FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Mondiala 2010 - Africa de Sud

«1171819202150»
RobYnho17.06.2010 20:24

Sa curga tequilla. :))

blindica17.06.2010 20:31

Domenech,cel mai slab antrenor de la CM Africa de Sud.

Mi se pare mie,sau nu prea s-au mai auzit vuvuzelele la meciul Mexic vs Franta? Oricum,fanii mexicani au fost de nota 10.

*Alecs*17.06.2010 20:40
Sa curga tequilla. :))

 

Arriba! Arriba!

 

Oricum,fanii mexicani au fost de nota 10.

 

Mai ales cand degaja Lloris.

red&blue_boy17.06.2010 20:40
Mi se pare mie,sau nu prea s-au mai auzit vuvuzelele la meciul Mexic vs Franta?

 

 

Da,parca nu s-au mai auzit asa tare...N-au decat sa sufle aia in vuvuzele la meciul Africa de Sud-Franta!!! :)

MoWeed17.06.2010 21:19
Sa curga tequilla. :))

Sa curga.

 

Franta e mediocra, nu se va califica. Ceea ce inseamna ca in toamna o sa fie si de revansa...

RobYnho17.06.2010 21:22

Imi e ca, pana in toamna isi revin. Cum ar fi si normal.

Maye18.06.2010 12:08

Goooooooooooooooooooooooool

red&blue_boy18.06.2010 12:08

1-0 Serbia !!!!!!!!!

f234567k18.06.2010 13:10
Mexic - Uruguay , meci clar de X.

Din cate am inteles cine castiga meciul asta evita Argentina in optimi. Nu e chiar de X.

crysty1418.06.2010 13:23

In sfarsit, de mult n-am mai avut asa emotii la un meci de fotbal.

Maye18.06.2010 13:25
Din cate am inteles cine castiga meciul asta evita Argentina in optimi. Nu e chiar de X.

Cine pierde meciul e posibil sa piarda si calificarea.

 

Sarbii se vor califica.

 

Vor invinge si Australia si Germania.

Hai mosule , inca una.

cristian01418.06.2010 13:57
Hai mosule , inca una.

 

Daca sarbii ii bat pe australieni si astia iau bataie si de la ganezi, si nemtii ii bat pe ganezi in finala, cine merge ? Ghana si Germania ?

Ronnie18.06.2010 14:10

Depinde de golaveraj.

cristian01418.06.2010 14:49

Mersi.

Nu stiam daca se ia asa sau la meci direct.

Ronnie18.06.2010 14:55

Incredibil!

Daca Slovenia bate SUA, si este foarte probabil avand in vedere ca este 2-0 la pauza, devine prima echipa care este calificata matematic in optimi. Slovenia, frate! Slovenia...

 

PS: Slovenia este echipa aia care a luat gol de la Banel in 2007.

Maye18.06.2010 15:16
Daca Slovenia bate SUA, si este foarte probabil avand in vedere ca este 2-0 la pauza, devine prima echipa care este calificata matematic in optimi. Slovenia, frate! Slovenia...

Argentina e deja calificata :) Prima calificata!

 

SUA nu pierde.

Daniel-Ionut18.06.2010 15:21
PS: Slovenia este echipa aia care a luat gol de la Banel in 2007.

 

Si Vidic este ala care a facut penalty cu Germania.

 

ON: Frumoase meciuri au fost azi, astept ca Anglia sa puna cireasa in varf.

Ronnie18.06.2010 15:25
Argentina e deja calificata :) Prima calificata!

 

SUA nu pierde.

 

Matematic nu sunt nici argentinienii calificati. Pot pierde calificarea daca pierd cu grecii la scor... E greu de crezut insa.

Daniel-Ionut18.06.2010 15:39

Gooool yankeii !! 2-2 :clap:

Ronnie18.06.2010 15:49

Ce meci frumos. Se pare ca abia acum incepe Cupa Mondiala. :)

Andrei^18.06.2010 15:51

Cupa Mondiala a inceput la Germania - Australia. Mie imi pare rau de Franta, chiar am crezut ca isi vor reveni, ca in 2006. Asta e!

Maye18.06.2010 16:25
SUA nu pierde.

Geniule!

 

Matematic nu sunt nici argentinienii calificati. Pot pierde calificarea daca pierd cu grecii la scor... E greu de crezut insa.

Dupa cum spuneam.Sunt primii calificati.

*Alecs*18.06.2010 16:35
Daca sarbii ii bat pe australieni si astia iau bataie si de la ganezi, si nemtii ii bat pe ganezi in finala, cine merge ? Ghana si Germania ?

 

Cel mai bine ar fi ca Ghana sa nu bata Australia, iar in ultima etapa sa invinga si Serbia si Germania.

 

Americanii au avut gol valabil, trebuiau sa castige. Nu-i suport pe sloveni, noiembrie 2001 nu se uita, nu se iarta.

 

Matematic, nicio echipa nu e deocamdata calificata.

Maye18.06.2010 16:37
Matematic, nicio echipa nu e deocamdata calificata.

Matematic, desi stam toti infrigurati pentru sansele Argentinei.

Ronnie18.06.2010 19:19

Cat de slab joaca viitoarea campioana mondiala :D

«1171819202150»