FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Iarna 2009-2010

«1252627282934»
gio_stgloria30.01.2010 18:12

Pai oricum nu mai vine nimeni la Steaua. Nu stiu daca i-a imprumutat inca pe onicas, pe ionescu, dar in situatia de fata cred ca raman la club.

Berbecu inca n-a inteles ca daca nu oferi un contract avantajos, nici macar aia din burchina faso nu se uita la tine.

Bombonel9430.01.2010 18:26

mai bine decat sa ia 2 ciprioti sau pe fratii bomba...mai bine il ia pe varga sau un alt jucator care e in forma...stiti vorba aia...Dai un ban da stii ca face...

gio_stgloria30.01.2010 18:35

esti nebun, pai varga vine la orice suma ? varga e campion cu Urziceni, nu vine la salariul de rahat oferit de Becali.

Bombonel9430.01.2010 20:12

pai..poate ca se trezeste si odata ciobanu asta infect si iti da seama odata si odata..ca numai tin salarile de 100 de mii de euro.. fratii karamian aveau parca 200 de mii de euro salariu la Timisoara sau mai mult..dc ar veni la Steaua pe un salariu mai mic?..

 

dasta am si zis..cand vrei sa faci cv bun..nu cont cat costa si cere..daca iti permitii dai..

uite e valabil si in viata de zii cu zii..mama ma invatat de mic lucru asta..daca imi place ceva si vreau si am bani nu trebuie sa ma zgarcesc ..si chiar daca esti sarac si aii 100 de mii sii aii pofta de cv..fa'ti pofetele si toate asteea..:-?fii fericit:-?sii asta e valabil si in ftb..dai bani pe cv sii stii ca te face fericit..si in fotbal daca dai banii pe cv si face performanta mai si castigi..

 

unii o sa inteleaga asta..unii nu

razvan2830.01.2010 21:04

Jiji se pare ca nu vrea sa inteleaga..prefera sa aduca ciurucuri moca care oricum le plateste salariu si care nu fac nimic

Astristul31.01.2010 11:25

Varga e ofertat de mai multe cluburi. Cred ca Steaua e ultima varianta, avand in vedere saracia din saivan! :)

razvan2831.01.2010 12:03

Timisoara a facut oferta de transfer , nu ca noi si ca ciori care am facut oferta de imprumut.

vlad stelistu31.01.2010 12:33

fratii mamaliga au semnat cu Steaua, cica au ajuns la acord cu ciobanu'

 

sau cel putin asa scrie prosport

Daniel-Ionut31.01.2010 14:41

Karamienii au semnat in mod oficial cu Steaua!

karamyeni-principal.jpg

gio_stgloria31.01.2010 14:41

foto, banuiesc ca nu e trucata thumb_size1.jpg

Daniel-Ionut31.01.2010 14:46

Nu e trucata... da acum spune'mi care dintre Karamyeni este in ros-albastru si care in celalalt :D

PS: Artyom va purta numarul 77, iar Arman 33.

gio_stgloria31.01.2010 14:48

trebuie sa recunoastem ca au niste freze de invidiat.

Daniel-Ionut31.01.2010 14:50
trebuie sa recunoastem ca au niste freze de invidiat.

 

Corect... la vara o sa se poarte freza Karamyan daca luam titlul :))

bodanelu31.01.2010 15:25

habar n-am care e unul si care e altul. CUm habar n-am care e mai bun

Adrian31.01.2010 15:27

Nu conteaza care e care. Multa **** la amandoi.

danimarcu31.01.2010 15:32
habar n-am care e unul si care e altul. CUm habar n-am care e mai bun

Doua panarame.E important totusi de stiut care e cel care-si va lua inapoi :finger: data Stelei... :D

Maye31.01.2010 15:40

Urmeaza transferul tripletilor Sant - Mare si ne-am scos.

MoWeed31.01.2010 15:54
Doua panarame.E important totusi de stiut care e cel care-si va lua inapoi :finger: data Stelei... :D

Amandoi, ca doar amandoi au jucat la rapid si aek Bucuresti

Stryker31.01.2010 16:02

Din experientele anterioare toti cei care au venit de la Timisoara la noi au dezamagit, mai mult sau mai putin

 

Totusi am o intrebare , in poza de mai sus, care e unul si care e celalalt ? :))

Daniel-Ionut31.01.2010 16:08
Totusi am o intrebare , in poza de mai sus, care e unul si care e celalalt ? :))

 

E poza facuta in oglinda ma... si d'aia ti se pare ca sunt 2 :D

David31.01.2010 16:17

Artyom e ala.Arman e alalalt.

vlad31.01.2010 17:22

Javrelor,

 

Buna ziua ati dat,

**** in gura v-ati luat.

 

In padurea cu alune

Aveau casa 2 pitici

Vine pupaza si spune:

**** **** Karamienilor! :finger:

 

Al naibii filtru. Stiti voi ce luati in gura.

Daniel-Ionut31.01.2010 17:28

Hmm... si cu Varga, dar nu cred ca vine totusi am fi o echipa bunicica :rolleyes: ... in centrul apararii stam prost.

 

Un 11 ideal ar fi asa, cu lotul care se spune:

Zapata

Golanski - Jelev - Tall - Karamyan

Varga - Ov.Petre - Tanase - Szekely

Kapetanos - Stancu

Maye31.01.2010 17:29

Ma pis pe transferurile lor !

Sa plece Gigi sa putem bea in liniste.

vlad31.01.2010 17:29

In Ghencea ar mai trebui sa vina: Gianni Kirita, Constantin Zotta,Florin Prunea,Daniel Niculaie,Florentin Petre,Marius Sumudica si Eugen Trica. Sa fie tacamul complet.

 

 

 

«1252627282934»