FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Iarna 2009-2010

«1151617181934»
danimarcu08.01.2010 16:58
Echipa Fc Steaua Perfecta:

 

--- Carlos ---

-Saban-Tudose-Baciu-ninu

-onicas-Lovin-toja-Banel

-arthuro-bibiskov

 

antrenor: macaronarul sifonar pierdazzini

scouter: mache

toate rebuturile de pana acum.

Nu chiar toate.

L-ai uitat pe cel mai cel:Gigel Coman!

;)

Fan FC Steaua08.01.2010 17:00

am mai editat :D mai erau, dar asa ca idee...

Astristul08.01.2010 17:20
Jivko Jelev sau Zhivko Zhelev ?! :hmmm:

Varianta corecta este cea bolduita! ;)

Daniel-Ionut08.01.2010 17:22
am mai editat :D mai erau, dar asa ca idee...

 

De ce exagerezi cu Onicas? :huh:

Astristul08.01.2010 17:25

Si pe langa Onicas, l-as adauga pe Lovin (in sensul ca astia 2 nu sunt rebuturi). Dar e doar parerea mea! ;)

Daniel-Ionut08.01.2010 17:34
--- Carlos ---

-Saban-Tudose-Baciu-ninu

-onicas-Lovin-toja-Banel

-arthuro-bibiskov

 

Carlos - 0

Saban - 0

Tudose - 0

Baciu - de fiecare data cand a intrat si'a facut foarte bine datoria!

Ninu - 0

Onicas - daca te intrebam acum 3 luni de el cand era Bergodi antrenor spuneai ca e mare valoare... acum vad ca e rebut :blink: mai repede il bagi pe Bicvalvi in locul lui.

Lovin - isi facea datoria pe postul lui, acela de inchizator

Toja - si pe mine ma enerveaza mai mereu... zici ca e Pinochio cu picioare de lemn.

Banel - totusi... nu poti sa ii spui rebut

Arthuro - 0

Bibiskov - 0

 

As mai adauga un Stelian Stancu, Badoi, Coman, Andrey, Balan, Abel Moreno, Grzelak... bine ca in cazul ultimelor 2 nume nu e vina lor ca nu au jucat sa isi demonstreze valoarea...

Maye08.01.2010 19:55
Banel - totusi... nu poti sa ii spui rebut

 

Rebut

dragos_ghinea08.01.2010 20:22

Saban a venit la Steaua din postura de titular in nationala Israelului. dupa meciul cu dinamoul, daca nu ma incel, creditorul l-a atacat in presa, iar el fiind mai emotiv, s-a inchis in el si nu a mai dat randament pe teren.

 

Nici pe Arthuro nu il consider rebut. daca ar fi avut un plus la finalizare era un atacant complet [entru campionatul Romaniei.

 

Pe Onicas il consider unul dintre cei mai talentati jucatori din lot.

Vlad Bogdan08.01.2010 21:59
Banel - totusi... nu poti sa ii spui rebut

 

 

De ce nu? Asta e cel mai rebut dintre rebuturi.

Astristul08.01.2010 22:29

Probabil el se refera la Banel ca nu e rebut pentru ca ... alearga! :))

MoWeed08.01.2010 22:57
Banel - totusi... nu poti sa ii spui rebut

Nici macar rebut nu poti sa-i zici

Judy09.01.2010 19:12

trebuia sa postez aici..

 

Stoichiță a negociat cu Yovov timp de mai multe ore si la finalul intrevederii l-a convins să accepte oferta Stelei. Maine, "Lippi" se va intoarce in Romania cu atacantul bulgar, care va semna actele aferente contractului.

 

120.000 de euro va fi salariul lui Yovov la Steaua, acesta putand să primească un bonus de 100.000 de euro, in cazul in care Steaua va cuceri titlul.

30.000 de euro va fi prima de instalare a bulgarului.

 

ce ziceti e bibiskov2?

Maye09.01.2010 19:19

Pai Bibishkov a avut cand sa demonstreze ceva?

 

se7en09.01.2010 19:27

despre Yovov macar au spus multi ca are ceva tehnica, deci tot e ceva. in cazul lui Bibishkov, in afara de inaltime, nu vad cu ce se anunta mai special.

Maye09.01.2010 19:29

Pai pe asta nici nu l-am vazut cum joaca.

Judy09.01.2010 21:10

in cupa a fost petarda:|

Guardian09.01.2010 22:12
Pai Bibishkov a avut cand sa demonstreze ceva?

cum mama naibi s-a nimerit sa rateze fix el penalty-ul ala nu inteleg :)

Guardian09.01.2010 22:18
Nici macar rebut nu poti sa-i zici

Ce repede ati uitat golurile lui Banel cu Betis Sevila , Galatasaray si multe altele din campionat care ne-au adus o gramda de bucurii .

Maye09.01.2010 22:38

Suntem niste uituci.

Guardian09.01.2010 22:47

E bine totusi ca ai fost recunoscator acum si nu in privinta lui Banel

Fan FC Steaua09.01.2010 22:50

sper ca si bulgarul ata sa fie tot un bibiscoi la fel ca bibiskov, dar sa fie si mai si, si sa-l dea Becali afara pe stoichinuiță

zloty09.01.2010 22:53

Banel e ultima petarda , pai cand joci 4 sezoane meci de meci aproape si meciurile tale bune se pot numara pe o mana ce mama naibi e?

 

Pai Bibiskov ala a avut timp sa ne arate ca e petarda? Banel de 4 ani tot ne convinge de asta .O sa vina amicu lu Stoichita ,o sa fie suficient sa clacheze odata si gata cu el.

Maye09.01.2010 22:54
E bine totusi ca ai fost recunoscator acum si nu in privinta lui Banel

Da.Ai dreptate.

Banel e de departe cel mai bun din galaxie.

Cand se retrage ne inchinam la icoana lui.

pytycrys09.01.2010 23:33
Suntem niste uituci.

 

hahahaha =]]

@ Guardian

Bai eu am tinut minte doua goluri:- Unu cu Real Madrid: Reluare superba cu latul,pasa plasata in poarta goala aparata de Cernea.Executie de mare finete.L-a felicitat si Beckham , si Roberto Carlos , ce plua mea.

- Doi cu Poli Iasi: Sut din 8 metri dintr-un voleu extraterestru cu glezna care trece prin vinclu. Toata lumea a ramas masca.A ramas in topul celor mai frumoase goluri din lume.

 

Edit : @zloty.

Sau mai grav . O sa joace ca plua si fecali si limbi o sa il laude ca pe Banel.

 

Stryker10.01.2010 00:16

Daca ajunge Yovov asta , e clara treaba , luam campionatul la pas :))

«1151617181934»