FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Mondiala 2010 - Africa de Sud

«1141516171850»
Ronnie15.06.2010 19:25

Nu se califica Brazilia. Si daca nu vor pierde, Koreenii pot spera chiar la mai mult decat o simpla prezenta.

 

 

RobYnho15.06.2010 19:26
Nu se califica Brazilia.

 

Imposibil. :D

blindica15.06.2010 19:27

Dar minute bune n-am vazut Brazilia iesind pe atac,ba chiar au facut si vreo 2 faulturi prin care i-au stopat pe nord-coreeni.Cum anticipam,asiaticii joaca dupa doctrina.

Daca ati auzit la TV,ce mi se pare socant dar poate cei mai in varsta stiu :

-meciurile nu li se transmit decat daca sunt victorii,iar asta abia dupa 1-2 zile

-se transmit meciurile dusmanilor SUA,Japonia si Coreea de Sud,doar daca au infrangeri...

red&blue_boy15.06.2010 19:33
Nu se califica Brazilia.

 

 

Ar fi culmea...Sper sa nu fie asa,nu cred...Probabil ca pana la urma au sa invinga si azi,dar chinuit...

RobYnho15.06.2010 19:39

Si parca altceva joaca se joaca in repriza a 2-a.

E greu pana se deschide scorul.

f234567k15.06.2010 19:45

Maicon nu a terminat munitia din meciul cu Juve:D

RobYnho15.06.2010 19:47

1-0. Hai cu Samba do Brasil.

Ronnie15.06.2010 19:47

Robinho, Bastos, Marcelo... ce dracu' mananca astia de seamana asa bine intre ei? :)

ady.fcsb15.06.2010 19:47

Ce lovitura libera a dat la ,,faultul'' asupra lui Kaka , care e o fetita razgaiata.Marea Brazilie.. daca a ajuns sa cerceasca dastea cu Coreea de Nord .. e clar :-j.Arbitrul e tampit.Dupa ce ca Brazilia are un lot de 10 ori mai puternic ii mai si impinge de la spate :thumbdown:

red&blue_boy15.06.2010 19:48

Alta atitudine dupa pauza la brazilieni,mai multa determinare,cam nu prea mai trec de centrul terenului coreenii...

RobYnho15.06.2010 19:50
Robinho, Bastos, Marcelo... ce dracu' mananca astia de seamana asa bine intre ei? :)

 

Or avea o singura mama. :))

 

daca a ajuns sa cerceasca dastea cu Coreea de Nord .. e clar :-j.Arbitrul e tampit.Dupa ce ca Brazilia are un lot de 10 ori mai puternic ii mai si impinge de la spate :thumbdown:

 

E clar ce ?

O dai in paranoia.

danimarcu15.06.2010 20:10

Nu rupe gura targului nici Brazilia.

E de departe cea mai echilibrata grupa din ce am vazut pana acum...

RobYnho15.06.2010 20:14

2-1.

Frumoasa patrundere a nord-coreeanului.

red&blue_boy15.06.2010 20:15

Da,frumos gol...Ar fi culmea sa egaleze coreenii! :)

f234567k15.06.2010 20:21

Cea mai frumoasa repriza de la mondial!

red&blue_boy15.06.2010 20:28

Pana acum,echipele mari au cam dezamagit.In general a fost un turneu destul de slabut.Cele mai bune prestatii cred ca le-au avut Germania si Olanda...Sa vedem maine Spania!!!

AG15.06.2010 20:34

cel mai de rahat campionat mondial.. fara vlaga.. pisamas in vuvuzelele lor

blindica15.06.2010 20:38

FlashNews : Dupa golul primit de portarul nord-coreean,doua dintre rudele acestuia au fost condamnate la 4 ani de temnita,pana la urmatorul Mondial.

 

Bere Press

 

Comentatorul s-a contrazis in ceea ce priveste difuzarea meciurilor in Coreea de Nord.

Maye15.06.2010 21:05

Coreea my love.

ady.fcsb16.06.2010 02:00

E clar ce ?

O dai in paranoia.

 

Nu ma intereseaza parerea ta,dar nu mi-a placut deloc atitudinea lui Kaka.Oricum era clar ca pana la urma se vor impune,doar ca isi strica ,,putin'' imaginea.Si bineinteles arbitrul sa conformat si a dat lovitura libera din care era cat pe ce sa iasa golul. ;).

RobYnho16.06.2010 07:56
Oricum era clar ca pana la urma se vor impune,doar ca isi strica ,,putin'' imaginea.

 

Ce imagine, ma ? Stii ce vorbesti ? In fotbal faci orice ca sa obtii victoria indiferent de adversar.

ady.fcsb16.06.2010 10:27

Normal ca stiu sa vorbesc.Si Kaka n-a procedat bine.Si nu vreau sa intru in discutii cu tine,doar mi-am spus parerea despre acea faza.Pur si simplu nu cred ca este bine ce a facut.Si nici fair-play ;) ,na ca tot fac ei reclame cu fair-play :-j. Daca facea asa un jucator de la Coreea de Nord,Noua Zeelanda mai intelegeam..domne fac si ei ce pot,cum pot dar Kaka.. :nono:

Daniel-Ionut16.06.2010 11:01

Azi intra in scena La Rojaaa :steag_cruce_invers:

Maye16.06.2010 11:12
plans-imn.jpg
f234567k16.06.2010 11:42

te-ai tuns?

«1141516171850»