Ca asa apare si pe oferta de pariuri.![]()
Ca asa apare si pe oferta de pariuri.![]()
Parca cine a fost campioana mondiala in 2006? ![]()
este doar parerea mea sau acest campionat mondial este foarte slab din punct de vedere fotbalistic?
Este slab din toate punctele de vedere.
Cu cine a facut egal campioana mondială! Întreg lotul Noii Zeelande, mai ieftin decat Iaquinta
Marcelo,ma che cazzo hai fatto ?!! ![]()
) ![]()
Noua Zeelanda a jucat peste Elvetia,parerea mea.Daca ati observat,elvetienii se aparau supranumeric,toti in spatele pozitiei balonului pe atacul ibericilor,in timp ce neo-zeelandezii faceau pressing si din om la om pe lungimea terenului ,ajungeau cate 2-3 pe om,dublaj extraordinar contra Italiei,care se va califica totusi.
1-0 Brazilia !!! Fabiano !
Nu remarc hentul lui Fabiano , remarc doar fundasii africani.
Este slab din toate punctele de vedere.
Complet de acord.
Numarul mare de surprize se datoreaza faptului ca echipele favorite cam iau in deradere primele meciuri si se cred dinainte invingatoare.
FC Macelaria de Fildes
Si un arbitru idiot.
Nu joaca Kaka cu Portugalia! :x
Nu stiu daca ati remarcat urmatorul aspect din prostia comentatorului :
----> s-a referit de doua ori despre Coreea de Nord ca fiind Republica Democrata Coreea. Cat de idiot trebuie sa fie...
Un meci bun facut de Brazilia.Pacat de finalul tensionat,plin de faulturi din partea africanilor...
Nu stiu daca ati remarcat urmatorul aspect din prostia comentatorului :
----> s-a referit de doua ori despre Coreea de Nord ca fiind Republica Democrata Coreea. Cat de idiot trebuie sa fie...
Denumirea oficiala este Republica Populară Democratică a Coreei.
Asta nu inseamna ca nu ai dreptate cand spui ca comentariul este extrem de slab!
Ma dispera de-a dreptul cat de limitati sunt comentatorii TVR-ului.
Meci bun facut de brazilieni.Arbitraj varza,africani brutali ,Kaka eliminat degeaba.
Rusinos jocul practicat de ivorieni la 3-0! Keita mare trisor! In loc sa incerce sa atace, si-au varsat frustrarea pe adversar. Elano cred ca nu mai joaca la acest turneu, Kaka eliminat nedrept. Degeaba joaca ei la echipe de top in Europa, ca tot n-au uitat unde s-au nascut.
Denumirea oficiala este Republica Populară Democratică a Coreei.
Asta nu inseamna ca nu ai dreptate cand spui ca comentariul este extrem de slab!
Ma dispera de-a dreptul cat de limitati sunt comentatorii TVR-ului.
Am vazut pe WiKipedia asta,ei prezinta asa zise forme de democratie,mai au doua partide minore care formeaza un front pentru reunirea granitelor cu Coreea de Sud.Pentru mine ramane o republica ce duce socialismul pana in extrema stanga.
On topic:aveam sperante mari de la Cote d'Ivoire,dar s-au comportat precum o turma de bananieri,in antiteza cu ceea credeam despre echipa lor,mai cu seama de echipele la care au jucat cei din primul 11.
Ce lovitura libera a dat la ,,faultul'' asupra lui Kaka , care e o fetita razgaiata.
Unde esti, ma, acum ?
Sunt aici
.Roata se invarte. Eliminare total aiurea la Kaka. Cum au mai zis si ceilalti s-a vazut instinctul de turma si de bananieri la jucatori africani , in afara de Drogba .
Mondialul asta e la pamant.Arbitrii chiori ,comentatori retardati,jucatori plictisiti si cireasa de pe tort,vuvuzela.
Daca Italia se califica de pe locul 2 ( si se va califica pt ca macaronarii au mereu noroc ) va da de Olanda. Ce ziceti,se repeta scorul de la Euro? ![]()
Vlad Bogdan,scz n-am stiut
.Inseamna ca cel care a pus acolo echipele e retard,sigur e ruda cu unul din comentatorii de la tvr.
Am vazut pe WiKipedia asta,ei prezinta asa zise forme de democratie,mai au doua partide minore care formeaza un front pentru reunirea granitelor cu Coreea de Sud.Pentru mine ramane o republica ce duce socialismul pana in extrema stanga.
Comunistilor le place mereu sa se numeasca democrati(RDG),chiar si Ceausescu vorbea mereu de democratie,desi habar nu avea ce e aia.Am vrut doar sa spun ca daca ei si-au dat numele oficial de "democrata" e corect sa i se spuna asa,chiar daca nu corespunde cu situatia lor politica.
On:Sunt curios ce branza face Portugalia azi.Carlos Queiroz pare un antrenor prea moale pt jucatorii buni pe care ii are.
As paria pe 2-0 totusi.
Am impresia ca am vazut un meci de pregatire dintre o echipa de prima Liga si una de amatori.
Portugalia 7-0 Coreea De Nord
Raul Meireles, Simao, Almeida, Tiago x2, Liedson, Ronaldo
Super Portugalia! Unul dintre cele mai frumoase jocuri facute de portughezi in ultimii ani.
Obrigado Portugal!
Speram la un meci spectaculos cu Brazilia.
Frumos meci a reusit Portugalia.Sper sa-i tina pana la sfarsitul turneului! ![]()
Daca prind o zi buna s-ar putea chiar sa bata Brazilia.
Oricum,sper sa fie un meci spectaculos.
Azi as dori ca si Spania sa bata .Vreau sa vad iesite din grupe echipele care joaca fotbal frumos...
Frumos golul lui DAVID Villa! ![]()
Da, frumos gol!
Pacat ca nu ma pot bucura pe deplin de acest meci.Nu pot sa il aud pe unul din comentatori,care are un tic verbal extrem de deranjant,repetand mult prea des cuvantul "acolo"."A fost ceva acolo", " a reusit sa dribleze acolo","s-a intamplat ceva acolo".Nu ma mai deranjeaza atat de mult vuvuzelele de cand a inceput sa comenteze baiatul asta... ![]()
La roja incepe sa se trezeasca ![]()
Acum incepe mondialul.