FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Iarna 2009-2010

«13456734»
KERATOCONUS16.12.2009 13:54

Din cate stiu eu, Marius Constantin a fost STELIST insa, odata ajuns in ghiulesti, s-a transformat si el in tigan. :)

Astristul16.12.2009 14:43

Vorbesti serios??? :blink:

radusteaua2316.12.2009 15:42

Gigi va aduce decat jucatori gratiss liberi de contract ca de obicei numai petarde nu va investi nimic este criza asa a fost mereu

Daniel-Ionut16.12.2009 18:28

Cine e ma fundasul spaniol de la Liverpool cu care negociaza Steaua? :blink:

radusteaua2316.12.2009 18:35

iar credeti toate minciunile spuse in presa si la TV chiiar daca ar fi adevarat ce jucator iti vine de la Liverpool pe 120 de mi salariu :)))))

Daniel-Ionut16.12.2009 18:39

Da nici nu are Liverpool fundasi spanioli in lot :D

Khalid16.12.2009 20:32

A jucat la Liverpool. Am gasit vreo 3 nume pe net : Antonio Barragán (Valladolid), Josemi (Mallorca) si Mikel San José (Athletic Bilbao)

MoWeed16.12.2009 20:39

Clar, il ia pe Arbeloa de la Real Madrid

Maye17.12.2009 09:29

Mda.Insua sau Roberto Carlos sau Glen Johnson , ca parca si asta e spaniol.

_yang17.12.2009 10:31
Cine e ma fundasul spaniol de la Liverpool cu care negociaza Steaua? :blink:

 

E vorba de Godwin Antwi, un ganez cu cetatenie spaniola. Probabil cu un bunic mort in vreo mina din Spania pentru a putea fi comunitar. Are 21 de ani si nu a jucat nici un minut pentru Liverpool, a fost mai mereu imprumutat in ligile inferioare engleze...

Daniel-Ionut17.12.2009 10:59

Deci spaniol negru... :rolleyes:

KERATOCONUS17.12.2009 12:08
Vorbesti serios??? :blink:

 

Vorbesc foarte serios. Informatia o am de la niste tovarasi care au participat la o petrecere unde se afla si Marius Constantin. Stii cum e: oamenii la betie sunt mai sinceri! :D

Astristul17.12.2009 16:13

Atunci sa vina! :D Dar nu-l vrea ciobanul! :(

Daniel-Ionut17.12.2009 17:17
Atunci sa vina! :D Dar nu-l vrea ciobanul! :(

 

Acum o dati la intors? :blush:

Bombonel9417.12.2009 17:42

marele transfer sburlea la Steaua a picat:)))

ca deobicei...:))

Daniel-Ionut17.12.2009 17:55

Pai daca umbla cu fete... lu' Gheorghe ii place doar cu baietei :D

optarul17.12.2009 21:43

stati linistiti.

 

Stoichita sa fie multumit daca ramane cu lotul actual. Ce jucatori sa vina?

 

Da' chiar, Armenteros ce mai face?

Astristul17.12.2009 21:53
Acum o dati la intors? :blush:

Nu cunosteam amanuntul acela. :hypocrite:

red&blue_boy17.12.2009 23:09
Acum o dati la intors? :blush:

 

 

Eu nu vreau nici acum sa vina Constantin la Steaua... ;)

_yang17.12.2009 23:52
Da' chiar, Armenteros ce mai face?

 

 

Deocamdata nu stie nimeni, dar o sa aflam in iarna asta...

Si o sa mai aflam si de Camus cate ceva...

Daniel-Ionut18.12.2009 06:57

Probabil cel mai important transfer al Stelei in aceasta iarna va fi EMEGHARA!

strezahuzum18.12.2009 09:50
stati linistiti.

 

Stoichita sa fie multumit daca ramane cu lotul actual. Ce jucatori sa vina?

 

Da' chiar, Armenteros ce mai face?

 

 

Deocamdata nu stie nimeni, dar o sa aflam in iarna asta...

Si o sa mai aflam si de Camus cate ceva...

 

 

Of, of, ce oameni rai care nu-l respecta ei pe nenea Jiji, dupa ne-a dus pe culmile gloriei europene. Armenteros si Camus sunt doua zdreeente si hahalereee care nu are loc de Banel la Steaua !

dragos_ghinea18.12.2009 12:44

lasa ma ca a dat Banel o pasa geniala ieri. A calculat ca portarul ala e dobitoc si ca trece mingea pe sub mainile lui, astfel i-a pus pasa pe picior lui Kapetanos cu poarta goala...

 

On: nu imi doresc niciun transfer la Steaua.

Roby9118.12.2009 13:09

Nu putem discuta despre transferuri.Cel putin nu despre jucatorii care ne trebuie,ci doar despre cine trebuie sa plece:Jiji (+rudele din club),Argaseala si marele "lippi".Dintre jucatori l-as vrea out pe Banel.

radusteaua2318.12.2009 18:12

DECI PENTRU CEI CARE VOR TRANSFERURI MAI AVETI DE ASTEPTAT Gigi Becali: "Transferurile Stelei sînt Tănase și Emeghara! Cu ei luăm titlul"

 

Primul transfer care se va vedea la Steaua in primăvară va fi Cristi Tănase, pînă acum nu a arătat nimic. Abia din retur o să vadă lumea cine e Cristi Tănase. Steaua poate cîștiga campionatul cu actualul lot. Tănase și Emeghara mă interesează cel mai mult. Și Emeghara mi-a demonstrat aseară că n-are nevoie de acomodare", a spus Gigi Becali la GSP TV

 

«13456734»