FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Iarna 2009-2010

«123434»
David22.11.2009 09:32

Exact!

red&blue_boy22.11.2009 13:57

Cand e vorba de transferuri,doar visam si noi,ca Jiji o sa faca ce vrea el...Adica n-o sa aduca mare lucru.Sau poate chiar nimic...

razvan2825.11.2009 19:40

Avem cei mai buni scouteri din sectorul 6 si voi spuneti ca nu sunt buni :ohmy: virgin si mache sunt mai tari decat Wenger sau Ferguson...aia abia l-au descoperit pe Ronaldo si Fabregas , dar mache l-a descoperit pe Kapetanos :punk:

KERATOCONUS25.11.2009 20:48
dar mache l-a descoperit pe Kapetanos :punk:

 

Si eu care credeam ca Adrian Ilie l-a adus la Steaua pe Pantelis Kapetanos...inseamna ca Mache se pricepe la transferuri. Propun sa i se mareasca salariul. :bananadance:

razvan2825.11.2009 22:31

Adi Ilie scuze..ii micsoram salariu deci :))

Daniel-Ionut26.11.2009 16:13
Avem cei mai buni scouteri din sectorul 6 si voi spuneti ca nu sunt buni :ohmy: virgin si mache sunt mai tari decat Wenger sau Ferguson...aia abia l-au descoperit pe Ronaldo si Fabregas , dar mache l-a descoperit pe Kapetanos :punk:

 

Boloni l'a descoperit pe Ronaldo :happy:

Astristul26.11.2009 17:15

Cristiano Ronaldo, pentru ca aici se face o confuzie. Ronaldo e brazilian! ;)

red&blue_boy26.11.2009 19:10
Boloni l'a descoperit pe Ronaldo :happy:

 

 

Si daca nu era Boloni la Sporting atunci,il descoperea altcineva pe Ronaldo...Jucatorii mari nu prea au nevoie sa fie descoperiti,cei care au talent se descopera singuri...

 

Cat priveste situatia transferurilor la Steaua,mi-e greu sa cred ca au sa vina ceva jucatori de valoare pe un salariu de maxim 120000 de euro,pe langa o suma mica de transfer...Oricum,cum mai ziceam,eu nu ma astept la prea multe...

 

 

David26.11.2009 19:22

Stati ma ca inca e bine.Inca nu avem nepoti de ai oierului si pe teren!

_yang26.11.2009 19:39
Stati ma ca inca e bine.Inca nu avem nepoti de ai oierului si pe teren!

 

Inca... Grav o sa fie sa-l vedem si pe el pe banca...

red&blue_boy26.11.2009 19:40

Da,asta ar mai lipsi...

AG26.11.2009 22:17
Si eu care credeam ca Adrian Ilie l-a adus la Steaua pe Pantelis Kapetanos...inseamna ca Mache se pricepe la transferuri. Propun sa i se mareasca salariul. :bananadance:

eu propun sa ii se creasca portia de muue

Daniel-Ionut28.11.2009 06:50
Stati ma ca inca e bine.Inca nu avem nepoti de ai oierului si pe teren!

 

Parca am vazut ca joaca un nepomuc de'al lui la FC Tunari :hmmm:

razvan2830.11.2009 21:12
eu propun sa ii se creasca portia de muue

 

 

lasa k si asa a luat destula....totusi niciodata nu e prea mult pentru el si Gigi :))

Ronnie02.12.2009 15:42

Conform GSP, Steaua s-a inteles cu FC Brasov pentru Sabin Sburlea. Acesta ar urma sa ramana sub forma de imprumut pana la Brasov pana la vara.

razvan2802.12.2009 16:24

E bun Sburlea e un jucator de viitor dar Ezequias si Rui Duarte nu vad cum vor ajuta Steaua...decat sa ii aducem pe astia mai bine incercam cu Ogararu.

bodanelu02.12.2009 17:06

vrajeli marca cioban sa doarma linistit de sarbatori...

radusteaua2302.12.2009 17:13

sunt tepe sa ne adoarme nu cumpara nimic ne-am saturat de minciuni atatia ani nu da el bani pe jucatori decat sa fie liber de contract

alex_costin8002.12.2009 17:31

e criza la Jiji poate sa vinda din colectia lui de ceasuri si sa cumpere jucatori!

David02.12.2009 17:35

Inca o duda a la GSP.Cica vine Bilasco.

Astristul02.12.2009 17:43

A inceput "mercato" de minciuni. Mai mult, cica Dinu "Vama" confirma intelegerea pentru Sburlea! :|

red&blue_boy02.12.2009 18:47

Ramane de vazut,dar eu nu cred in aceste zvonuri...Mai ales cel cu Bilasco...Iar ca vine x sau y si ne trezim cu nimic sau cu ceva anonimi...

mq_messi02.12.2009 20:06

hai sa fim seriosi ca sburlea nu e cine stie ce jucator , de 2 ani e speranta si de 2 ani tot incearca sa prinda primul 11 . credeti ca ii dau drumu pe 500 de mii ca e bun?

Astristul02.12.2009 20:56
Ramane de vazut,dar eu nu cred in aceste zvonuri...Mai ales cel cu Bilasco...Iar ca vine x sau y si ne trezim cu nimic sau cu ceva anonimi...

 

Pe Bilasco a zis ca si-l doreste. Asta nu inseamna ca l-a luat deja. Mai trebuie sa se inteleaga cu clubul, cu jucatorul etc. Astea-s aberatii de iarna, ca tot intram in hibernare! :D

green.boy02.12.2009 23:22
brandan de la Urziceni ar fi excelent pt Steaua...dar ma indoiesc ca Meme o sa il lase sa plece spre Steaua.plus ca ar fi un pret foarte mare.

 

Brandan e cotat la 1 mil euro....uitativa aici daca vreti nu stiu daca sunt foarte exacte preturile da....http://transfermarkt.de/de/verein/10442/Unirea-Urziceni/uebersicht/startseite.html

«123434»