut atatea in fotbal ca poate o sa-i si bata pe argentinieni :no: ,desi nici cel mai optimist grec nu crede asta.

Andrei^17.06.2010 15:03

Daca Grecia bate azi, face 3 puncte, si ajunge la egalitate cu Coreea de Sud. Argentina a facut 6 puncte si e deja calificata, asa ca in ultimul meci Grecia trebuie sa spere la un egal cu echipa lui Maradona, si ca Nigeria sa bata Coreea de Sud. Nu as zice ca e ceva imposibil.

 

P.S: Am aflat din Libertatea cum poti scapa de vuvuzele. Intri in meniu (cel al televizorului) si mergi la Sunete -> Egalizator, setezi 300Hz la minim si pe celelalte le cresti. Sper sa mearga! M-am saturat sa vad meciurile fara sonor.

RobYnho17.06.2010 15:05
P.S: Am aflat din Libertatea cum poti scapa de vuvuzele. Intri in meniu (cel al televizorului) si mergi la Sunete -> Egalizator, setezi 300Hz la minim si pe celelalte le cresti. Sper sa mearga! M-am saturat sa vad meciurile fara sonor.

 

Se mai aud pe un Samsung. :(

Andrei^17.06.2010 15:30

Gooooool Grecia!

RobYnho17.06.2010 15:33

Jubilez! :thumbup:

Vlad Bogdan17.06.2010 16:05

Pac pac

 

Grecia 2-1 Niggeria

red&blue_boy17.06.2010 18:41

Ma bucur ca a castigat Grecia,e interesanta lupta pentru locul doi calificant...As vrea Grecia mai departe,dar cred ca va fi greu,Coreea de Sud are cele mai mari sanse...

 

Hai Mexic ! :)

RobYnho17.06.2010 19:08

Franta 0 - 0 Mexic min.39

 

O prima repriza echilibrata.

red&blue_boy17.06.2010 19:22

Sper sa vedem dupa pauza si ceva goluri...Desi sansele sunt cam mici.

red&blue_boy17.06.2010 20:05

Franta e varza!!!Mexic conduce cu 2-0 !!!

RobYnho17.06.2010 20:11
Franta e varza!!!Mexic conduce cu 2-0 !!!

 

Nici nu merita mai mult Franta. Sunt de-a dreptul penibili si slabi in ficare compartiment.

red&blue_boy17.06.2010 20:13
Nici nu merita mai mult Franta. Sunt de-a dreptul penibili si slabi in ficare compartiment.

 

 

Asa e...I-au ajuns si "urarile de bine" ale irlandezilor!Sper ca etapa viitoare sa faca Mexic si Uruguay egal,sa se califice amandoua...

Maye17.06.2010 20:22

Chicaritooooooooooooooo!

 

Mexic - Uruguay , meci clar de X.

«1161718192050»