<h2 style="padding-left: 23px;">Steaua a reusit doua transferuri de senzatia.ProSport anunta ca Arman si Artion Karamian s-au inteles cu Steaua, dupa ce Marian Iancu a decis sa nu le mai prelungeasca contractele.</h2>
Gigi Becali poate da lovitura. Fratii Karamian pot veni liberi de contract la Steaua, dupa ce Marian Iancu spune ca le va rezilia contractele celor doi. ProSport anunta ca Steaua s-a inteles deja cu Artiom si Arman Karamian.
"Putem rezilia contractul de comun acord in aceasta iarna. E bine sa isi caute o echipa. Sunt jucatori care au dat ce au avut de dat pentru Timisoara. Oferta facuta de noi nu le-a fost de ajuns. Nu are rost sa ne chinuim unii pe altii.
Pe mine nu m-au anuntat ca s-ar fi inteles cu Steaua, dar daca au facut asa, foarte bine. Felicitari! Cei doi jucatori m-au respectat, eu i-am respectat pe ei si merita sa primeasca mai muti bani din alta parte", a spus Marian Iancu la Sport.ro