--- Carlos ---
-Saban-Tudose-Baciu-ninu
-onicas-Lovin-toja-Banel
-arthuro-bibiskov
Carlos - 0
Saban - 0
Tudose - 0
Baciu - de fiecare data cand a intrat si'a facut foarte bine datoria!
Ninu - 0
Onicas - daca te intrebam acum 3 luni de el cand era Bergodi antrenor spuneai ca e mare valoare... acum vad ca e rebut
mai repede il bagi pe Bicvalvi in locul lui.
Lovin - isi facea datoria pe postul lui, acela de inchizator
Toja - si pe mine ma enerveaza mai mereu... zici ca e Pinochio cu picioare de lemn.
Banel - totusi... nu poti sa ii spui rebut
Arthuro - 0
Bibiskov - 0
As mai adauga un Stelian Stancu, Badoi, Coman, Andrey, Balan, Abel Moreno, Grzelak... bine ca in cazul ultimelor 2 nume nu e vina lor ca nu au jucat sa isi demonstreze valoarea...