Mai bine s-ar orienta spre jucatori care provin din Insulele Maldive sau San Marino. Nu de alta dar sunt mai ieftini si se "muleaza" pe profilul de scouting gen Azerbaidjan! ![]()
Mai bine s-ar orienta spre jucatori care provin din Insulele Maldive sau San Marino. Nu de alta dar sunt mai ieftini si se "muleaza" pe profilul de scouting gen Azerbaidjan! ![]()
Cica si in Malta sunt niste jucatori super !!!
Iti dai seama ca Stoichita e cu ideea,in curand o sa avem si ceva armeni pe la echipa.O sa vorbeasca Jiji si la Radio Erevan ! ![]()
O sa transferam din nou o remorca si doua lopeti.
Cica Steaua ar fi interesata de un fundas central din Azerbaidjan,Ruslan Abisov parca il cheama.
E clar..
Jiji a anuntat buget zero pentru transferuri...Uau,ce surprinsi suntem...Deci,doar daca luam ceva expirati gratis...
V-am spus eu ![]()
E bine ca Bujoukapulamon si Kalimarinokopolopulus cer doar 100 euro pe luna si niste mancare...sunt cam slabi au 70 kg impreuna....da ce sa faci asa sunt astia din Zimbabwe si Botswana ceva mai atletici ![]()
Totusi,cica Bujoukapulamon nu vine fara 200 euro pe luna si pe langa mancare vrea si iaurt de la Jiji...A declarat impresarul sau,Giovannopulus ! ![]()
Trist,ce a ajuns Steaua,transferuri ioc,prime neachitate la jucatori,unora nu li se mai prelungeste poate contractul...Jiji,nu vezi ce-ai facut?Lasa-ne odata!
ba eu vin moca ...
desi stau cam praf la tehnica si faultez cam mult ... rezist 90 de minute
[ joc orice post ] Stoichita cauta-ma !!!
id meu : vreau_sa_fiu_fotbalist_sa_sara_pizd.ele_pe_mine . Sunt online tot timpu ca las pc deschis
Rog seriozitate !
Mai e si cocalar pe deasupra, si garantez ca o sa arunce cu bani in lautari! ![]()
"Chiar dacă la venirea lor in Ghencea, Panduru și Stoichiță deciseseră ca din acel moment la Steaua jucătorii să fie transferați doar după ce vor fi monitorizați de la fața locului, lucrurile s-au schimbat cu 180 de grade, sustine GSP.
Fapt impus de problemele financiare pe care le intîmpină patronul, care, prin intermediul lui Argăseală, le-a transmis: "Găsiți jucători liberi de contract care să nu ceară mai mult de 120.000 de euro pe sezon!".
Cei doi s-au conformat, revenind la politica roș-albaștrilor din vară, care s-a dovedit falimentară, aceea de a aduce jucători după vizionarea unor DVD-uri. Așa au apărut in Ghencea Grzelak, Bibișkov și Tininho, de care ulterior Steaua nu a mai știut cum să scape!
La fel va proceda și noul staff tehnic din Ghencea care, prin intermediul mai multor impresari, va incerca să acopere posturile deficitare din fața televizorului, in urma unor indelungi vizionări."
gsp.ro
cand dracu' se va mai schimba ceva?
Ce sa mai zici,halal profesionalism...Traiasca dvd-urile,plasmele si lcd-urile...
va mai amintiti ce a zis ciobanul dupa un meci mai prost a lui Grzelak????
"Sunt dobitoc daca mai iau vreodata jucatori liber de contract.
Da,asa a zis si ca daca iei un jucator gratis inseamna ca asa si joaca,n-are valoare...Oricum Jiji e dobitoc.
) pipi tot spera ca primeste jucatori:)) o sa primeasca un sut in dos de la oaie.
Nu va primi niciun sut in c*r pentru ca a invatat sa fie "umil" si pentru ca face acel gest catre suporteri de fiecare data cand marcheaza Steaua! ![]()
Nu va primi niciun sut in c*r pentru ca a invatat sa fie "umil" si pentru ca face acel gest catre suporteri de fiecare data cand marcheaza Steaua!![]()
Asta nu e antrenor si cand echipa no sa mai fie in fata o sal arunce la gunoi .
Pana la urma e normal ca o sa-l arunce, dar oricum, a rezistat destul, parerea mea, si asta mai ales ca a stiut sa fie umil!
Cum-necum, il prinde paltonul ...
cica Dinamo Kiev vrea sa-l ia pe toja . n-ar fi mai bine un schimb cu tibi ghioane asa am avea si noi un jucator adevarat?
Tu crezi ? ![]()
Dinhamo Kiev II poate ...
Marius Constantin? ![]()
Marius Constantin?![]()
Nu ... Cica poate merge la CFR...
Mie imi place de M.Constantin... ar fi ceva daca ar veni in Ghencea.
Cacatul asta nu are ce sa caute in Ghencea, sa poarte tricou ros-albastru. Nu cred ca acest transfer se va realiza si nici nu imi doresc.
Tiganul Constantin n-o sa vina la Steaua. Nu vine el liber de contract la salariu de 120.000...
Nu ne trbuie Marius Constantin,noi il avem pe Banel,2 ar fi dej prea multi ![]()